Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Polityka na Przystanku Woodstock
Autor Wiadomość
SpnPW  
Forumowy prawiczek
Stop Poltyce na PW

Wiek: 59
Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 4
Skąd: Polska
  Wysłany: Pią 21 Wrz, 2012   Polityka na Przystanku Woodstock

Hej. Co myślicie na temat polityki na woodstocku? Jezdze na woodstock juz od 9 lat i z roku na rok jest coraz gorzej pod tym wzgledem. Mozna bylo przymknac oko na obecnosc niektórych osob, ktore nie prowadza czynnej polityki, lub dziennikarzy na ASP (np Tomasz Lis), ktorzy sa scisle powiazani ze mainstreamem w polsce i nie sa w ogole obiektywni w swoim dziennikarskim kunszcie. Ale ostatnio polityka a przede wszystkim indoktrynacja polityczna na woodstocku jest mocno widoczna. Mysle ze co bardziej kumaci i znajacy temat polityki ludzie zauwazaja jakie opcje organzatorzy PW staraja sie promowac na woodstocku. Mazowiecki, Balcerowicz, Belka, Komorowski - oni byli, przedstawaja pewna opcje polityczna, innych sie nie zaprasza, w ogole nie chce sie z nim rozmawiac. Ok, organzator zaprasza kogo chce kogo lubi i kogo chcialby promowac. Jest to jednak niesprawedliwe, poza tym wykorzystuje sie woodstockowiczow i atmosfere by politycy mogli przymilic se do mlodego elektoratu. Przypominam ze tez promowanie Unii Europejskej jest bardzo politycznym zabiegiem, nie wszystcy lubia unie (oczywsce ma sie ich za szalencow) - ale nie chcialbym prowadzic dyskusji politycznej. Chcialbym zeby polityka zniknela z woodstocku, zebyśmy poczuli sie przez te kilka dni naprawde wolnymi ludzmi. Mace jakes swoje spostrzezenia na ten temat? Jesli ne podoba wam obecnosc polityki na woodstocku zapraszam do dyskusji i do facebookowej akcji → https://www.facebook.com/StopPolityceNaWoodstocku
moze uda nam sie wykopac polityke z woodstocku:)
Pozdrawiam serdecznie!
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 21 Wrz, 2012   

Jestem za tzn. przeciw ;) Na pacana Komora i jego zaodrzańskiego odpowiednika patrzeć nie mogłem, A ludzie jak stado baranów sto lat im śpiewają! Do tego nie mogłem iść sobie na piwo do baru przy rondzie, bo zamknęli wyjazd z tamtej strony jakby ktoś miał tym pionkom coś zrobić. Jestem przeciwny jakiejkolwiek polityce na PW.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 21 Wrz, 2012   

A ja myslę, że to pieprzenie w bambus.

Obaj prezydenci byli reprezentatywnie, słyszałeś jakieś orędzie, albo nawet przemowę pomijając krótkie otwarcie woodstocku? Ja nie. Nie widziałem żadnej polityki.

Co do innych opcji: SĄ ZAPRASZANI. Ale nie przyjmują zaproszeń, potem pieprząc bzdury, że istnieje spisek jednej opcji. Zapraszani między innymi byli Kaczyński, Cejrowski, Giertych, Rydzyk, Ziemkiewicz, Cymański, Sakiewicz i tak dalej.

Pomijając, że wymienieni przez Ciebie akurat są z bardzo różnych opcji, np Belka, czyli apolityczny fachowiec, Balcerowicz, liberał i Komorowski, konserwatysta xd Ale to na marginesie.

Ja polityki nie widziałem żadnej. Żadnych agitacji, przemów, programów. W wypadku zapraszanych polityków, czynnych bądź nieczynnych, żadnych planów - tylko odpowiedzi na pytania widowni. Często ciekawe i trudne, jak to o karcie praw kobiet ;p

Więc nie gadajcie bzdur ;p Albo podajcie przykłady uprawiania polityki. Konkretne.
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pią 21 Wrz, 2012   

Kefir napisał/a:
Na pacana Komora i jego zaodrzańskiego odpowiednika patrzeć nie mogłem

Nikt Ci nie kazał

Podpisuję się pod tym, co napisał Radosław Lubor

Dopóki nie będą mi wyskakiwać z przemowami, programami politycznymi itp to zwisa mi to.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 21 Wrz, 2012   

nikt nie mógł napisać tego lepiej niż Radosław... no tylko George Carlin, ale on nie żyje :P
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012   

Ale ogólnie mowa el presidente na rozpoczęciu była dość sztuczna, banalna i nie na miejscu.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012   

wytłumacz mi czemu tak uważasz. Jak dla mnie jego mowa niewiele różniła się od wypowiedzi wielu artystów, a nawet samych woodstockowiczów, którzy mówią o woodstocku w samych superlatywach.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012   

Powiedział tylko, że jesteśmy fajni i życzył miłej zabawy. Chyba, że jakieś orędzie mnie ominęło, choć nie wiem w jaki sposób, bo tam byłam :P
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012   

A czy nie możecie zaakceptować, żże niektórym same pojawienie sie Komorra czy jakichkolwiek polityków nie odpowiada? Mi nie pasuje robe nie sobie PR na na Woodstocku i darmowej kampanii wyborczej przy aplauzie (Za co się pytam? Moim zdaniem nawet najgorzej grająca kapela załuguje na owy bardziej niż ten pan samym swym pojawieniem) publiczności robiącej na slepo wszytsko co OWsiak powie ze sceny.
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012   

Problem publiczności (a i tak pewnie nie całej) - nie Twój, dalej nie rozumiem Twojego negatywnego nastawienia. Też mi się niektóre sprawy nie podobały, ale zwyczajnie je ignorowałam i się bawiłam dobrze przez 3 dni.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012   

To nie rozum :P Nigdzie nie piszę, że się dobrze nie bawiłem. Czy Wy myślicie, że jeśli coś się komuś na woodzie nie podobało to siedział 3 dni i o tym myślał? :P
Skoro kilkaset tysięcy ludzi robi coś tylko dlatego, że Owsiak tak powiedział ze sceny to owszem jest mój problem jak i każdego innego.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012   

Jak jesteś uprzedzony, co widać, gdyż prezydenta kraju mającego na nazwisko Komorowski nazywasz Komorem, to to problem w tej chwili z Tobą. Ja tam jego zwolennikiem nie jestem i nie miałem problemu z tym, że prezydent kraju, nie człowiek stąd czy stamtąd, bo w tym momencie był funkcją, nie człowiekiem, otwiera największy festiwal w kraju promujący ten kraj na cały świat przy tak licznej i międzynarodowej publiczności.

I w tej chwili wyrażasz brak szacunku dla innych i negatywne myślenie życzeniowe pisząc, że setki tysięcy ludzi na woodstocku robią coś, bo ktoś im tak powiedział. Sprawia to wrażenie jedynego rewolwerowca w tłumie bezmyślnych zombi. Zastanów się nad tym, co piszesz.

I dalej nie wskazałeś jakichkolwiek elementów kampanii wyborczej.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012   

Na poprzednich prezydentów mówiło się Lechu, Kwachu, Kaczor to dlaczego skoro mówię o obecnym Komor znaczy, że go nie lubię (chociaż to akurat prawda).
Może nieściśle się wyraziłem. Nie twierdzę, że wszczyscy robią coś tylko dlatego, że Owsiak tak mówi ze sceny niestety w mojej opini jest takich sporo. To czy mam szacunek do kogoś, a do kogoś nie, to moja prywatna sprawa. Nikogo nie wyzwałem, wyraziłem tylko moją opinię na tamat zaistniałej na Woodstocku sytuacji.
Nigdzie też nie napisałem, że jestem ostatnim sprawiedliwym chociaż faktycznie takie wrażenie można odnieść. Moim zdaniem samo pojawiene się prezydenta na woodstockou to kampania wyborcza.
Jestem przeciwny aktywnym politykom jakiejkolwiek opcji na Woodstocku, a zwłaszcza kiedy ogranicza to moją wolność w tym miejscu.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012   

Mi tam wolności w żaden sposób to nie ograniczyło.

Jak był wicepremier Indii to też były środki bezpieczeństwa. I cisza, że się zjawił. A czynny polityk.
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   

Ej ja się trochę zgadzam z KEFIREM i nie chodzi o to że mi tam coś każą czy jakieś przemowy odpieprzają nie absolutnie. Jednak nie miejcie klapek na oczach i spójrzcie na to że zapraszani są ludzie wiekszości związanych z pogladami lewicowymi. Jak dla mnie do ASP i to jedyne co powiem i co mi sie nie podoba reszta mnie wali ale moim skromnym zdaniem na ASP nie powinno zapraszać się JAKICHKOLWIEK polityków i tyle <haha> wcale ich nie chce słuchać ani tych których lubię ani tych których nie lubię :))
 
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   

co do polityków na ASP sie nie wypowiem bo tam nie dotarłam :D

a co do polityki na dużej scenie...sytuacja miała miejsce podczas otwarci PW jak juz przemawiał Prezydent itd...razem z moja przyjaciółka bez szalenstw wielkich stoimy sobie w błocie, czasami pod grzybkiem patrzymy co sie na scenie dzieje...
w pewnym momencie zadaje proste pytanie: kiedy ten koleś skończy gadać a zacznie występować? troche sie odjebał jak szczur na otwarcie kanałów ale może coś ciekawego zagra...
w pierwszej chwili nie zrozumiałam konsteracji mojej przyjaciółki i parskniec ludzi wokół...
--przeciez to Komorowski
ja- nie znam a co on gra
--Agnieszka to nasz prezydent...
historia ta chociaż absurdalna jasno obrazuje że tak naprawde jeżeli nie wiesz kto jest z lewicy, kto z prawicy a kto jest prezydentem to nie zwracasz zbytniej uwagi na polityke na PW i raczej ci ona nie przeszkadza...
mam tylko nadzieje że nie wezmiecie mnie za inteligentna inaczej poprostu ja od kilku lat nie ogladam telewizji, nie sucham radia, nie ogladam seriali, nie wiem kto gdzie i z kim tańczy wiec nie poznaje zdawało by sie podstawowych "znanych ludzi" :D
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   

Cytat:
Jednak nie miejcie klapek na oczach i spójrzcie na to że zapraszani są ludzie wiekszości związanych z pogladami lewicowymi.


Paulina, przeczytaj, co pisałem. Po pierwsze to nieprawda, byli już "politycy" z różnych opcji. Np sam Komorowski to konserwatysta.

Po drugie byli zapraszani politycy, publicyści, kapłani, którzy po prostu zaproszeniom odmawiają. Lista przykładów jest w poprzednich moich postach.

Więc pora zdjąć klapki z oczu, Paulino ;p

Edit: ułatwię Ci sprawę ;p

Cytat:
Zapraszani między innymi byli Kaczyński, Cejrowski, Giertych, Rydzyk, Ziemkiewicz, Cymański, Sakiewicz i tak dalej.
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   

tak tak szłyszałam że byli zapraszani a nie przyjęli zaproszenia itd itp :P ok ok jednak i tak uważam że tego typu ludzi powinno być najmniej xp
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   

Ja tam uważam, że powinni być ludzie ciekawi, nieważne, skąd xD Komorowski i prezydent Niemiec mnie nie zaciekawili zbytnio, ale skoro już otwierali ućtok jako reprezentanci obu granic, to się znaleźli na ASP. Osobiście chowałem się wtedy przed słońcem xD

A tak to niech będzie kto chce. Wobec takiego Cejrowskiego np jako "publicysty" mam swoje zdanie, niepochlebne i obraźliwe, ale chętnie bym go zobaczył w rozmowach na temat podróżnictwa, to przykład ;p

Swoją drogą masz temat, gdzie możesz napisać, kogo chętnie byś widziała w ASP :D
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Sob 06 Paź, 2012   

Ogólnie mówię stop polityce na PW.
 
 
SpnPW  
Forumowy prawiczek
Stop Poltyce na PW

Wiek: 59
Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 15 Paź, 2012   

@Radosław Lubor
Z tego co widze to nie masz zielonego pojecia o czym piszesz> Komorowski 'konserwatysta"? Balcerowicz "liberał ?! Belka 'apolityczny"??
-jesli wierzysz w to co Ci wciskaja z telewizora to ok. A jak sie zaczniesz interesowac polityka to zobaczysz ze to co napisales jest wielka bzdura.
Odbijasz Paulinie piłeczkę z klapkami na oczach - zdejmij lepiej swoje;p
Argument ze inni byli zapraszani jest słaby - ciekaw jestem jak byli zapraszani i po co. Ci ktorzy byli mieli robiana atmosfere zajebistosci przez jurka - dobrze wiedzieli ze nie bedzie niewygodnych pytan i wyjda z twarza - bo ludzie sluchaja jurka a on bedzie po ich stronie. Gdyby bali sie kompromitacji odmowiliby. Ciekawe jak jurek by sie zachowywal jakby przyjechal Rydzyk - widzicie co by sie działo?

Dlaczego na spotkaniu w ASP komorowski nie odpowiadał na pytania rzeczowe a wrecz nich unikal i udawal ze nie padly, a rozmawial o wetkowaniu?
Jesli kolego Radoslawie nie wiesz to wlasnie rozmowa o rybkach byla kampania komorowskiego. Robił sobie tam po prostu dobry PR (jak nie wiesz Radku co to to zapraszam do ksiażek, internetu - poszperaj dowiedz sie na czym polega). Chciał pokazac sie z fajnej strony ze w ogole jestem taki dobry i ze fajnie. Do tego jeden przez drugiego wchodzili sobie w tylek Juras podlal to wszystko slodkim lukrem i dal do posmakowania woodstockowiczom takim jak Ty - z klapkami na oczach(i językach;)).
Nie chcemy tego na Woodstocku.
CHCEMY WOODSTOCKU APOLITYCZNEGO od poczatku do konca (swiata i jeden dzien dłuzej)!!

@czarnyaniol1990
Oni właśnie liczą na to że ich nie znasz i poznasz właśnie takich fajnych uśmiechnietych wyluzowanych na woodstocku i bedziesz miala z nimi mile skojarzenia:) Tak dziala wlasnie kampania:)
A prawda jest niestety taka ze to smutni panowie w maskach....
Działamy by uchronic takie istotki jak Ty przed niebezpiecznym omamieniem;) - apolityczny woodstock.
Pozdrawiam Kefira - ciesze sie ze nie jestem tu sam;)

Peace!
https://www.facebook.com/StopPolityceNaWoodstocku
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi