Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gooral [Duża Scena]
Autor Wiadomość
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012   

czyli w tym żywieckie klimaty:D jednalk w wersji folklorowej jest to lepsze od naszych juhasów w kożuchach....
tym razem to jest przegięcie. wcześniejsze zespoły były jeszcze do zniesienia, ale to odpada....
 
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012   

Najbardziej szokuje fakt, że Gooral został wyróżniony spośród 780 płyt przesłanych do Fabryki Zespołów...
Tyle zajebistych kapel nie dostało się nawet do półfinałowej 41, a taki Gooral z marszu dostaje miejsce na głównej scenie, coś tu jest nie tak.
 
 
exploited  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 33
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012   

najlepiej niech zagra z rana, kiedy bd spal...
 
 
Jarzczur  
Coś już napisał
Psuj

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 71
Skąd: Świdnica
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012   

Tak narzekacie, a pewnie większość z Was będzie wtedy na jego koncercie.
Podejrzewam, że zabawa będzie jak na Arce Noego
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012   

Dalej uważam, że Woodstock to nie miejsce dla takiej muzyki ale...
ADF cośtam kiedyś słuchałem, Flyover i te sprawy, ujdzie. The Quemist za diabła mi się nie widzi nie tylko na PW ale w ogóle, jak już musi być coś takiego to trudno jakoś się przeżyje.
Za to z tym Gooralem to przegięcie, moim zdaniem to nie pasuje, jest słabie, nie wiem jakim cudem może grać na PW? Jakby tego było mało to bez eliminacji prosto z Fabryki? No k...a nie kumam, w zeszłych latach Titus i Buldog ok. Ale nie było, naprawde k...a nie było nic lepszego? Sam sobie odpowiem. No jasne że było w mordę jeża no!!!
Miałem nadzieję, że na Folkową, a tu niespodzianka i czytam, że na Dużą! :o
To się pobulwersowałem :D
 
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012   

Tylko czy nagłośnienie na PW podoła ? :( Na Prodigy raczej nie zachwycało.

Z rozbawieniem czytam wasze komentarze :P Nie pasuje? Jest tyle rzeczy do robienia w tym samym czasie na PW, ale wy musicie hejtować, ze cos jest nie po waszej mysli, it's so funny !

Gooral - cool
The Qemist - awesome!!
Asian Dub Foundation - moze byc :P


Może w końcu zrozumiecie (kiedyś tam), że to impreza dla wszystkich ;-)

Mam tylko nadzieje, ze w wiosce piwnej tak jak w zeszlym roku bedzie i w tym roku rowniez leciała dobra muza xD (znaczy gowniana wg was) Bo impreza była w pyte! :D
 
 
Kukiel  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 2
Skąd: Połczyn-Zdrój
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012   

wszyscy tak narzekają, ale po kilku piwach może być całkiem ciekawie pod sceną.
nie pasuje do klimatu, ale jak będzie grał np. 2go dnia jako pierwszy to nikomu nie będzie przeszkadzało.
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012   

FUUUUUUUUU no to muszę się spić ostro w tym czasem .... -.-
 
 
 
allan  
Coś już napisał

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 97
Skąd: Płock
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012   

nie wiem czy to ten sam goral, ale rok temu takie cos supportowalo vavamuffin na koncercie w warszawskiej stodole. po 15 minutach koncertu ludzie bardzo głosno i wyraźnie domagali się żeby przestał juz ''grać" i zeby weszło vavamuffin. nie była to garstka ludzi tylko zdecydowana większość, skandująca "vavamuffin, vaavmuffin" i bynajmniej nie było to po tym gdy przestał "grac" ale normalnie w czasie jego "piosenek" czym prawie udało sie zagłuszyc to cos.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012   

Zobaczcie jak czadersko wygląda nowinka o Gooralu na fejsbukowej stronie uctok :hay:
A to wszystko dzięki userowi exploited! Pozdrawiamy! ;)

Właśnie miałem to napisać, piekna jest :D / Kefir
  
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012   

a na moje po przeczytaniu na wyrywki waszych postów to po prostu pieprzycie. K..a jak to spiewal Patyczak
"jestem pijany nie wazne już czy to punk czy blues" a poza tym karczmareczka jest wyje... i naprawdę fajnie będzie można się pobujać pod sceną. Też mi się nie za bardzo podoba iż nakur... elektroniką no ale przynajmniej dobrą jak już; )

[video]http://www.youtube.com/watch?v=4kdBSdugmT8[/video] no przecież wypas muzyka żeby się napić skopcić i podensić... Ja tam se przyp... w kinol i mówta co chceta xD}
ETHNO ELECTRO FTW ! zaje.. połęczenie moim zdaniem, fajnie iż ludzie wpadają na takie pomysły
 
 
 
niekontrolowana  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Guzikolandia
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012   

Nie znam tego ani trochę, ale jak sobie włączyłam i usłyszałam faktycznie jakieś dubstepy to już mi się wypowiadać nie che na temat tegorocznych zespołów, dlatego godzę się ze wszystkim ze spokojem i żyję nadzieją, że ,, Nie będzie tak źleee, to tylko na jutubie jakoś to dziwnie brzmi wszystko, tam na pewno zajebiście będzie". A z resztą idę spać.
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012   

aaa2828 napisał/a:

Wracając do Goorala. Przeszedł do finału bez eliminacji, a wiele dużo lepszych zespołów zostało odrzuconych.


ale akurat o jest prawdą, ja bym np bardzo chętnie widział adhd syndrom czy chain reaction ;)
mimo że nie narzekam to jednak ; )

[video]http://www.youtube.com/watch?v=b9sg6LAhqOQ[/video] btw zastanawiam się kto prócz mnie będzie na tym pod sceną xD zróbcie bunt i wolną przestrzeń to sam się będę bujać ;(

Kryptonix napisał/a:

Jeszcze jedno, wiekszosc z was ciagle krzyczy o tolerancji itd itp, a sami zachowujecie się jak zaciećwierzeni faszysci muzyczni - sa gitarki - spoczko, nie ma - wyjazd bo to pop-elektro-gowno dla matołuf...

zenada...


masz u mnie browara
  
 
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012   

nie bede komentowal tych szesciu stron opini a od siebie dodam ze jak nie bedzie jakiegos porzadnego zespolu w tym czasie na scenie folkowej to chetnie sie wybiore "Karczmareczke" znalem juz od dluzszego czasu i bardzo mi sie podoba sluchajac innych piosenek tez sa calkiem spoko. Jakos nawet przeczuwalem jak nie zobaczylem Goorala ktorego duzo ostanio bylo np na blogu Jurka na liscie polfinalistow ze bezposrednio zostanie zaproszony na woodstock
 
 
 
gipcu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 8
Skąd: wyry
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

za mało reggae....a w zasadzie to brak reggae. Dubioza Kolektiv i Asian Dub Foundation moze lezały obok reggae...jestem jak najbardziej za tymi zespołami, do innych nic nie mam, ale Gooral juz troche nie pasuje...
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

Jestem totalnie rozczarowany
W sumie jak piszecie można w tym czasie iść na piwo,ale moim zdaniem nie chodzi tu o to ta muzyka kompletnie nie pasujee na Wooda.Czekam na reakcje siostry ,która jezdzi od 96 oj się zawiedzie.
 
 
Synu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Chojnice
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

Mi ten Gooral też strasznie nie podchodzi, ale poza tym wszystko jest OK i przyjadę, najwyżej opuszczę koncert. Jurek ma rację, załatwia wam darmowy festiwal, a co niektórzy będą mu wyskakiwać z krytyką i narzekaniem jakie to słabe zespoły sprowadza, że festiwal idzie na dno, za dużo ludzi, za dużo elektroniki, za mało metalu, za mało polskich kapel, za mało darmowego budyniu i przydałyby się dziwki. Pomyślcie może żeby mniej narzekać, a mieć więcej wdzięczności do tego co robi. I dodam jeszcze: Jak się nie podoba to nie przyjeżdżajcie !!!
 
 
Starek  
Forumowy prawiczek
Jem muzykę

Wiek: 30
Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: inąd
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

Cóż Gooral, mnie ta muzyka bardzo jara, dane mi było być na koncercie i był świetny ale ku.wa nie na wooda z tym :( Niestety boje się, że przyjedzie masa technobojów i będzie tragedia a nie klimat na festiwalu :(
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

Ja sie raczej o przyjazd w/w nie martwie. Oni chyba słuchają bardziej "lansiarskiej" muzyki. Nie mniej jednak Gooral za nic mi nie podchodzi. Ot urżne sie w trupa i po sprawie
<haha>
  
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

Szału ni ma ... :/
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

jak to się mawia i don't buy it. Dla mnie nędza z biedą przesłuchałem paru utworów i nic kompletnie nic mnie nie rusza w takiej muzyce. Jest tyle świetnych polskich kapel która mogę się założyć chętnie by zagrały na wood a to takie gówno że aż żal słuchać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group