Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Niez
Śro 05 Paź, 2011
Złoty bączek 2012!
Autor Wiadomość
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

Myślę, że to zweryfikują jeszcze czy aby faktycznie nie było przekrętu z kontami.
 
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

<szok> Ja chce Luxtorpede i Łydke Grubasa!
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

Marg!tta666 napisał/a:
<szok> Ja chce Luxtorpede i Łydke Grubasa!

Cholera, to tak jak ja ! <szok> :))
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

Bethel bardzo ok! oby wygrali, ale Materia.. sorry ale jak dla mnie to jakiś żart.
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

Jak dla mnie Materia jest ogólnie spoko ale jednak wolałabym Luxtorpede ;))
 
 
 
hacek  
Coś już napisał

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 96
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

Jak Materia zagra w tym roku to wygwiżdżę ich tak jak jeszcze nikt nie wygwizdał.
Nie wyobrażam sobie tego Woodstocku bez Luxtorpedy i ich nowych kawałków.
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

hacek napisał/a:
Jak Materia zagra w tym roku to wygwiżdżę ich tak jak jeszcze nikt nie wygwizdał.

To świadczy tylko o tobie i poziomie przez ciebie reprezentowanym. Nie ma według mnie większego frajerstwa niz wygwizdanie artysty! Jak bys się poczuł gdybyś sam tworzyl i występował,a jakiś kretyn wygwizdałby twoją twórczośc na koncercie? Trzeba doceniać to, że ktoś dzieli się z tobą swoimi emocjami poprzez muzykę.
Poza tym,skoro Materia jest na pierwszym, to dla wiekszości głosujących ich koncert byl najlepszy.
Cytat:
Nie wyobrażam sobie tego Woodstocku bez Luxtorpedy i ich nowych kawałków.

Ojć, więc nie pojedziesz! Tragedia! Teraz zmieńmy szybko notowanie, niech wygra Lux, bo Pan Gwizdający nie wyobraża sobie PW bez nich
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

Oj nie... oni po prostu wszędzie spamują i namawiają do zakładania kont na 02 bo tam 4 adresy itp, a to nie fair i dlatego też jeśli mi sie przypomni to będę gwizdał (kurde nie umiem, ale coś wymyslę:) ). O ile oczywiście wygrają, co mam nadzieję się nie stanie. Ostatnio odwołali mi koncert Luxtorpedy i następny sie szykuje dopiero na PW, więc odbyć sie musi! :D
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

Kefir napisał/a:
Ostatnio odwołali mi koncert Luxtorpedy i następny sie szykuje dopiero na PW, więc odbyć sie musi! :D

Ja też wolę Luxtorpedę, ale jeśli uważacie Panie, że Materia ma na tyle fanów, żeby aż tak wpłynąć na wyniki ZB (nawet przy tym motywie z kontami) to wywołaliście uśmiech na mej twarzy.

Wyniki są na świeżo, bez weryfikacji. Luxtorpeda albo Raggafaya moim zdaniem, jedna z tych kapel i tak zdobędzie Bączka. Maile można prosto po IP zweryfikować.

Swoją drogą to ciekawe czy ktoś w ogóle napisał maila do Fundacji i powiadomił ich o tym do czego zespół namawia swoich fanów? Czy wszyscy tylko biadolą na forum?
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

Luxtorpeda musi wygrać i nie ma bata. Nie wyobrażam sobie, że Materia miałaby zamiast Luxów zagrać. Nie, nie i jeszcze raz nie :/
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

w ogóle co to za jakieś dziwne zestawienie.. nie pasi mi;/ Luxtorpeda!
 
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

kaaarolina napisał/a:

Poza tym,skoro Materia jest na pierwszym, to dla wiekszości głosujących ich koncert byl najlepszy.


Chciałaś powiedzieć dla samego zespołu i grona ich fanów, którzy za namową zespołu tworzą pełno kont na o2, żeby oddać więcej głosów ^^
Proponuję przejrzeć ich wpisy na facebooku, namawiają do tego ludzi i sami członkowie kapeli nie kryją się z tym, że oszukują w ten sposób.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw 24 Maj, 2012   

Jaaasiek napisał/a:
Kefir napisał/a:
Ostatnio odwołali mi koncert Luxtorpedy i następny sie szykuje dopiero na PW, więc odbyć sie musi! :D


Wyniki są na świeżo, bez weryfikacji. Luxtorpeda albo Raggafaya moim zdaniem, jedna z tych kapel i tak zdobędzie Bączka. Maile można prosto po IP zweryfikować.

Swoją drogą to ciekawe czy ktoś w ogóle napisał maila do Fundacji i powiadomił ich o tym do czego zespół namawia swoich fanów? Czy wszyscy tylko biadolą na forum?


Weryfikacja jest tylko jedna i prowadzi ją automat: z jednego adresu email jeden głos, innych ograniczeń brak. (No bo jak wyobrażasz sobie sytuacje, kiedy w domu o stałym adresie IP jest dajmy na to 3 teoretycznych Woodstockowiczów i kazdy chce oddać ważny głos).

Ogólnie tego typu formuła głosowania wg mnie się już przejadła, bo to przerodziło się w swego rodzaju wojnę fejsowych fanclubów danych bandów.
Chyba, że organizatorom to w ogóle nie przeszkadza, a jest im nawet na rękę. Prośby o głosy rozsyłane wśród znajomych to przecież najtańsza i najbardziej skuteczna forma reklamy festiwalu. A nowi Woodstockowicze to oczywwiście z punktu widzenia sponsorów i reklamodawców najbardziej smakowite kąski :)
 
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Czw 24 Maj, 2012   

Jak mam być szczera to zestawienie jest "dziwne" .Właściwie zastanawia mnie jak może być taka kolejność!!! Ja rozumiem,że każdy ma prawo tylko na oddanie jednego głosu, ale nie mogę pojąć,że ludzie wybierają takie zespoły a właściwie każdy pisze,że mu nie odpowiada. Na szczęście to nie ostatnie notowanie!!!
 
 
 
Lukaszenko  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 24 Maj, 2012   

Z tego co pamiętam to Materia w głosowaniu na forum była na samym końcu... ewidentny przekręt. Smutne to, ale co zrobić...
 
 
defirujaca  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 99
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 28 Maj, 2012   

Do zakończenia głosowania zostało dosłownie kilka dni[na początku czerwca ostatnie notowanie!!], a Materia prowadzi <zly> LUXTORPEDA!!!
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 28 Maj, 2012   

Miałem nie namawiać ale skoro Materia spamuje w całym internecie to głosować na Luxtorpedę ludziska! Jeśli ktoś nie ma faworyta to taka prywatna prośba ode mnie, bo do Torunia pojechałem ale deszcz koncert odwołał, a w najbliższym czasie jedyna szansa to PW.
Pomijając to, że moim zdaniem rok temu koncert dali mega! :D
 
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 29 Maj, 2012   

Jako miłośnik rocka progresywnego, mocno zawiodłem się na pozycji Riverside. Nie liczyłem że wygrają ale miałem nadzieję na nieco lepsze wyniki...
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 29 Maj, 2012   

Od nowego etapu można już głosować tylko z jednego konta na o2. Jak się wysłalo z xxx@o2.pl, to xxx@tlen.pl, xxx@go2.pl i xxx@prokonto.pl są już oznaczone jako 'już głosowałeś z tego konta'. Wiem ,bo chciałem oddać p o4 na Luxów i Lydkę, ale wysłałem tylko po jednym. : P
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Wto 29 Maj, 2012   

I bardzo dobrze, nie ma oszukiwania. Ewidentnie Materia oszukuje, ja osobiście nie chcę ich. O wiele lepiej wypadli Luxi i Raggafaya !!!!!!!
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 29 Maj, 2012   

Wystarczy założyć konto google apps z własną domeną i mieć przekierowane maile cokolwiek@twojadomena.pl i już można podbijać cokolwiek.

Przyznam, że korciło mnie zautomatyzowanie tego procesu :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi