Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy koncert [Scena folkowa]

Który zespół ze sceny folkowej dał według was najlepszy koncert?
Back to the Ocean
1%
 1%  [ 2 ]
Basement Project
0%
 0%  [ 1 ]
Carrantouhill
3%
 3%  [ 5 ]
Cichoński Leszek
0%
 0%  [ 1 ]
Duan
0%
 0%  [ 0 ]
Empty Space
0%
 0%  [ 1 ]
Fanfare Ciocarila
0%
 0%  [ 1 ]
Ja mmm chyba ściebie
19%
 19%  [ 27 ]
Kabanos
30%
 30%  [ 42 ]
Kasprzycki Robert
0%
 0%  [ 1 ]
Klezmafour
3%
 3%  [ 5 ]
Kocko Tomas i Orchestr
0%
 0%  [ 1 ]
Kwartet Yorgi
0%
 0%  [ 0 ]
Lemko Tower
13%
 13%  [ 18 ]
Lubomski Mariusz z zespołem
0%
 0%  [ 0 ]
Ludzie Mili
1%
 1%  [ 2 ]
Marek Makaron Trio
1%
 1%  [ 2 ]
Marika i Spokoarmia
4%
 4%  [ 6 ]
Nocna Zmiana Bluesa
5%
 5%  [ 8 ]
November Project
1%
 1%  [ 2 ]
Papa Musta
0%
 0%  [ 1 ]
Rust
6%
 6%  [ 9 ]
Zgredybillies
1%
 1%  [ 2 ]
Głosowań: 87
Wszystkich Głosów: 137

Autor Wiadomość
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012   

Cytat:
Facet, masz 21 lat, jesteś ostatni w kolejce do szufladkowania zespołu dlatego, że słuchają go młodzi. Dorosły pan się znalazł, dobre sobie.


Właśnie dlatego użyłem cudzysłowia,ale ok niech będzie sprecyzuję bardziej. To zespół dla gimbazy.
Ktoś tam wyżej napisał,żebym darował sobie pisanie w tym temacie:) Ok, to przestańcie odpowiadać na moje posty w nim:)
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012   

A ja Kabanosa nie znam, nie słyszałem, nie byłem na nich, jedyne kabanosy, jakie znam czasami, zjadam, i tak sobie zerkam z boku z dystansem więc na to i tak sobie myślę, że nie dojdziecie do żadnego porozumienia i to dosyć jałowe się robi ;p

Ale dorzucę swoje trzy grosze. Widzę dobieranie argumentów do tezy u kojota, którego lubię, i którego gust też lubię, ale trudno tego nie zauważyć, poczynając od tego, że Kabanos był najbardziej znany, co skorygowałem wcześniej. Ale akurat w małym stopniu, o co innego mi chodzi.

Może Kabanos, jak słyszę, ma wydźwięk niedzielny i mało ambitny. Ale zauważyłem, że ludziom się podoba i go chcą.

Kiedyś, dawno temu, laaata całe, wieku, gdy byłem młody, na antropologii pani profesor przedstawiła ciekawą i skomplikowaną definicję sztuki. "Sztuką jest to, co ludzie uznają za sztukę". Ta wielopoziomowa, długa i skomplikowana definicja skojarzyła mi się z tą rozmową. Otóż ludziom podoba się to, co się im podoba. Jeżeli podoba im się Kabanos, to im się Kabanos podoba. Nic się na to nie poradzi. Można wpłynąć na to co najwyżej sprawiając, że będzie im się podobać mniej, niż inni, prezentując innych. Można też wpłynąć na to, by nie podobał się zespół, nie muzyka.

Ale jak się podoba, to nic pan nie poradzi. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz. Ja tam ich nie znam i są mi przez to obojętni, ale jak tylu ludzi ich chce to trudno, nie można im odbierać radości, skoro to festiwal dla nich ;p

Ani powiedzieć, że się im nie podoba, bo coś tam.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
Ale jak się podoba, to nic pan nie poradzi. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz. Ja tam ich nie znam i są mi przez to obojętni, ale jak tylu ludzi ich chce to trudno, nie można im odbierać radości, skoro to festiwal dla nich ;p


:) Doskonale o tym wiem, nie drążyłbym tematu,ale co chwila ktoś odnosił się do mojej wypowiedzi to i ja odpowiadałem, nikogo na siłę uszczęśliwiać nie będę.Wyraziłem swoją opinię i spoko, komuś może się podobać:) wszak i disco polo ma swoich odbiorców:P Nie przemawiają do mnie zespoły tego typu i dla mnie jest niezrozumiałe jak komuś mógł się wyżej wymieniony Kabanos podobać bardziej niż RusT, dla kogoś innego równie niezrozumiałe może być to,że nie podniecam się Kabanosem jak na woodstockowicza przystało:)
Wydaje mi się,że to po jest forum,aby wyrażać swoją opinię, a nie tylko przyklaskiwać lub milczeć.
W tym temacie raczej się już nie wypowiem:P Chyba,że zostanę wywołany do tablicy.
  
 
 
TommyTheRipper  
Forumowy prawiczek
The Heretic

Wiek: 29
Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 5
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2012   

19kojot91 napisał/a:
Kabanos jak dla mnie jest zespołem dla niedzielnych słuchaczy/bywalców na koncertach, którzy łykają wszystko co jest pozornie ciężkie, a jednak miłe i strawne dla ucha pospolitego słuchacza "wszystkiego"


Na co dzień słucham death/thrash metalu i muszę powiedzieć, że na koncercie Kabanosa bawiłem się wyśmienicie. Nie było tego ognia co na dużej scenie przy Ministry/Sabatonie/Analogsach, ale było genialnie.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

TommyTheRipper napisał/a:
Na co dzień słucham death/thrash metalu i muszę powiedzieć, że na koncercie Kabanosa bawiłem się wyśmienicie. Nie było tego ognia co na dużej scenie przy Ministry/Sabatonie/Analogsach, ale było genialnie.


Podkreślałem w którymś poście,że bawić się można praktycznie przy wszystkim.
Przy Sabatonie jedyny ogień jaki był to ten "fireshow" koncert strasznie bezpłciowy, były momenty i to wszystko.
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2012   

Kabanos dal dobry koncert.. niestety bylem tylko na paru piosenkach .. :)
 
 
Jurgen  
Coś już napisał
róbta co chceta


Wiek: 29
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 69
Skąd: Muszyna
Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012   

Kabanos? To na nim zdarłem do końca głos (miałem troche ,nadwyrężony' po Machine Head) i świetnie się bawiłem: ) Od początku do końca koncertu śpiewałem wszystkie piosenki :) Mam nadzieje że zdobędą bączka bo zasługują na niego jak mało który zespół :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group