Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Co Ci się podobało ogólnie na Przystanku Woodstock ?
Autor Wiadomość
Rysy  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 64
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Ogólnie cały Przystanek jak co roku wypadł odjazdowo, ale jestem pod ogromnym wrażeniem żetonów na piwo , myślałem ,że będzie to niewypał jak z jedzeniem. Jednak dzięki temu wszystko szło jakoś tak szybciej.
 
 
 
hiroaki  
Coś już napisał
Urodzony aby żyć

Wiek: 29
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 71
Skąd: Mielec
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

z racji tego że byłem po raz pierwszy nie mam porownania z latami ubieglymi ale jak przybylem na pole we wtorek już na wstępie spotkalem niezwykłych ludzi, a ajk się juz zaczol pw to było jeszcze lepiej.nie dośc że wcześniejszy dzien (właściwie to popołudnie i część nocy) to co chwile wpadało się na fenomenalnych ludzi.już nie będę mowił o tym klimacie bo kazdy kto byl choc raz wie o co chodzi.nawet stanie w kolejce czy to do kranow czy lidla bylo na swój sposob niezwyklym przeżyciem.bycie na "fali pod dużą sceną to też niezwykle uczucie.byłem co prawda tylko ze 3 razy noszony przez tłum ale to bylo niezwykle
 
 
 
Jadwinia  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Mili ludzie, jak zawsze woodstockowy klimat był fajny choć nie taki jak zawsze...

Chciałam podziękować za to paniom z "Zapiekanek", które o 5 rano napisały na mojej zapiekance Dzień Dobry:) To było bardzo miłe, a zapiekanka wielka i pyszna:)
 
 
Jimmy94  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

-żetony na piwo
-Lidl
-wysoki poziom zespołów
-wioska Krishny
-zdrowo pojebani ludzie

Ja też dziękuje paniom od zapiekanek które wydały mi za dużo i miałem zapiekanke z cola za darmo :-)
 
 
Adzianu  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 36
Skąd: Rogoźno WLKP.
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Tegoroczny Uctok był moim pierwszym i od razu zakochałem się w ludziach! Ta przyjazna atmosfera była niesamowita. Coś pięknego. Ludzie tak pomocni. Dziękuję bardzo tym, którzy gdy spadłem z fali na plecy podczas koncertu Jahcoustix (czy jakoś tak) podawali mi ręce. Woodstockowicze są niesamowici!

Druga rzecz, która mi się cholernie podobała to LIDL! pomysł trafiony w dziesiątkę. Wśród moich znajomych najchętniej kupowana była woda gapefruitowa :D

Trzecia rzecz, która mi się podobała to ci wszyscy ludzie np. w strojach banana :D Widziałem człowieka, który zbierał na odbudowę gwiazdy śmierci. Nie mogłem się powstrzymać i musiłem zarzucić mu kasą :D

Tak oryginalnego i niesamowitego Festiwalu nigdzie nie ma. Od tegorocznego Woodstocku będę jeździł tam co rok! Nie ma możliwości, żebym to opuścił. Coś przecudownego.
 
 
schanise  
Forumowy prawiczek
Dance to the tension of a world on edge.


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 7
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Mój pierwszy i zapewniam na forum coby mieć świadków, że nie ostatni Woodstock ;)
Lista plusów :) :
-atmosfera, muzyka- świetne koncerty zwłaszcza Airbourne,
-ludzie- nigdy w życiu nie spotkałam się z taką ilością pozytywnej energii, radości i empatii ;) poznałam kilka wspaniałych osób, w których towarzystwie po kilku dniach czułam sie, jak w gronie najlepszych wieloletnich znajomych.
-halawa, zwana kulką mocy,
-zimne piwo ,
-świetna pogoda,
-"zaraz będzie ciemno"
-"cipka" :-D
 
 
tom_blake  
Coś już napisał


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 86
Skąd: z Marsa
Wysłany: Pią 12 Sie, 2011   

fajnie z tymi mistrzostwami w piłce, zawsze można było sobie kupić nosidełko i wpaść odpocząć na trybuny... xD
W przyszłym roku jest olimpiada w trakcie wooda (chyba) więc świetnym pomysłem byłoby zorganizowanie Woodsockowej Olimpiady... :)
 
 
Mic  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 96
Skąd: Z domu
Wysłany: Pią 12 Sie, 2011   

Cytat:
W przyszłym roku jest olimpiada w trakcie wooda (chyba) więc świetnym pomysłem byłoby zorganizowanie Woodsockowej Olimpiady... :)

Już coś takiego było w 2008 roku. Nie pamiętam, żeby ktoś na to narzekał, więc pewnie inicjatywa się powtórzy :P.
Co do tematu, w skrócie
-mój obóz i znajomi
-genialne koncerty
-lidl na polu
-dobra pogoda
-rozmowa z ludźmi po arabsku
-bigos i pierogi z gastro
-arbuzy, brzoskwinie i inne cuda na kiju za śmieszną kasę w lidlu :P
-od wtorku pankowi sąsiedzi potracili głosy i nie darli mordy po nocach :D

[ Dodano: Pią 12 Sie, 2011 ]
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Pią 12 Sie, 2011   

Woodstock jak to woodstock klimat zajefajny chyba każdy się ze mną zgodzi.
Najbardziej trafionym pomysłem w tym roku był chyba Lidl. Nie musiałem się już stołować zapiekankami z "opon" jak to mój kumpel twierdzi. Oby za rok też był !
No i masę innych rzeczy wiadomo, koncerty, spotkania w asp. Żetony na piwo myślałem, że mniej sprawniej pójdą a jednak było sprawnie.
 
 
 
scrooge_  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 30
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 13 Sie, 2011   

fakt, lidl to był strzał w dziesiątkę! nawet kolejek strasznych przy kasach nie było ;) tylko po ch*j w lidlu 2 palety proszku do prania ???? albo były tacki do grilla, tależyki jednorazowe itp. a gdzie widelce ??
 
 
 
antyl  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 40
Skąd: ok. Poznania
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

-Lidl

-Koncerty na dużej (poza jednym oczywistym niewypałem)

-Koncerty na Krishnie
 
 
ulala  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 76
Skąd: kurwidołek
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

scrooge_ napisał/a:
fakt, lidl to był strzał w dziesiątkę! nawet kolejek strasznych przy kasach nie było ;) tylko po ch*j w lidlu 2 palety proszku do prania ???? albo były tacki do grilla, tależyki jednorazowe itp. a gdzie widelce ??


oj tam oj tam, zapomniało im się o takich szczegółach :roll: Zresztą potrzeba matką wynalazku i z pewnością wszyscy sobie jakoś poradzili ;-)
 
 
 
Adzianu  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 36
Skąd: Rogoźno WLKP.
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

jeszcze jedna rzecz, która mnie cholernie urzekła to tolerancja(wśród Woodstockowiczów tych nie 'jednokoncertowych') . Nigdy jeszcze się nie spotkałem z tak olbrzymią tolerancją! To jest coś niesamowitego :)
 
 
Xandra  
Coś już napisał
nie.


Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 54
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

przede wszystkim moja ekipa, dzięki której impreza była zajebista. Poza tym to uważam LIDL za świetny pomysł, bo pozwolił przeżyć wooda naprawde tanio (oszczędość na jedzeniu), a poza tym jeśli zapomniałam z domu kosmetyczki, to tam sobie wszystko kupiłam. Świetne tez były koncerty HSB, Riverside, Łąki Łan i Helloween. Ubawiłam się bardzo i straciłam rajstopy w pogo :D Ponadto 333333333333 fajnych wspomnień, 45367263 spontanniczne, zajebiste teksy w mojej paczce, no i oczywko atmosfera <3 Kocham Woodstock :D
 
 
 
Maximus99999  
Forumowy prawiczek
Żyje po to by napiepszać POGO!!!


Wiek: 32
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Warka
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Koncert Airborne którego nie znałem a kolega powiedział mi że grają jak AC/DC, na którym:
- zgubiłem blachę z glanów w pogo,
- polewała nas straż i specjalnie leciałem na fali za strażą,
- poszedłem pod grzybka i dziurawych glanach, i cały mokry pędem popędziłem w pogo,
-liczne ściany jedna tak mi przygniotła nogę że myślałem że nie będę już chodził.
A tak poza tym rozmowa w namiocie ASP z Nowickim&Grabowskim i mina Grabowskiego który bez przerwy patrzył się na mnie jak stałem na namiotowych linach, świetne anegdoty Nowickiego i jeszcze lepsze puenty Grabowskiego. Gastro w którym stołowałem się przez cały Woodstock, bo nie chciało mi się nawet chleba smarować:) Niesamowici ludzie którzy zawsze potrafili podzielić się całym piwem. Klimat w pociągach.... Takie wspomnienia zostają na całe życie...
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Niesamowita atmosfera i niesamowici ludzie!!!
Aż ciśnie się pytanie gdzie się oni podziewają przez cały rok, bo wokół tyle smutnych twarzy.
No i muzyka, choć nieraz nietrafiająca w mój gust, bo przecież nie w sposób wszystkich zadowolić.
Tu np. Arka Noego za którą normalnie nie przepadam a dała taki koncert że można było z butów wyskoczyć :-)
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 09 Wrz, 2011   

"Niesamowici ludzie którzy zawsze potrafili podzielić się całym piwem. Klimat w pociągach...." - tutaj kolega zajebiascie to ujal :P mozna jechac na woodstock bez niczego a i tak bedzie sie chodzic naprutym jak sztandar :)
"Arka Noego za którą normalnie nie przepadam a dała taki koncert że można było z butów wyskoczyć" - kolejna mila niespodzianka :) jak dla mnie dali wiecej czadu niz prodigy :) wiem ze bez kitu to okna leca ,ale tak naprawde bylo :P masakra masakra i jeszcze raz masakra... Aaaaaa i na nastepny woodstock moje hasla przewodnie beda brzmialy tak : "wirujaca korba od stara" " smiglo od bombowca" "gipsokarton"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania