Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Co zostawiliście "na pamiątkę" na polu namiotowym?
Autor Wiadomość
Mamtu  
Forumowy prawiczek
Ewelina


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

Ja pozostawiłam po sobie:
- niezjedzone kabanosy, które były jakieś podejrzane po paru dniach sauny w namiocie,
- trampki, które na Woodzie wydały swe ostatnie tchnienia,
- niestety przez zapominalstwo nowiutką fajną latarkę, która robiła za namiotowy żyrandol :-(

Z chłopakiem postanowiliśmy zostawić na kostrzyńskim polu również namiot, który miał połamane kijki, dziurki i przeciekł nam jak była ulewa.
 
 
 
ikswezclam  
Rozkręca sie
@->---


Wiek: 39
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 161
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

Zostawiłem namiot, nie miesciłem sie w nim (miał mieć 250x150x70) ale widocznie za zimno było i się skurczył, a pozatym rozdałem od niego naciągi i szpilki więc go nie żałuję maszt z flagą abstynenci ,miał prowokować ludzi, motorzyste z forum, kolege z Wiednia i cztery fajne dziewczyny.
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

Wiadro na 20 kilo zaprawy, dmuchanego rekina-niestety coś pochlał przy wyjeździe i uszło z niego całe powietrze
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

Przecież on niedojadł a nie pochlał. Toż to rekin niedojad był
 
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

No nieźle nieźle :D Ja zapakowałem (myśle, że dobrze) fajke wodną i zakopałem ją do ziemi w pewnym miejscu za rok spróbuje ją odkopać :D
 
 
pan czuprynka  
Forumowy prawiczek
pan czuprynka

Wiek: 34
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Kościerzyna
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

Haha a ja zostawilem niebieski namiot ale w zamian za to przywiało mi koszulkę led zeppelin i to moj rozmiar( a wiało tak że o ja p.ierdole) no i za kare pozbieralem sobie troche śledzi . WOODSTOCK KURWA !!!
 
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

a ja nie zostawiłam nic :D jedynie jeden z moich krawatów wrócił nie ze mną, a wafle ryżowe i bułkę rozdałyśmy zaraz przed wyjazdem :)
Miałam zakopać glany, ale szkoda mi ich... jeszcze nie maja dziur w podeszwach...
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

Zostałam na polu gdzieś do 18 w niedzielę i stwierdzam - zostawiliście sporo. Z moich rzeczy zostawionych miały być trampki, ale żal mi ich było - 3 Woodstocki za nimi i pojadą na kolejny, mimo paru dziur. Więc zostawiliśmy chyba folię malarską. A podczas mojego obchodu po lesie znalazłam świetny śpiewnik gitarowy. No i wzięliśmy parę pozostawionych kawałków karimat, coby mieć na czym siedzieć na podłodze w pociągu.
 
 
 
claudiamaria  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 30 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

wyruszyłam na wooda z nadzieją, że sprzedam glany chociaż za 2 piwa. glany leżały cały mój pobyt na woodzie, do wtorku do niedzieli, w namiocie, kiedy ja dobrze się bawiłam. w momencie wyjazdu stwierdziłam, że zostawię te ciężkie jak psie syny, zadbane glany rozmiar 42. trochę załuję, bo miałam do nich sentyment, miałam je całą maturę, ale jak pomyślałam że miałabym z nimi zaiwaniać do poznania - dzięki bardzo ;p pozdrawiam tego, który je zgarnął ;)
 
 
 
Pazio777  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Chodzież
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

Ja nie wiem co oddała nasza wioska więc sorry xD
Z tego co pamiętam to wyrzucili naszą tyczę od sztandaru Bractwa Stali której i tak nieurzywaliśmy więc spoko xD Na pewno gdzieś zostały rurki pcv w dziale płatnym xD
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

claudiamaria napisał/a:
stwierdziłam, że zostawię te ciężkie jak psie syny, zadbane glany rozmiar 42.


W życiu bym nie zostawiła żadnych zadbanych butów na PW a tym bardziej glanów. Sama swoje miałam tylko w dzień przyjazdu i odjazdu żeby nie dźwigać. Co roku po PW zakładam, że na następny ich nie będę ciągnąć, ale zawsze wychodzi inaczej.

Z rzeczy pozostawionych przeze mnie to tylko jakieś skarpetki, których stwierdziłam, że i tak nie dopiore i szampon do włosów od którego urwało się zamknięcie i nie chciałam żeby się wylał.
 
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

claudiamaria napisał/a:
zadbane glany rozmiar 42

Ile masz wzrostu? :-P Zadbane 42, normalnie mój rozmiar. Skusiłbym się, ale gdybyś mi je dała, znaleźnych za bardzo bym się bał. :p
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

wiec ja zostawiłem garneczek karimate dowód i jednego glana rozmiar 46
 
 
AGrondys  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

Spodnie xD i Transparent
 
 
alonzy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 9
Skąd: Brzeg
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

trampki :P
 
 
 
panbanan  
Forumowy prawiczek
Darciciel Japy


Wiek: 33
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Kotuń
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

Ja zostawiłem Skarpetki i koszulkę z napisem "Uwaga drę jape" :D
 
 
Maximus99999  
Forumowy prawiczek
Żyje po to by napiepszać POGO!!!


Wiek: 32
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Warka
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Glany z czerwonymi sznurówkami. przeżyły ze mną 3 lata ale na koncercie Airborne wypadła mi blacha z prawego. Wrzuciłem go na drzewo przy podobozie moich przyjaciół z Lublińca, niestety tylko 3m nad ziemią. Za rok muszę sprawdzić czy jeszcze tam są:))))
 
 
 
kunako  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 22
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Skarpetki xD

Jak za rok zobaczę okrąg bez zieleni na polu to będę wiedział ze nadal tam są xD
 
 
Mic  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 96
Skąd: Z domu
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

kunako napisał/a:
Jak za rok zobaczę okrąg bez zieleni na polu to będę wiedział ze nadal tam są xD

Az mi się przypomniało jak rok temu wróciłem na woodstockowe pole, po jakimś tygodniu od zakończenia imprezy i w miejscu, gdzie był nasz obóz zastałem moje pozostawione tam skarpety :P. Wszystko inne zostało starannie wysprzątane :D. Ciekaw jestem, czy nadal tam leżą. Ale w tym roku rozbiłem się gdzie indziej i jakoś nie chciało mi się ich szukać :D.
W tym roku nic nie zostawiłem, a nawet lepiej, parę rzeczy dodatkowych wziąłem do domu. Między innymi nową karimatę i fajne menażki :P. Komuś nie chciało się już tego brać ze sobą :P.
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Wto 30 Sie, 2011   

Rozwalone po pogowym szaleństwie adidasy i jakieś skarpetki :).
W sumie chyba nic więcej, aczkolwiek po szybkim nocnym zbieraniu się mogło coś pozostać. Jeśli nawet, to nie było to nic ważnego.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 30 Sie, 2011   

Pare lat temu zostawiłam dobry namiot.Nie chciało mi się go składać i taszczyć. Skarpetek nigdy nie zabieram do domu,czasem porzucam nawet ciuchy i dokańczam żywot trampek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime