Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Naga mila
Autor Wiadomość
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Może być. Ja specjalnie biorę taka małą torbe na 4-opak browara. Spodenki jak znalazł się zmieszczą. Do zobaczenia!!
 
 
homononsensus  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Prawdopodobnie będę już stała z sizarez w niebieskim stroju kąpielowym w groszki :) a jakby coś się zmieniło to można mnie właśnie po tym stroju kąpielowym poznać na polu i coś uzgodnić wcześniej. Poza tym ja proponuje spotkać się i DOPIERO coś wychylić, to sprawi, ze będziemy czuli się ze sobą luźniej i bardziej komfortowo :D
 
 
sizarez  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 56
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

mhm jestem za ;p, z tym niegłupio rozumujesz jak najpierw się pokażemy sobie to potem będziemy się trochę mniej wstydzić. :)
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Tylko żeby pogoda dopisała ;p
 
 
 
sizarez  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 56
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Jak biegniemy nago to i padać może ;D z cukru nikt nie jest ;]
 
 
homononsensus  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

nawet byłoby lepiej gdyby padało ja myślę :))
 
 
sizarez  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 56
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

no od razu kąpiel gratis ;D
 
 
homononsensus  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

może byśmy poprawili vódstockowiczom humor :))
 
 
Borsuk  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 55
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

////////////////////////////////W A Ż N E PRZECZYTAJ////////////////////////////
Jestem ZA !! Jak już niektórzy poprzednicy wspomnieli: Życie jest tylko jedno. Zróbmy coś niesamowitego! Będziemy mieli co wspominać na starość <z jezorem>

A TERAZ KONKRETNIE (BO CZASU MAŁO, A MY JESZCZE W ROZSYPCE):

1) Jak homononsensus powiedziała: Spotykamy się i pijemy razem!! - zintegrujemy się bardziej i nie spieprzymy pomysłu
2) Piątek 13:30 jest porą (wg. mnie) najlepszą z proponowanych. Będzie najlepsza frekwencja, a co za tym idzie pewniej się będziemy czuli !!
3) Najsensowniejszym pomysłem jest wziąć plecaki na ciuchy, ew. reklamówkę lub ostatecznie w ręce, lecz nie po to by się przykrywać. NIE KOMBINUJMY Z JAKIMŚ ZOSTAWIANIEM BO MOŻE TO BYĆ TRAGICZNE W SKUTKACH - straty!
4) Proponuję pierwotny pomysł na przebiegnięcie trasy - ODCINKA - OD, DO. Nie przekombinujmy tego. Tym bardziej, że jak byśmy wracali tą samą trasą to już PRZYGOTOWANE TOWARZYSTWO MOGŁO BY NAS UWIECZNIĆ, WRZUCĄ FOTY DO NETA...
5) OD TERAZ nie spamujemy (dla dobra realizacji planu) - rozumiem ekscytację, sam się ledwo powstrzymuję <rotfl3> ) Od teraz tylko konkretne informacje.
Proszę organizatora o podanie numeru, w celu ew. skontaktowania się na miejscu oraz ustalenie przez niego, na forum, dalszych wskazówek. ZRÓBMY TO. LIFE IS ONE To przejdzie do historii... Czy będziesz w tym uczestniczył? Nie spieprz tego i chodź z nami Woodstokowiczu. Czym Nas więcej tym lepiej !
  
 
 
 
stiffi11  
Forumowy prawiczek
stiffi11

Wiek: 34
Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 35
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

czyli w piątek ok! ta akcja przejdzie do historii wooda,możemy zrobic z tego tradycję i powtarzac the naked mile co roku :)) minusem może byc to że będziemy nagrani i sfotografowani,a foty pójdą w obieg na całą polskę hehe,jak moi starzy,znajomi z pracy czy ktokolwiek niepowołany zobaczy fotę ze mną z fajfusem na wierzchu... <zniesmaczony>
musimy zebrac na miejscu conajmniej kilkadziesiąt osób,akcja musi byc przeprowadzona na dużą skalę <haha>
 
 
 
sizarez  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 56
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Mój numer jest w akcji telefon, ale mogę podać jeszcze raz bo o tej godzinie napewno tam będę. ;). Najlepiej niech kilka osób wpiszę swoje numery. żeby tak raźniej trochę było;]
692-372-829.
 
 
Borsuk  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 55
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

723 905 895
 
 
 
homononsensus  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

To jeszcze mój może, 536941995 :))
 
 
stiffi11  
Forumowy prawiczek
stiffi11

Wiek: 34
Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 35
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

724 502 051-nie zapewniam że zjawię się na 100%,o 7 rano kończę pracę,postaram się na 13 byc,nie mam daleko do kostrzyna ,ale różnie z pociągami bywa,generalnie wracam z pracy biorę torbę,plecak i biegnę na pociąg,czy zdążę-zobaczymy..jeśli będziecie organizowac cos jeszcze,zmieniac plan czy godzine akcji/jeśli ktos zechce iśc w miasto /czy wyskoczyc na browca itp. pisac/dzwonic..
Cytat:
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Banda zboczeńców.... Jestem wiec za! :D

Wiec piatek 13:30, tylko...gdzie? I skad dokąd ten bieg?
 
 
sizarez  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 56
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Wszystko zostało napisane. :P najlepiej weź stronę wcześniej bądź na spisie akcji na woodstock-u jest też taki temat.;)
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Fakt, dzięki. : )
 
 
Borsuk  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 55
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Ogólnie doczytałem, że inna akcja "Water Ballon Fight" jest o 14:00, też w piątek przy kranach. Stąd moja apelacja by:
- być na miejscu punktualnym i zwartym - tym bardziej, że pijemy przed biegiem, a czasu nie za wiele. Musimy szybko obalić co tam przyniesiemy. NA ODWAGĘ hyc.

Wcześniej też nie możemy zrobić akcji, bo jest jeszcze inna, poza tym tylko by się namieszało ;-)
------- START
------- 13:30 piątek przy kranach -------

P.S Czy organizator zmontuje jakiś transparent, by uczestnicy się znaleźli? Może być tam mnóstwo ludzi, bo od 13:00 jest napełnianie balonów do wyżej wymienionej akcji, która zaczyna się o 14:00
 
 
 
G.R.E.G  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 41
Skąd: Krosno
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

moze tez sie zjawie jak nie zaśpie :)) Wydaje mi sie ze tą alejką handlową ,gdzie bedzie przebiegala Naked Mile, to o tej godzinie to raczej bedziecie isc a nie biec truchtem.Zawsze tam masa ludzi sie przechadza i ciezko wyminac kogos idac nawet.przynajmniej ja mam takie doswiadczenia.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Racja, alejka handlowa w południe.... Cóż.
 
 
sizarez  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 56
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Tylko nie wiadomo kto jest organizatorem ;D. Ja tam tam mniej więcej chciałem ustalić a transparent nie wiem nawet z czego by zrobić marker jakiś wezmę czy coś ;P. Jakies prześcieradło by się przydało 2 kije i taśma.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group