Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gooral [Duża Scena]
Autor Wiadomość
Layne  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 16
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 12 Mar, 2012   

Prawie jak dubstep z wokalem.
Ale porażka. ;D
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Mato, ludzie, jak wam nie pasuje Gooral to nie idźcie na niego, proste!
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Takiego offtopu to tu na forum dawno nie było ! W kosmos wyleciało 7(sic!) stron postów. I każde kolejne skończą tak samo, jeżeli będą nie na temat. Albo o kapeli albo WCALE.
 
 
kebshon  
Forumowy prawiczek
Główny Kanistrowy


Wiek: 30
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 31
Skąd: Stolyca
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012   

Przeglądam uctok.com od dłuższego czasu ale wiadomość o Gooralu na Wood tak mnie zbulwersowała (a Zakopower jeszcze bardziej), że postanawiam wtrącić swoje trzy grosze.

Primo - Zapraszać Goorala (ethno electro, ale zawse electro i inne takie pierdolectro-cuda) to tak, jakby na imprezę CIA zaprosić KGB.

Secundo - nie chce mi się już słuchać, że na Woodstock to się jeździ dla klimatu i ludzi. Gó*no prawda. Wychodząc od samych podstaw - muzyka przyciąga ludzi, którzy tworzą klimat. Przykład Prodigy - muzyka przyciągnęła ludzi, którzy stworzyli wyjątkowy i niepowtarzalny jak na warunki Woodstockowe klimat.

To nie jest offtop - mam tu cały czas na myśli to, jak wybitnie dupnie będzie na Gooralu.

Dziękuję, dobranoc.
 
 
Miskov  
Coś już napisał

Wiek: 28
Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 54
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012   

Nie byłem w zeszłym roku na uctoku, ale z tego co słyszałem to ludzie którzy przyjechali na prodigy jedynie psuli klimat, a poza tym na woodstock na pewno jezdzi się również ze względu na klimat, jak nie bardziej.

a co do samego goorala to rzeczywiście porażka.
 
 
Arom  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: UK/Jelenia Gora
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012   

Gooral to jest niesamowita porazka, przesluchalem, bardzo szybko zaprzestalem.
Wiadomosc o kolejnej elektronice na woodstocku jest zwyczajnie smutna, boje sie do czego ten festiwal sie powoli sprowadza.
Jakim cudem taki 'wykonawca' przecisnal sie przez wszystkie eliminacje gdzie po drodze spotkalby setki lepszych zespolow niz on ktore pasuja na festiwal.
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 24 Mar, 2012   

Lubie posluchac dobrego electro-housu ale ten Gooral to jakas zenada jest, a co do tego ze niby nie jezdzi sie dla ludzi i klimatu to powiem ze bylem na trzech przystankach i lacznie bylem na nie wiecej niz 10 koncertach
 
 
rydes  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 8
Skąd: inąd
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Zamiast Goorla mogliby zaprosić Zakopower. Byłem na jedym koncercie i naprawdę są dobrzy na żywo. Mnóstwo energii, humoru i instrumentalnego szaleństwa. Elektro ssie!
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Zgadzam się z kebshon.
 
 
magdam  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 29 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Proponuje nie isc na ten koncert. niech Jurek zobaczy ze to nam nie pasuje i zrezygunje z tych pomysłów.
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości i z kebshon'em też ;p

Można jeszcze bardziej iść na żywioł ;) i zrobić ogromną flagę na, której napiszemy co sądzimy o elektro graniu podczas Woodstocku ;D
 
 
 
Rx  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 9
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Nie rozumiem waszych hejtów w stronę górala. Tacy z was znajomkowie muzyczni a jak tylko słyszycie ELECTRO to wam się włos na głowie jeży bo kojarzycie to od razu z techno w klubach. I porównujecie to do prodigy xDDD Taka muzyka, a szczególnie gooral przekazuje więcej pozytywnej energii niż jakieś 'kucgówna' Wracać słuchać swojego slejera hardkory.

Według mnie, gooral wpasuje się idealnie w klimat woodstocu, to że coś jest innym rodzajem muzyki nie znaczy że tworzy w okół siebie inny klimat. Musielibyście poprzechodzić się na podobne imprezy z różną muzyką elektro/dnb etc. U mnie w mieście po punk koncertach zawsze na after leciało drum n bassy i podobna muzyka, nikt nie narzekał, wszyscy się bawili. Przestańcie być tacy zaściankowi i zacofani, to że coś jest czymś innym niż metal, wcale nie oznacza że jest gorsze, a z takim rozumowaniem wcale nie różnicie się od dresików słuchających pei(podane jako przykład stricte do niego nic nie mam) itp ; )
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Elektroniki czasem sobie posłucham, po prostu mi na Woodstock nie pasuje. Co do Goorala uważam, że jest zwyczajnie słaby i za diobła nie przemawia do mnie jego twórczość.
Piękne mamy wyścigi na obrażanie i jechanie po ludziach, którzy wyrażają negatywne opinie o nim czy innych kapelach. Hejterzy, zaściankowi, zacofani... szkoda słów. Z wielu postów wynika, że można wyrazić swoje zdanie tylko jeśli jesteśmy na tak, a w przeciwnym wypadku milczeć. Co to za pokręcone "zasady". Coś mi nie pasuje to piszę jeśli mam ochotę.
Jeśli tak lubicie słowo "hejter" sprawdzcie sobie jego definicję zanim kogoś tak nazwiecie, a zobaczycie, że większość zwyczajnie pod nią nie podpada.
Osobiście określenie to niesamowicie mnie drażni, a o osobach go używających (nie mówiąc o nadużywaniu, co ma często miejsce) krótko mówiąc nie mam najlepszego zdania. Co to za bzdurna moda, że wszystko musi się podobać?
 
 
 
Rx  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 9
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

A według mnie czasy się zmieniają i akurat na ten moment doskonale się nadaje. Oczywiście nie mówię tu o techno, house etc. ale akurat taka elektronika jaka będzie na tym woodstocku, pasuje wyśmienicie. Będzie większa różnorodność w ludziach, tworzących ten sam klimat ! Poprzechodźcie się na tego typu imprezy, a się przekonacie ; ) Nie musi wam się podobać, ale ja cieszę się niesamwicie i napewno podczas goorala znajdziecie mnie pod sceną wraz z moimi znajomymi !
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Rx napisał/a:
Nie rozumiem waszych hejtów w stronę górala. Tacy z was znajomkowie muzyczni a jak tylko słyszycie ELECTRO to wam się włos na głowie jeży bo kojarzycie to od razu z techno w klubach. I porównujecie to do prodigy xDDD Taka muzyka, a szczególnie gooral przekazuje więcej pozytywnej energii niż jakieś 'kucgówna'

O Wszechwiedzący! Dziękuję, że nas oświeciłeś i uświadomiłeś, już nie musimy żyć w błędzie.
A tak poważnie to po pierwsze nie tylko Ty posiadasz dostęp do takiego wynalazku jak youtube czy strony owsiak.net, zaskoczę Cię i powiem, że nie mam w zwyczaju tak jak zakładasz oceniać zespołu zanim nie zapoznam się z tym co gra.

Cytat:
Wracać słuchać swojego slejera hardkory.

No tak, bo świat dzieli się na tych którzy cieszą się z Goorala na PW i na słuchaczy Slayera. I to niby my mamy ograniczone poglądy...

Rx napisał/a:

Według mnie, gooral wpasuje się idealnie w klimat woodstocu, to że coś jest innym rodzajem muzyki nie znaczy że tworzy w okół siebie inny klimat.

Nie wiem, czy zapoznałeś się z tym jakie zespoły grały wcześniej na PW, albo który raz jedziesz, ale dla Twojej informacji zawsze na Woodstocku pojawiały się różne gatunki muzyczne. Ty uważasz, że Gooral idealnie pasuje, ja uważam, że nadaje się jak wół do karety, proste.

Cytat:

Przestańcie być tacy zaściankowi i zacofani, to że coś jest czymś innym niż metal, wcale nie oznacza że jest gorsze, a z takim rozumowaniem wcale nie różnicie się od dresików słuchających pei(podane jako przykład stricte do niego nic nie mam) itp ; )

Cóż za hipokryta, skoro prosisz ludzi, żeby przestali być "zaściankowi i zacofani" to może sam najpierw zmień podejście?
Dla Twojej informacji nie ograniczam się tylko do metalu, ale także słucham wielu zespołów z innych gatunków muzycznych, nie staram się być "tró", jak coś jest warte mojej uwagi to tego słucham. Nikt Cię nie zmusza, żebyś polubił Slayera, więc też nie przekonuj innych na siłę do DnB i elektro.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Rx napisał/a:
Będzie większa różnorodność w ludziach, tworzących ten sam klimat !


Klimat to ludzie. Inna muzyka = inni ludzie = inny klimat. Proste.
 
 
Rx  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 9
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Vorathiel napisał/a:

Klimat to ludzie. Inna muzyka = inni ludzie = inny klimat. Proste.


Nie xD nie ma takiego równania. Z resztą przekonasz się ; d Serio, przejdzcie się na tego typu imprezy a potem oceniajcie ludzi tam przychodzących.


Cytat:
O Wszechwiedzący! Dziękuję, że nas oświeciłeś i uświadomiłeś, już nie musimy żyć w błędzie.
A tak poważnie to po pierwsze nie tylko Ty posiadasz dostęp do takiego wynalazku jak youtube czy strony owsiak.net, zaskoczę Cię i powiem, że nie mam w zwyczaju tak jak zakładasz oceniać zespołu zanim nie zapoznam się z tym co gra.


NO BICZ PLIZ. Mówię o koncertach a nie o tym co usłyszysz na youtube. Gdy ja słucham na YT metalowych zespołów to z reguły nawet nie słysze o czym śpiewają, ale byłem na takich koncertach i było zajebiście, zupełnie inny klimat niż przed biurkiem.

Cytat:
No tak, bo świat dzieli się na tych którzy cieszą się z Goorala na PW i na słuchaczy Slayera. I to niby my mamy ograniczone poglądy...


Nah. Po prostu ja się np. o Sabaton nie pluję mimo że nie lubię, a Wy przeżywacie goorala tak jakby wam Dode dali xD

Cytat:
Cóż za hipokryta, skoro prosisz ludzi, żeby przestali być "zaściankowi i zacofani" to może sam najpierw zmień podejście?


Na jakie? Ja toleruje każdy inny zespół i cieszę się z moich faworytów. Dla mnie mogłyby grać najchujowsze ale pasujące zespoły, bo są ludzie którzy czegoś takiego słuchają i spoko.


Proponuję wam przestać się spinać. Przed koncertem goorala, łyknąć/spalić/co tam chcecie, i wpaść pod scenę. Na pewno będziecie się bawić dobrze jak z góry nie uprzedzicie się słowem ELECTRO ;)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Róbcie sobie te hejterskie flagi jak chcecie. Juras na szczęście i tak to będzie miał w dupie :)

Się znawcy sami znaleźli co wiedzą lepiej jaki ma być Woodstock od samego organizatora. Co do wiochy na Prodigy to zgoda - była, ale przyrównajcie sobie markę i sławę tegoż zespołu do Goorala czy The Quemists. To nie jest muza z remizy czy szkolnej dicho-potancówki.

Myślicie, że występ Metallicy ściągnąłby samych kulturalnych metali? Jak taka nazwa jest i to za darmo to przyciągnie nieraz nawet człowieka co disco polo całe życie słucha. A to, że bydło i hołota się wszedzie znajdzie można się było przekonać w 2008 roku przed koncertem Vadera lub kilkanaście lat temu kiedy przed Slayerem występował nikomu wtedy nieznany System Of A Down. Już nie mówiąc o grupie "prawdziwych Woodstockowiczów" która się starła z ochroną w 2006.

Więc sorry - żal.
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

co nie zmienia faktu że muzyka tego górala jest raczej słaba i wtórna.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

To już inna kwestia. Moim skromnym zdaniem on wyżej niż PsioCrew stał nigdy nie będzie. Ethno-elektro ma innych, rewelacyjnych przedstawicieli, którzy nazywają się Masala Soundsystem i Village Kollektiv.
 
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

Podczas tego koncertu pojde sie umyc tiaaa
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group