Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Półfinaliści Eliminacji do Przystanku Woodstock
Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

FeSTeR napisał/a:
Simon napisał/a:
acha, czyli ktoś może być naprawdę średniawym muzykiem który w swojej muzyce nie ma nic interesującego i nadaje się co najwyżej do kotleta - ale ponieważ ma to "coś" jest lepszy od muzyków którzy robią fajną klimatyczną dobrą technicznie muzykę ?
Dokładnie. Nic dodać nic ująć.

I ja się przyłączę.
 
 
 
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Simon napisał/a:
fracus004 napisał/a:
gienek to fes chłopina. Ma to coś w głosie.

Znam 15,16-letnich wokalistów którzy są o niebo lepsi od niego zarówno jeśli chodzi o śpiew, kompozycje jak i gre na gitarze.


Ty chyba nie rozumiesz pojęcia "to coś". Nie napisałem, że ma najlepszy wokal i jest najlepszym gitarzystą... po prostu jest coś w nim wyjątkowego co sprawia, że słucham go z przyjemnością..

Dezaprobator napisał/a:
FeSTeR napisał/a:
Simon napisał/a:
acha, czyli ktoś może być naprawdę średniawym muzykiem który w swojej muzyce nie ma nic interesującego i nadaje się co najwyżej do kotleta - ale ponieważ ma to "coś" jest lepszy od muzyków którzy robią fajną klimatyczną dobrą technicznie muzykę ?

Dokładnie. Nic dodać nic ująć.


I ja się przyłączę.


ja również.. ;]
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Nie zostaje mi nic, tylko napisać, że jesteście ignorantami muzycznymi :-P
ale tak nawet pozytywnie, bo sami przyznaliście mi rację, że bardziej się dla was liczy otoczka wokół muzyka niż muzyka jako-taka.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 06 Maj, 2011   

Simon napisał/a:
acha, czyli ktoś może być naprawdę średniawym muzykiem który w swojej muzyce nie ma nic interesującego i nadaje się co najwyżej do kotleta - ale ponieważ ma to "coś" jest lepszy od muzyków którzy robią fajną klimatyczną dobrą technicznie muzykę ?


tak... przykład? BLACK SABBATH, wolne, prostackie riffy i chu*owy wokal ozzyiego... mimo to kopie dupska :)

Simon napisał/a:
Nie zostaje mi nic, tylko napisać, że jesteście ignorantami muzycznymi :-P
ale tak nawet pozytywnie, bo sami przyznaliście mi rację, że bardziej się dla was liczy otoczka wokół muzyka niż muzyka jako-taka.


liczy się wszystko :)
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 06 Maj, 2011   

Aras666 napisał/a:
tak... przykład? BLACK SABBATH, wolne, prostackie riffy i chu*owy wokal ozzyiego... mimo to kopie dupska :)

Ale black sabbath było rewolucyjne! Grali w stylu i konwencji w której NIKT się nie odważył grać! Mieli kopa! Poza tym niektóre solówki pomimo, że bajecznie proste - to nie takie prostackie są(no ale tylko niektóre :-P )

Aras666 napisał/a:

liczy się wszystko :)

No to w takim razie Loska wypada blado. Dla mnie to taki typ grajka ulicznego, który gra rzeczy które już były grane 10 000x - przy czym ten pan robi to bardzo dobrze - co nie zmienia faktu, że ciągle jest tylko typem ulicznego/pubowego grajka.

[ Dodano: Pią 06 Maj, 2011 ]
fracus004 napisał/a:
Ty chyba nie rozumiesz pojęcia "to coś".

Masz rację. Dla mnie "to coś" ma na przykład Titus z Polskiej sceny muzycznej albo Lemmy gdy przychodzi do zagranicznej, u Loski ni w cholerę tego nie widzę.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 06 Maj, 2011   

Simon napisał/a:
Ale black sabbath było rewolucyjne! Grali w stylu i konwencji w której NIKT się nie odważył grać! Mieli kopa! Poza tym niektóre solówki pomimo, że bajecznie proste - to nie takie prostackie są(no ale tylko niektóre :-P )


no właśnie ... rewelacyjne, zagrali odważnie i zrobili wiele dla Heavy Metalu z beznadziejnym (ale za to jak klimatycznym) wokalem Ozzyiego i z prostymi riffami Iommiego :) a więc technika, to nie wszystko, Loska nawet porządnie nie zaczął grać, zobaczymy co pokaże własnymi numerami :)

Simon napisał/a:
No to w takim razie Loska wypada blado. Dla mnie to taki typ grajka ulicznego, który gra rzeczy które już były grane 10 000x - przy czym ten pan robi to bardzo dobrze - co nie zmienia faktu, że ciągle jest tylko typem ulicznego/pubowego grajka.


To co gra Airbourne też było ogrywane z 10 000x i mimo to kopią dupska :)

wiem, że cię nie przekonam, ale muszę wtrącić w tą dyskusję swoje 4 litery xD
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 06 Maj, 2011   

Aras666 napisał/a:

To co gra Airbourne też było ogrywane z 10 000x i mimo to kopią dupska :)

wiem, że cię nie przekonam, ale muszę wtrącić w tą dyskusję swoje 4 litery xD

Ha! ale widzisz ? Airbourne znowu są zajebiści technicznie i są bardzo dobrymi muzykami! Czego Losce stanowczo brakuje :mrgreen:

Jakkolwiek tego nie ugryziesz to faktycznie mnie raczej nie przekonasz :-P
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 06 Maj, 2011   

ani ty mnie :P jestem za Loska i ch*j :P
 
 
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Pią 06 Maj, 2011   

ja od wczoraj jestem za KALOSZ LASZLO!! rozjebuja mnie na maksa :D
 
 
 
Cyman!  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: TCV
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

O co chodzi z tym występem zespołu Siddharta w eliminacjach??? Nawet na podstronie koncertów na facebooku podany jest link do strony słoweńskiego zespołu, tymczasem z kilku źródeł dostałem już informacje, że ten zespół w eliminacjach w ogóle nie bierze udziału. Chodzi o jakiś inny zespół? WTF???
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 16 Maj, 2011   

Z pierwszego półfinału zespół Natural Mystic zaproszony na folkową, Konopians i Black Jack zagrają na koncercie finałowym.

Jakby ktoś nie wiedział to w tym brały udział:
Tora Tora Tora
Presidents od Noise
Mouga
Skampararas
Black Jack
Konopians
Neuronia
Natural Mystic
Basement

I już jeden z moich faworytów odpadł... :-/
  
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 16 Maj, 2011   

Gdzie jest Siddharta? Bez jaj,że ich nie będzie.Mogliby zagrać nawet bez eliminacji fabryki...
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 16 Maj, 2011   

Spokojnie niez, grają w którymś z pozostałych 3 półfinałów :-)
W ostatnim poście na 3 stronie jest rozpiska jakby co.
 
 
 
Mic  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 96
Skąd: Z domu
Wysłany: Wto 17 Maj, 2011   

Cytat:
Niestety odpadły dwie grupy, które zyskały uznanie jury i znalazły się w półfinale. Muzycy z grupy Siddharta, którzy pochodzą ze Słowenii, ciężko pracują nad swoim materiałem razem z producentem ze Stanów. Wiąże się to z wieloma obowiązkami i brakiem czasu, tym bardziej, że przylot producenta przypadł akurat na czas półfinałów. Otrzymaliśmy również informację od Boogie Chilli - mimo chęci, zespół nie będzie mógł przyjechać do Sopotu z przyczyn osobistych.

No to jednak nie ma szans na występ Siddharty w tym roku. Przynajmniej nie jako laureata FZ. link. Trochę szkoda, bo to naprawdę warty uwagi zespół. Eh, coraz mniej tych dobrych kapel w eliminacjach :P. Zobaczymy co dotrze do finału.
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 18 Maj, 2011   

O niee e. A ja na nich liczyłam. W sumie jest to pierwszy raz kiedy naprawdę zainteresowałam się zespołem z eliminacji... W 2009 było jeszcze kilka. Wielki przytup.
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Czw 19 Maj, 2011   

Pampeluna gościem specjalnym Eliminacji do Przystanku Woodstock w Sopocie!W Sopockim klubie Cream już 22 maja odbędzie się drugi z półfinałów Eliminacji do Przystanku Woodstock 2011!

W Sopocie do rywalizacji staną następujące zespoły: Majestic, Materia, Pro-Creation, Raggafaya, Rapture Feast oraz Toster Head. Ich koncerty oceni jury w składzie: Jurek Owsiak (prezes Fundacji WOŚP), Gosia Kaczmarek (prezes Fabryki Zespołów), Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio), Krzysztof "Milkee" Dobies (Radio Woodstock) oraz Tomasz Olszewski (Fabryka Zespołów, gitarzysta Titus Tommy Gunn).



Poza półfinalistami, sopockiej publiczności zaprezentuje się gość specjalny - grupa Pampeluna. Członkami zespołu są: Spodziu, Pustak, Julio, Sadam. Co ciekawe, zespół powstał 07.07.07 r. w Koszalinie. Grają nu metal, hardcore punk i hard rock. Ich muzykę charakteryzuje ogromna energia połączona z melodyjnością. W debiutanckim roku Pampeluna zdobyła łącznie 11 nagród i wyróżnień na ogólnopolskich festiwalach. Formacja została za to nagrodzona przez Prezydenta Miasta Koszalina - za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Zespół zagrał na Przystanku Woodstock w 2010 roku.



Impreza rozpocznie się o 18.00, wstęp jest darmowy i otwarty dla wszystkich. Uczestnicy koncertów mogą spodziewać się też pewnych niespodzianek... Wśród publiczności zostaną rozlosowane mp4 oraz specjalny prezent od zespołów - płyty z autografami.


Czyli Pampeluna też bierze udział w eliminacjach??
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Czw 19 Maj, 2011   

woodstock92 napisał/a:

Czyli Pampeluna też bierze udział w eliminacjach??


Nie. Przecież wyraźnie jest napisane, że będzie gościem specjalnym.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011   

Podajemy wyniki II koncertu Eliminacji do XVII Przystanku Woodstock:
MATERIA i RAGGAFAYA zagrają na finale Eliminacji we Wrocławiu!
 
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011   

/jest Rggafaya chociaż jednej może sie uda ;p
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011   

no właśnie..Raggafaya gra u Kriszny..więc lepiej żeby na głównej grał jakiś inny zespół..myślę, że dziwne by było jakby 2 koncerty mieli na PW
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011   

Carrantuohill grał 2 koncerty na dwóch scenach, Żabki też, Farben Lehre to samo, więc dlaczego nie mieliby zagrać na dużej ? Ja nie widzę w tym żadnego problemu zwłaszcza, że potrafią te koncerty dawać kapitalne. :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga