Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Polityka na Przystanku Woodstock
Autor Wiadomość
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   

protokooperacja :))
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   

Cytat:
Jurek mówi że festiwal ten powstaje na wzór Woodstocka z 69

Jezeli tak faktycznie mowi to wydaje mi sie to smieszne..... Polecam dokument "Generation X" i porownanie sobie tego wooda z 69 a tego co jest teraz. Nie chce mi sie tego komentowac bo przykladow jest tyle......A co do polityki to byl juz Marek Belka w Asp
a i przeciez Bronislaw otwieral wooda.... . Wszystko to mi sie wydaje smieszne ,nie warto sobie tym glowy zarwacac. Owsiak tak czy owak zacznie zapraszac takie osoby , ktore beda szukac potencjalnych wyborcow wsrod woodstokowiczow. Ja mam na to wszystkie wlasnie taki poglad :
[video]http://www.youtube.com/watch?v=XBYILDirUyg[/video]
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   

Nawet jeśli rząd popiera Woodstock, Jurka i WOŚP to ja nie wiem co w tym niby złego jest.

I ciekawe czy byłeś na spotkaniu z Markiem Belką, bo z polityką to miało tyle wspólnego co Beahemoth z poezją śpiewaną. Został zaproszony jako profesor ekonomista. Naprawdę trzeba być zaślepionym, żeby w każdym kto ma/miał cokolwiek w najmniejszym stopniu wspólnego z byciem politykiem widzieć owego i wieszać psy po nim.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 30 Maj, 2013   

Tak jak pisał Jasiek, Komorowski otwierał łudstok jako osoba reprezentacyjna, nie polityk, a Belka był w ASP jako ekonomista.

Np Tomaszewski też był w ASP jako były sportowiec, nie działacz PiSu. Znalazłaby się niejedna osoba związana z polityką, która w ASP się znalazła, ale była tam już nie jako polityk.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 30 Maj, 2013   

Mnie tam ni to grzeje, ni to chłodzi kto tam przyjeżdża. Skoro nie interesuje mnie polityka, to nie czytam gazet i nie oglądam wiadomości. Z tego samego powodu każdy może nie przyjść na spotkanie z tą, czy tamtą osobą. Ja tam przez te wszystkie lata na ASP byłem raz, bo nie interesują mnie spotkania z tymi ludźmi, a odkąd nie można tam pić i palić, to nawet nie podchodzę blisko. Zapraszanie ludzi, którzy byli związani z polityką zawsze będzie uważane za spotkanie o polityce i nie możecie nikogo za to winić. Komorowski otwierający PW jako osoba reprezentacyjna, a nie jako prezydent to trochę za mocno naciągane, jak dla mnie. To już lepiej by w tym miejscu pasowała Miss Polonia :P . Był zaproszony jako aktywny polityk pełniący funkcję prezydenta. Wcale mi to nie przeszkadza, po prostu pierwszy raz od 13 lat ominąłem rozpoczęcie i nie płaczę z tego powodu. Nikt nikomu nie każe chodzić na to, czy na tamto. Nie lubisz polityków na PW to nie chodź na spotkania z nimi na ASP. Będą tacy, którzy chętnie zajmą twoje miejsce. Trochę tolerancji by się nam wszystkim przydało :(
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group