Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Półfinaliści Eliminacji do Przystanku Woodstock
Autor Wiadomość
ama  
Rozkręca sie


Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Ustroń
Wysłany: Śro 06 Kwi, 2011   

Jestem rozczarowana, cholera...
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Śro 06 Kwi, 2011   

a gdzie Hunter i Turbo? :( ale też może być ciekawie, czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
 
 
 
Mic  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 96
Skąd: Z domu
Wysłany: Śro 06 Kwi, 2011   

Rimmel napisał/a:
Juras mówił, że starali się wybrać kapele, które jeszcze nie miały okazji pojawić się na Woodstockowej scenie, stąd też pewnie nieobecność Huntera.

To skąd, w takim razie, wzięły się na tej liście kapele takie jak Testor czy Corruption, które też już kiedyś grały na woodzie.. Co prawda dawno, bo dawno, ale grały :D.
Żałuję Huntera, Carriona, Division by Zero i parę innych kapel, ale no cóż.. zobaczymy co FZ dopuści do grania na woodzie. W tamtym roku żadna kapela z FZ mnie nie zawiodła.
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 06 Kwi, 2011   

Testor! Corruption! Szkoda, że Huntera ani Turbo brak, ale przynajmniej mniej zespołów za które trzeba trzymać kciuki :P
 
 
alkuu
Gość
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Raggafaya! i Materia ;D nie tylko ze względu na lokalny patriotyzm, ale za ogromną energię, moc i przede wszystkim za to, co już udało się osiągnąć chłopakom z obu zespołów ;)
 
 
evilpauker  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 56
Skąd: Płock
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

coiner napisał/a:
Dla tych co jeszcze nie znają przedstawiam zespół CO.IN. z Wrocławia. Zostaliśmy wybrani jako 1 z 36 zespołów do udziału w półfinałach.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=VcOWpXOZJeU[/video]

Całość EP oraz poprzednia płyta do pobrania za darmo w całości na www.coin.band.pl

enjoy

Jesteescie zajebisci ;) Gdyby to zalezalo od publiki to bym nawet na was zaglosowal z przyjaciolmi;).
 
 
erazel  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 144
Skąd: kraków
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Kefir napisał/a:
Dawno nie było przypadku, żebym pierwszy raz słysząc kapelę został wciśnięty w fotel co nastapiło jak włączyłem Siddhartę, a konkretnie ten utwór.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=eiSez7NHRqc[/video]

Polecam :-)


łoł, masz rację, dawno nie słyszałem nowego kawałka z takim kopem.
Mam nadzieje, że przejdą przez eliminacje FZ i pojawią się na dużej scenie, mogą nieźle namieszać :)
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

erazel napisał/a:
Kefir napisał/a:
Dawno nie było przypadku, żebym pierwszy raz słysząc kapelę został wciśnięty w fotel co nastapiło jak włączyłem Siddhartę, a konkretnie ten utwór.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=eiSez7NHRqc[/video]

Polecam :-)


łoł, masz rację, dawno nie słyszałem nowego kawałka z takim kopem.
Mam nadzieje, że przejdą przez eliminacje FZ i pojawią się na dużej scenie, mogą nieźle namieszać :)


Ja pie*dolę! Ten kawałek ma niesamowity power moim zdaniem :D
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Ten kawałek to ja wrzucałem w "Czego w tej chwili słuchasz" z jakiś rok temu :-P
Jako, że jestem fanem śpiewania w swoim ojczystym języku. to oryginalna słoweńska wersja jest dla mnie o wiele ciekawsza.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=YZqbM9RyEV4[/video]
Niestety na tym moje pochwały sie kończą dla tego zespołu, bo reszta płyty z jakiej pochodzi ten kawałek jest mierna. Mi się nie podoba :-/ Jednakowoż gdyby zagrali na Woodzie to posedł bym na koncert dla tych właśnie dwóch kawałków, śpiewanych po inglisz i słoweńsku.

erazel napisał/a:
oł, masz rację, dawno nie słyszałem nowego kawałka z takim kopem
Kawałek jest z 2006 bodajże. Ale ja słucham kawałków z lat '80tych, więc ten jest nówka sztuka nierdzewka ;-)
 
 
gosc
Gość
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   Polfinalisci

Bethel Konopians :!: :!:
 
 
erazel  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 144
Skąd: kraków
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

FeSTeR napisał/a:
Kawałek jest z 2006 bodajże. Ale ja słucham kawałków z lat '80tych, więc ten jest nówka sztuka nierdzewka ;-)


nowego w sensie dopiero co usłyszanego. Czy pozostałe kawałki na tej płycie są miernej jakości ? Ja sądzę wręcz przeciwnie. Słucham teraz Rh- non stop i musze przyznać, że cały album wnosi wiele świeżości w rokowe granie. Uroku dodaje również 'egzotyczny' język wykonywanych utwórów ;) Aż dziw bierze, że kapela ta trafiła do mnie dopiero teraz, mimo swoich 16 lat na scenie. Mam nadzieję, że nie jest to chwilowe zauroczenie.

na koniec Siddhartha live ;]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=9sitrAcyyRw&feature=related[/video]


ogień :evil:
 
 
Mikan  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 31
Skąd: Meseritz
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Troszkę szkoda, że utalentowani artyści jak Jafia Namuel albo Rastasize są nie zauważani a support Bednarka robi 'szau'.
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Bo ten "support Bednarka", jak to trywialnie określiłeś, naprawdę na to zasługuje. Robią świetny "szau" na koncertach. ;-)
 
 
Mikan  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 31
Skąd: Meseritz
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Nie no to raczej kwestia gustu jak w wielu innych wypadkach.
Prawda, że poziomem ten support przewyższa swoich kolegów którzy są głównym wydarzeniem wieczoru.
Ale i tak już dostają całkiem sporo uwagi a wielu artystów nadal siedzi w cieniu czekając na tego typu okazje. Oni mają już jakaś tam mniejsza czy większa promocje.
Rzuć okiem na youtubie na Jafia Namuela i Rastasize. Troszeczkę inny klimat niż te ragga(?) zespoły ale takie troszkę świeże brzmienie jak na polska scene.
 
 
 
kometa  
Forumowy prawiczek
kometa

Dołączyła: 06 Gru 2009
Posty: 18
Skąd: Łęczna
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Jeżeli chodzi o supporty SGM to Raggafaya : D zdecydowanie
 
 
coiner  
Forumowy prawiczek
CO.IN.


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

evilpauker napisał/a:
coiner napisał/a:
Dla tych co jeszcze nie znają przedstawiam zespół CO.IN. z Wrocławia. Zostaliśmy wybrani jako 1 z 36 zespołów do udziału w półfinałach.


Całość EP oraz poprzednia płyta do pobrania za darmo w całości na www.coin.band.pl

enjoy

Jesteescie zajebisci ;) Gdyby to zalezalo od publiki to bym nawet na was zaglosowal z przyjaciolmi;).


dzięki za miłe słowa :-D
w sumie to możecie na nas zagłosować na http://owsiaknet.pl/ w konkursie "Pokaż swój teledysk"
Chcemy maksymalnie zwiększyć szanse zagrania dla was na PW, tak więc jeśli nie uda się na dużą scenę (konkurencja jest naprawdę dobra) to dzięki głosom publiczności pozostaje mała scena ;-)
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Hunter? Turbo? ;((

Czemu nie ma no wezcie :/
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Siddharta - mają się dostać na Dużą! Chcę się pobawić przy nich! A przede wszystkim będzie rozpierducha :D
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

KabanoS niech gra !!!!!!!!!!!!! ;-)
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Jestem za !
I lej mi pół niech zagra hehe
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

zróbcie awanture Owsiakowi 8-) albo przynajmniej Hexenowi, może ma jakis wpływ na to.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group