Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Naga mila
Autor Wiadomość
KudlaczDG  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Ogarnijcie dokładnie datę i godzinę, w sumie mam doświadczenie z takimi bigami więc ho ho let's go ; D
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Jak ten bieg będzie jakimś pół-sprintem czy coś i dystans będzie długo to ja odpadam ze względu na kondycję ;p Ja nawet pogo wytrzymuje z 2 minuty ;s
 
 
 
dvnczyk  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: wwa
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Moi drodzy parafianie, widzę że pomysł się spodobał :) Czas akcji możemy ustalić na godzinę 1700 przy kranach, wcześniej jednak proponuję się zebrać i wypić wspólnie na odwagę jakieś trunki alkoholowe jak również się poznać. Konwencja mojego pomysłu to taki flash mob. Nagle się rozbierzemy, przebiegniemy trasę po czym jak gdyby nigdy nic ubierzemy się z powrotem. Proponuję abyśmy chwilę przed wykonaniem zadania założyli bandany albo cokolwiek innego na twarz jeśli byśmy chcieli pozostać anonimowi, chociaż to już jest zależne tylko od was :)
Przygotowałem mapkę na której pokazuję trasę naszego biegu. Jeśli macie jakieś pomysły nie bójcie się napisać, ja naprawdę nie gryzę :D
P.S. To będzie raczej trucht niż bieg.
P.S. A może zrobimy jakiś transparent? :)
EDIT:
LUDZIEEEE naliczyłem 24 osoby! Plan wchodzi w życie!
 
 
blitzkireg  
Forumowy prawiczek

Wiek: 47
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 12
Skąd: ychów
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

proponowałabym jakieś koło zatoczyć żeby ciuchy zostały w jednym miejscu, ktoś przypilnowałby, a nie biegnąć z nimi, bo tak wychodzi z tej trasy i postu powyżej ;D
 
 
dvnczyk  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: wwa
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

wolałbym nie zostawiać ciuchów, ponieważ mogą już nie wrócić do właścicieli, a biegnąc z ciuchami w plecakach czy czymś takim, będziemy mieć wolne ręce i nie będzie trzeba się o nic martwić :) Plan zawsze można dostosować do wymagań całej reszty. Jeśli masz jakiś pomysł przelej go na papier! :D
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Trasa mi odpowiada jak najbardziej gdyż nie jest długa i truchtem spokojnie można się przebiec dla zwały. Ciuchy to sprawa gorsza i mam tutaj pomysł. Organizacja eventy czy chętni mogliby zebrać ZAUFANYCH ludzi którzy popilnują ciuchów WSZYSTKICH biorących udział (a może lepiej gdy każdy dał kogoś od siebie kto popilnuje jego ciuchów?).
Tak czy tak ten pomysł ma jeden mankament, musielibyśmy wracać truchtem nadzy z powrotem, kto jest ZA a kto ma lepszy pomysł?
Godzina mi nie pasuje i to bardzo gdyż o 17 grają już koncerty i połowa ekipy lub z 1/4 nam się wykruszy... No chyba że zrobimy to w środę przed dniem koncertów ale to też nie każdy będzie...
 
 
 
Slukas  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 5
Skąd: Sucha beskidzka
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Znając zycie jezeli tak dalej bedziecie rozkminiać co z ubraniami,zasłanianie twarzy itd. to nic z tego nie wyniknie. Jezeli jestescie tak wstydliwi to po co brac w tym udział? Przecież chyba nik nie bedzie niewiadomo jak grubo ubrany... wiec wystarczy podkosulek,spodenki w rece i biegniemy <haha>
 
 
sizarez  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 56
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

A nie lepiej zrobić to koło godziny 13-14 załóżmy o 12:30 zaczynamy pić bo na trzeźwo będzie trochę gorzej kończymy pić w to 30-40 min i biegniemy. Co myślicie ;)
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Slukas napisał/a:
Przecież chyba nik nie bedzie niewiadomo jak grubo ubrany... wiec wystarczy podkosulek,spodenki w rece i biegniemy <haha>


Chodzi o to by nikt nie spierdalał biegu poprzez zasłanienia ciuchami w ręki okolic intymnych bo na chuj wtedy biec? Zero sensu w zabawie.

sizarez napisał/a:
A nie lepiej zrobić to koło godziny 13-14 załóżmy o 12:30 zaczynamy pić bo na trzeźwo będzie trochę gorzej kończymy pić w to 30-40 min i biegniemy. Co myślicie ;)


Pasuje mi godzina a odpada dzień 2giego sierpnia.
 
 
 
dvnczyk  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: wwa
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

W takim wypadku, proponuję zrobić akcję przed koncertami dnia 2go sierpnia. Jeśli chcecie to możecie z kimś zostawić ciuchy, ja swoje wolę wsadzić do plecaka i z nim biec.
 
 
Mr.Velogor  
Forumowy prawiczek
Ogrodnik partyzant


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: że
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

To może przed prezydentem przebiegnijcie, mówił, że chce zobaczyć jaka jest atmosfera na woodstocku od środka <haha>
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

blitzkireg napisał/a:
proponowałabym jakieś koło zatoczyć żeby ciuchy zostały w jednym miejscu, ktoś przypilnowałby, a nie biegnąć z nimi, bo tak wychodzi z tej trasy i postu powyżej ;D


Pomysł z kółkiem jest świetny, tylko co z ubraniami, ktoś zaufany pilnować by musiał przez czas biegu. Tak samo jest przeciwko zasłanianiu twarzy, jak decyduję się na udział to pokazuję wszystkim że nie mam czego się wstydzić :P chyba że ktoś ma naprawdę małe(go)...
 
 
dvnczyk  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: wwa
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Twarze mogą zasłonić osoby, które nie chcą być na zdjęciach. Ja osobiście mam to w ...tam gdzie słońce nie dociera... :)
 
 
sizarez  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 56
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

To jak ustalamy bo już w poniedziałek wyjeżdżam, a nie chce potem nie wiedzieć o akcji ;D
Ja proponuję czwartek 2.08 godz: 12:30 koło grzybka. napijamy się. Rozbieramy i biegniemy z skomplikowaną trasę z punktu a do punktu b. ;)
 
 
stiffi11  
Forumowy prawiczek
stiffi11

Wiek: 35
Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 35
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Jeśli akcja odbędzie się 2-go to ja odpadam,będę dopiero w piątek..a co Wy już już na starcie imprezy chcecię zapierdzielac nago?może poczekajcie do piątku,impreza się rozkręci,będzie więcej ludzi,nazbieramy chętnych ,a tych na miejscu znajdziemy mnóstwo , im więcej będzie ludzi,tym lepszy lepszy efekt akcji! <haha>
 
 
 
dvnczyk  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: wwa
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Ja jadę w poniedziałek rano z Wawy, więc jedyny kontakt to fon. Numer mogę wam podać jeśli chcecie. Jeśli chcecie to możemy zrobić nasz bieg w piątek, aczkolwiek będę potrzebował przynajmniej jednej osoby, która będzie mogła mnie na bierząco informować o aktualnej sytuacji na forum. Czy znajdzie się jakaś osoba, która będzie mogła mi wysyłać smsa raz dziennie z info, a ja wtedy bym przekazywał moje pomysły? Z racji tego, że to ja wymyśliłem to chyba powinienem też to poprowadzić do końca :P
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

stiffi11 napisał/a:
Jeśli akcja odbędzie się 2-go to ja odpadam,będę dopiero w piątek..a co Wy już już na starcie imprezy chcecię zapierdzielac nago?może poczekajcie do piątku,impreza się rozkręci,będzie więcej ludzi,nazbieramy chętnych ,a tych na miejscu znajdziemy mnóstwo , im więcej będzie ludzi,tym lepszy lepszy efekt akcji! <haha>


Popieram i jestem za piątkiem albo środa. Czwartek odpada mi zupełnie bo mam moją degustację jaboli na 12tą.
 
 
 
sizarez  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 56
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

mhm ok. chociaż w sumie Środa lub piątek to nie głupie w piątek w sumie wszyscy by tak pod grzybek mogli wlecieć ;]
 
 
homononsensus  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Mr.Velogor napisał/a:


To może przed prezydentem przebiegnijcie, mówił, że chce zobaczyć jaka jest atmosfera na woodstocku od środka



<rotfl3> taaak!

Najfajniejszy pomysł to bieg pod grzybek :D i rzeczywiście w piątek albo sobotę :)
 
 
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Akcja super. Tylko potrzebne konkrety. Jutro wyruszam i moje dojście do info jest ograniczone.
Drugiego o 14.00 jest "Marsz Brodaczy" więc proszę, też miejcie to na uwadze. :)))
 
 
sizarez  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 56
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Dobra więc ja się wezmę trochę za organizację :P w piątek o godzinie 13:30 po marszu amareny(na nim się najlepiej napić) pod grzybkiem Rozpoznacie mnie po długich kręconych włosach. Jak możecie weźcie ze sobą plecaki do nich spakujemy rzeczy. Biegniemy z pod grzybka wzdłuż pasażu handlowego pod kryszną zawracamy. Lecimy pod grzybka zostawiamy plecaki w jednym miejscu i wbiegamy do błotka ;] . Może być taki plan? :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group