Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Eurotrip w te wakacje
Autor Wiadomość
Kita  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 19
Skąd: okolice Kato
Wysłany: Wto 21 Sie, 2012   Eurotrip w te wakacje

halo!

gdzie najlepiej szukać znajomych jak nie wśród woodstockowiczów?

otóż, miałem plan wycieczki autostopowej do amsterdamu. była ona planowana na ten weekend - konkretniej to nawet na ten czwartek, jednak jak to w życiu bywa to druga osoba odpadła w ostatniej chwili z przyczyn losowych i niezależnych od nikogo.
tak więc zostałem sam, a samemu tak średnio się wybrać w taki trip.
dlatego szukam koniecznie towarzyszki/-sza do wspólnej przygody!

no i generalnie z takich istotnych szczegółów: nocleg w amsterdamie zapewniony, wycieczka do coffee shopu też (w końcu dla większości z nas jest to ostatnio okazja do legalnego zajarania na mieście!) i wyjazd niskobudżetowy..
wypad bez żadnej spiny i rygoru - przyjdzie Ci na myśl odbić gdzieś w lewo i coś zobaczyć, choćby to było na serio bezsensowne, to odbijamy! bo czemu nie? w końcu wypada się bawić, kiedy jeszcze mamy na to siłę.

ja mam wakacje do października, także niemal w każdej chwili mogę wyjechać. a gdyby się przed wrześniem komuś spieszyło, to też będzie git.

także pamiętajcie - niby głównym priorytetem jest amsterdam, ale tak na prawdę wszystko będzie ustalane w locie i poddane wspólnej negocjacji :-d

kontakt tu, pw, kita@interia.eu lub gdzieś się zawsze można zgadać :))

nie krępować się i pisać śmiało!
kita
 
 
Anarchia  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 73
Skąd: Z Katowic :D
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012   

Na takie akcje to ja zawsze pierwsza się pisze! Ale w tym roku juz nie mam srodkow na taki wypad :(
 
 
 
Kita  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 19
Skąd: okolice Kato
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012   

szkoda.., ale za rok może też coś mądrego się wymyśli. :))
 
 
Anarchia  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 73
Skąd: Z Katowic :D
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012   

No szkoda :(
Trzymam za Cb kciuki żebyś znalazł kogoś do tripu ! Powodzenia :D
 
 
 
matys0078  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 11
Skąd: modliborzyce
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

Dla mnie propozycja sensowna bo polska to smutny kraj jestem z okolic lublina mozna by cos pomyslec ale to blizej wiosny bo nie przepadam za zimnem itp atrakcjach tylko tez wchodzi sprawa hajsu ile tak na oko by trzeba bylo miec zeby z głodu nie pasc :)
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

matys, mało Polski zwiedziłeś widzę :D
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

Zgadzam się z Arasem :D
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Czw 21 Lut, 2013   

z checią bym sie wybrał ale w innym terminie
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 21 Lut, 2013   

jakim terminie ? Post jest z sierpnia 2012, proponuje złotą łopatę za odkopanie tematu dla matysa. <rotfl3>

A ogólnie sam planuje taki wypad na wakacje, fajna sprawa. Tylko zobaczymy czy fundusze pozwolą.. ;)
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Czw 21 Lut, 2013   

Na taki wypad wybieram się już kilka raz, i nie mogę się zebrać. W tym roku może mi się uda z tym, że ja planuje większość swojej podróży podróżować stopem, spać na łąkach/polach itd.
 
 
Razzon  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 18
Skąd: Brześć Kujawski
Wysłany: Pon 25 Lut, 2013   

Jeśli ktoś by się stopem wybierał to ja pierwszy się zgłaszam :) Obojętnie gdzie byle tanio i wesoło.
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Pon 25 Lut, 2013   

9 marca ruszam stopem najprawdopodobniej do Wrocławia, bądź Poznania. Jeśli znajdzie się sympatyk takiej podróży, to zapraszam serdecznie.
Z drugiej strony jeśli znajdzie się osoba, która jest chętna z dnia na dzień spakować plecak, i ruszyć w świat przed siebie w daleką pełną przygód podróż 'na stopa' niech da znać...
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Pon 25 Lut, 2013   

Podziwiam ludzi decydujących się na tego typu podróże. Sama o takich marzę, ale nie zebrałam jeszcze wystarczająco dużo odwagi, by się wybrać :) Kiedyś na pewno to zrobię, kwestia czasu. Chociaż przed zagranicznym wypadem raczej wolałabym poznać przyszłych towarzyszy.
Jeśli uda Wam się wcielić plany w życie, podzielcie się wrażeniami i wskazówkami po powrocie, proszę :) Ku zachęcie i przestrodze.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 25 Lut, 2013   

xxl napisał/a:
Sama o takich marzę, ale nie zebrałam jeszcze wystarczająco dużo odwagi, by się wybrać


wiele nie trzeba, spontanicznie trzeba podjąć decyzję i już;]
 
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Pon 25 Lut, 2013   

Teoretycznie tak, na tym ma przecież polegać piękno tych podróży. Tylko nie chciałabym skończyć gdzieś w rowie albo w burdelu ;) Stąd potrzeba jakiegoś minimalnego przygotowania, ubezpieczenia.
 
 
Świtezianka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 21
Skąd: Promilowy Las
Wysłany: Pon 25 Lut, 2013   

Sister Midnight ma rację. : )
Im wcześniej planujemy wyprawę autostopem (pierwszy raz!) tym większe ryzyko, że się w końcu rozmyślimy. A to obawa, że pogoda nie dopisze, albo coś innego i po przygodzie. Spontaniczne decyzje są najlepsze, a i niezapomniane przeżycia gwarantowane. :D
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 26 Lut, 2013   

Świtezianka napisał/a:
Im wcześniej planujemy wyprawę autostopem (pierwszy raz!) tym większe ryzyko, że się w końcu rozmyślimy. A to obawa, że pogoda nie dopisze, albo coś innego i po przygodzie. Spontaniczne decyzje są najlepsze, a i niezapomniane przeżycia gwarantowane. :D


na pierwszy raz można wybrać krótką trasę. śmignąć sobie gdzieś po Polsce, żeby sprawdzić jak się czujemy w takiej roli, a jak będzie pierwszy raz, to później się potoczy
 
 
 
iron666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 26 Lut, 2013   

Jak najbardziej polecam! W tamtym roku na spontana pojechałyśmy z kumpelą do Berlina Polskim Busem jakoś 2tyg przed uctokiem, bilet kupiłyśmy w czw o 2 w nocy w pt po pracy siedziałyśmy już w autobusie. Byłyśmy tam z 3 czy 4 dni, kasa się skończyła więc wracałyśmy na stopa zahaczając o pomorze (3dni) mazury (3dni) i powrót do stolicy ;)) Zajebiste wspomnienia
 
 
Razzon  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 18
Skąd: Brześć Kujawski
Wysłany: Wto 26 Lut, 2013   

Jazda stopem to po prostu definicja wolności (szczególnie jeśli nocujemy w namiocie na polach), przed pierwszą trasą po kraju tyle nasłuchałem się o tym jakie to niebezpieczne, nie ma co się bać, tak naprawdę ludzie są przyjaźni i z chęcią podwożą innych. Zawsze dodatkowym plusem jest mieć spory plecak, zauważyłem, że łatwiej jeździ się dalej niż bliżej. Nie mam pojęcia czemu :D Każdemu polecam.
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

Buki napisał/a:
9 marca ruszam stopem najprawdopodobniej do Wrocławia, bądź Poznania. Jeśli znajdzie się sympatyk takiej podróży, to zapraszam serdecznie.
Z drugiej strony jeśli znajdzie się osoba, która jest chętna z dnia na dzień spakować plecak, i ruszyć w świat przed siebie w daleką pełną przygód podróż 'na stopa' niech da znać...



doszla podroz do skutku ? jesli tak to napisz skad ruszales dokad dojechales i jak dlugo Ci to zajelo ? Maniek ma zamiar w piatek w taka podroz ruszyc ;)
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

Buki napisał/a:
jeśli znajdzie się osoba, która jest chętna z dnia na dzień spakować plecak, i ruszyć w świat przed siebie w daleką pełną przygód podróż 'na stopa' niech da znać...


ja jestem chetny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group