Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gooral [Duża Scena]
Autor Wiadomość
laszo  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 2
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

baaaardzo niee podoba mi się ta opcja .. :-(
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

Kuniek napisał/a:
Podczas tego koncertu pojde sie umyc tiaaa


Ja natomiast podczas tego koncertu chciałbym zrobić kupę, ale obawiam się,że podczas występu tego artysty w toykach będą największe kolejki :(
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

Obserwując to co Jurek Owsiak publikuje na swoim video-blogu czy mówi podczas audycji "Się kręci" wydaje się niemal pewne, że on już dawno podjął decyzję - Woodstock z roku na rok będzie coraz bardziej różnorodny muzycznie. Hejtując takich wykonawców jak Gooral i manifestując swój muzyczny szowinizm tylko coraz bardziej uświadamiacie mu, że jego decyzja jest jak najbardziej słuszna. Doskonale ukazujecie mu, że z die-hard fanami rockowo-metalowych klimatów nie ma pola do dyskusji - jest tylko masowa dezaprobata i niezadowolenie. I stąd później jego wybuchowe komentarze w stylu" Nie podoba się? To nie przyjeżdżajcie! Tydzień wcześniej macie przecież Jarocin. A oprócz tego 30 innych polskich festiwali". Nie zdziwcie się jak za 2-3 lata na woodstockowej scenie zobaczycie Daft Punk lub The Chemical Brothers - którzy w odróżnieniu od Goorala, The Prodigy czy The Qemists grają tylko czystą elektronikę.
Może to wszystko z lekka off-topowo, ale nie bardziej niż kilka powyższych komentarzy.
 
 
 
OchO  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 63
Skąd: Tuchola
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

hmm trudno ocenić, muzyka nie jest najgorsza, ale czy jest wystarczająco odpowiednia na PW?
 
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

a ja jestem bardzo ciekawa tego koncertu. zawsze jest to coś innego, oryginalnego, a do tego to jest nasza muzyka, nasze korzenie przedstawione w bardzo ciekawy i niecodzienny sposób ;)
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

Nieee....no nieeee....no ku**wa no nie! Boże czy Ty to widzisz!
 
 
 
goodvibestyla
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

Dla mnie to jakaś pomyłka,gościu nie potrafi łączyć gatunków i na PW szału nie będzie wg mnie żadnego.Fakt,faktem z roku na rok jest coraz bardziej różnorodnie co nie jest złe,lecz jeśli się ktoś na to decyduję to niech umiejętnie dobiera zespoły.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

A, tam, Gooral na festyn sera i chleba do Pcima Dolnego (przepraszam mieszkańców jeśli takowa miejscowość istnieje).
Rozumiem muzyczną różnorodność na Woodstocku, ale na jakimś przyswajalnym poziomie.

/Pcim jest w małopolsce. nawet przejeżdżałam kiedyś;] //Sis.
 
 
hacek  
Coś już napisał

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 96
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

Może za rok niech zagra zespół Jarzębina?
Albo jeszcze w tym roku, na pewno dadzą radę!
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

Gooral mógłby z Jarzębiną spokojnie zagrać ;D ale na jakiś dożynkach a nie na woodzie hahaa ;D
 
 
 
Velasquez  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 12
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: Nie 20 Maj, 2012   

W sumie troszkę zejdę z tematu głównego. Ale tylko minimalnie.

Powiedzcie mi - kojarzycie Psio Crew? Gooral był jednym z założycieli. Kapela potem się rozwiązała po jego odejściu i członkowie zespołu zrobili nowy projekt. Nazywają się OFF-C i ktoś ich określił trafnie jako Góralskie The Prodigy. Wiem, wiem - nie lubicie tutaj Prodidżi bo się źle kojarzą woodstockowiczom - ale sprawdźcie mimo to. Nalegam! : )

Myślę że będziecie bardzo pozytywnie zaskoczeni. Bo w przeciwieństwie do Goorala oni mają trochę instrumentów i ludzi w kapeli. : )


Cover Moskwy - starej punkowej kapeli - moim zdaniem lepszy od oryginału.

http://www.youtube.com/watch?v=oxisTL0RgRk

Bababy - niezłe zamieszanie. Najpierw folk, potem beat mocny a następnie przechodzi w reggae.

http://www.youtube.com/wa...&feature=relmfu


A tutaj brzmią niczym Prodigy - przynajmniej z początku. : )

http://www.youtube.com/wa...&feature=relmfu


Po cichu liczę że w przyszłym roku im uda się zagrać na Woodstocku, bo jest to muzyka naprawdę dobra i wnosi powiew świeżości. I wierzcie mi - na żywo dają naprawdę czadu. A w październiku tego roku płytę mają wypuścić. Ciekawostka - za darmo udostępnią ją w necie. Ale oczywiście będzie też w formie krążka.

Pozdrawiam i przepraszam za offtop.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ten krótki film będzie chyba najlepszym komentarzem do tego zajebistego koncertu:)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=H3OqCXU_2o0[/video]
 
 
 
pierna  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 57
Skąd: małopolska
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Gooral był pijany, czy zawsze gada tak bez sensu :)?

Świetny koncert! Bardzo dobrze się bawiłam :)
 
 
Maya  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 11
Skąd: Wrocław/Szczecin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Gooral.. zawsze się dobrze bawi :D
Koncert był mega po prostu! ;D
 
 
velKoza  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 25
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

on tak zawsze :D
kurwus, nie byłam na żadnym koncercie w piątek, głupi alkohol :(
a najbardziej czekałam na ten dzień <rotfl3>
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja ledwie wytrzymałem ten koncert i słyszałem tłumy ludzi którzy z obłędem w oczach pytali kiedy to coś się wreszcie skończy. Wiertarka, zacięta płyta i baba zawodząca w góralskim stylu... Było nawet gorzej niż moje wyobrażenie przedkoncertowe.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

DJPreZes napisał/a:
Ja ledwie wytrzymałem ten koncert i słyszałem tłumy ludzi którzy z obłędem w oczach pytali kiedy to coś się wreszcie skończy. Wiertarka, zacięta płyta i baba zawodząca w góralskim stylu... Było nawet gorzej niż moje wyobrażenie przedkoncertowe.


A ja odnoszę nieodparte wrażenie, że to hejtującym płyta się zacięła. Ludzi pod sceną nie brakowało, wiele razy skacząc patrzyłem do tyłu jak daleko ludziska się bawią i gdzie tylko mój wzrok sięgał widziałem podskakujących lub klaszczących w rytm muzyki Goorala. Więc chyba miło spędzali czas, a chyba właśnie po to na woodstock się przyjeżdża. Trudno, żeby wszystkim się wszystko podobało. Ten festiwal, tak jak wszystko inne na świecie, powoli ewoluuje, ale patrząc całościowo po line-upie rewolucją tego z pewnością nie nazwiesz ;]
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Tzn. ja obserwowałem z dalsza koncert, nie porwał mnie specjalnie, widywałem już lepsze koncerty Goorala ale faktycznie widziałem masę uśmiechniętych paszcz z pląsającymi, przyczepionymi do nich ciałami. A przecież o to chodzi na Woodstocku no nie? To ma między innymi być najbardziej uśmiechnięty festiwal, ale to my się musimy do tego przyczynić.
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

A czy ja powiedziałem, że to tragedia i że nikomu się nie podobało? Mi się nie podobało, większości moich znajomych też nie. Podobne reakcje widziałem pod gastro, ale to jeszcze nie cały woodstock :) Jak się komuś podobało to spoko, ale wolałbym jak najmniej takich wynalazków.
 
 
RedDevil  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: okolice Zakopanego
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Byłem pod sceną i nie żałuje bo nigdy nie widziałem tylko ludzi świetnie bawiących się do góralskiego techno :D Koncert strasznie mi się podobał.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Część osób u mnie w obozie było bardzo podjarana tym koncertem. Więc chyba trafili w czyjeś gusta ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group