Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Eurotrip w te wakacje
Autor Wiadomość
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Czw 11 Kwi, 2013   

maniek14 napisał/a:
doszla podroz do skutku ? jesli tak to napisz skad ruszales dokad dojechales i jak dlugo Ci to zajelo ? Maniek ma zamiar w piatek w taka podroz ruszyc ;)


Doszło do skutku aczkolwiek z małą zmianą ponieważ postanowiłem wybrać się do Gdańska. Z Olsztyna ruszyłem busikiem do Ostródy, a stamtąd na krajową siódemkę, i kciuk poszedł w ruch. Przeszedłem sporo kilometrów zapomnianą przeze mnie trasą zanim ktoś mnie zabrał. Spotkałem "leśna wróżkę", która bardzo ładnie się do mnie uśmiechała <zawstydzony> Ale jej czary nie robiły na mnie wrażenia niee . Szedłem więc dalej, aż w końcu zabrał mnie bardzo sympatyczny kierowca Tira. Muszę przyznać, że pierwszy raz jechałem Tirem ; ) Stopa złapałem po trzech godzinach marszu. Kierowca TIRA wysadził mnie w Starogardzie, a stamtąd do samego Gdańska niczym żut beretem.
Droga powrotna była lepsza z tego względu, iż stopa udało złapać mi się niemal natychmiastowo. Problemem było wydostanie się z samego miasta, i towarzyszący mi kac ; / Na szczęście nie wracałem sam, więc miałem komu marudzić. Tym razem aż do samego Olsztyna, a ściślej mówiąc na zatorze zabrał nas miły, oraz bardzo rozmowny Pan kierownik budowy. Chyba zabrał nas z litości ; > Po mimo kaca podróż mineła dość przyjemnie.
W Gdańsku jestem dość często, i powiem szczerze, iż bardzo łatwno podróżować po Gdańsku na stopa. Ludzie odziwo chętnie się zatrzymują, i podwożą stopowiczów. Tak więc lepiej wystawić kciuka niż kupować bilety, oraz czekać na autobusy, bądź tramwaje ; ) Raz zdarzyło mi się, że podwiozła mnie dziewczyna, która również bardzo dużo podróżuje na stopa, i była tak uprzejma, że podwiozła mnie aż do samego Sopotu, a nie był to jej punkt docelowy podróży. Bardzo jestem jej za to wdzięczny ; )
Tak więc polecam tego typu podróże ; )

zlowieszczy4 napisał/a:
Buki napisał/a:
jeśli znajdzie się osoba, która jest chętna z dnia na dzień spakować plecak, i ruszyć w świat przed siebie w daleką pełną przygód podróż 'na stopa' niech da znać...


ja jestem chetny


W takim razie pakuj plecak, i ruszamy gdzieś w ciepłe kraje.
 
 
shocking  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: 5 aleja
Wysłany: Pon 20 Maj, 2013   

weź sobie lepiej ciepłe ciuchy bo pizga jak cholera w Holandii i nie wygląda na to by miało być cieplej :D. Jak chcesz to możesz wpaść do Bredy i pojedziemy razem do Amsterdamu stopem :D hehehe zawsze chciałam się wybrać w taką podróż :))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group