Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Iron Maiden
Autor Wiadomość
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 04 Wrz, 2012   

czarnyaniol1990 napisał/a:
myślę że nie ma co porównywac IM do Prodigy...owszem pod względem technicznym obydwa zespoły przyciagaja wielu ludzi także takich którzy przyjada na ten akurat koncert ale nie oszukujmy sie fani jednej i drugiiej kapeli są że tak to ujme z zupełnie innych światów...


no pewnie,że z innych światów! przecież ja nie chciałam ich porównać od strony muzycznej,czy takiej,że sąto jedni i ci sami fani,co za pomysł! miałam na myśli,hm. popularność i związane z nią tłumy :)

P.S. Planuję utworzyć jakieś wydarzenie na fejsie, żeby się dowiedzieć, czy sporo osób by to poparło i potem ewentualnie napisać jakiś e-mail otwarty do Jurka,czy organizatorów Wooda,cokolwiek. Jak już takie cośna FB będzie to wkleję linka i to będzie chciał niech się zapisuje! :D
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Śro 05 Wrz, 2012   

kometta napisał/a:

P.S. Planuję utworzyć jakieś wydarzenie na fejsie, żeby się dowiedzieć, czy sporo osób by to poparło i potem ewentualnie napisać jakiś e-mail otwarty do Jurka,czy organizatorów Wooda,cokolwiek. Jak już takie cośna FB będzie to wkleję linka i to będzie chciał niech się zapisuje! :D


Uważam że nie warto sobie zadawać trud, nie raz podkreślali że to oni wybierają kapele a jak Ci się nie podoba to nie przyjeżdżaj. Co najwyżej płytkę możesz podesłać xD
 
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 05 Wrz, 2012   

Pietrucha napisał/a:
Uważam że nie warto sobie zadawać trud, nie raz podkreślali że to oni wybierają kapele a jak Ci się nie podoba to nie przyjeżdżaj. Co najwyżej płytkę możesz podesłać xD


skąd tyle niechęci? jeśli ludziom na czymś zależy, to zazwyczaj chcą w tym mieć swój udział. do stracenia nic zupełnie nie masz, (czy nie mamy) Pietrucha :)
Przecież ja za nich nie chcę dokonać wyboru, tylko podsunąć im sugestię, co jakby nie patrzeć wiele osób robi i na tym forum (a jeśli organizatorzy PW tu zaglądają,co jest pewne, to pewnie mają i na to wszystko co się tu dzieje wgląd).
A podoba mi się fantastycznie,więc tak czy siak przyjadę. Tylko uważam,że jeżeli ludzie mogą im podpowiadać co się ewentualnie może zmienić,lub co by chcieli, to dlaczego by nie poruszyć takiego tematu?
  
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Śro 05 Wrz, 2012   

Fajnie jest mieć takich ludzi na forum którzy chcą coś zrobić, może zbyt pochopnie napisałem tego posta. Nakręcać ludzi można, oczywistość. Nie wiem czy śledzisz bloga Jurka, jeśli tak to wiesz skąd wzięła się moja opinia w tym temacie. Jestem niestety realistą, co nie znaczy że IM nie widział bym na PW, na ich koncercie bawiłem się naprawdę dobrze. Z tym że te tłumy jak wyżej pisaliśmy w tym ja. Ale jak przyjadą robię flagę i przebieram się za Eddiego.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2012   

kometta napisał/a:

a jeśli organizatorzy PW tu zaglądają,co jest pewne, to pewnie mają i na to wszystko co się tu dzieje wgląd

Nie wiem skąd u Ciebie taka pewność. To raz.
Po drugie to forum jak na woodstockowe warunki i tak jest skromne. W ankietach po kilkanaście-kilkadziesiąt głosów. My możemy sobie debatować, ale patrząc realnie i tak nie ma to większego wpływu (o ile ma w ogóle jakikolwiek) na postęp tego się dzieje wśród organizatorów.
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2012   

aqu32 napisał/a:
kometta napisał/a:

a jeśli organizatorzy PW tu zaglądają,co jest pewne, to pewnie mają i na to wszystko co się tu dzieje wgląd

Nie wiem skąd u Ciebie taka pewność. To raz.
Po drugie to forum jak na woodstockowe warunki i tak jest skromne. W ankietach po kilkanaście-kilkadziesiąt głosów. My możemy sobie debatować, ale patrząc realnie i tak nie ma to większego wpływu (o ile ma w ogóle jakikolwiek) na postęp tego się dzieje wśród organizatorów.


Fora są przeglądane przez WOŚPową ekipę. Nie raz mówione w blogu, a że nie ma to większego wpływu to swoją drogą.
 
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2012   

http://www.facebook.com/I...kuWoodstock2013
http://www.facebook.com/events/381284201940226/
a tu jeszcze strona do ewentualnego polubienia oraz wydarzenie do zapisania się :)
pokażmy ilu nas jest! :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group