Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kamil Bednarek & StarGuardMuffin?

Czy chcecie StarGuardMuffin na Woodstock'u?
Tak
24%
 24%  [ 44 ]
Nie
75%
 75%  [ 135 ]
Głosowań: 179
Wszystkich Głosów: 179

Autor Wiadomość
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

Spal ją .
 
 
 
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

Yava napisał/a:
Spal ją .


Ciotke?
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

Raczej za bluzę ;)

Bednarek jest sweet :roll: ;-)
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Zdecydowane NIE!!
http://www.pudelek.pl/art...dnarka_zdjecia/

Nie koniecznie patrzcie na źródło i artykuł, ale na zdjęcia, zwłaszcza ostatnie :shock:
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   



no typ sobie "załatwił ru*anie w całej Polsce" :mrgreen:
 
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Hot 16... :roll:
:idea: Bednarek to taka Polska Hannah Montana tylko w wydaniu męskim... :idea:

Justin Bieber ;) / A.

Jak kto woli, może byc i Bieber :-P
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Buki napisał/a:
Hot 16... :roll:
:idea: Bednarek to taka Polska Hannah Montana tylko w wydaniu męskim... :idea:


Coś w tym jest,ostatnio w jakimś radiu mówili że Bednarek ma szansę być Polskim
odpowiednikiem Jonas Brothers czy Justina Timberlake'a, czyli bożyszczem i idolem nastolatek^^-czyli,z jednej strony siara i wstyd,a z drugiej strony-kasa i popularność.

No może i lecą na niego same młode 16-nastki,ale teraz w Brzegu co tydzień buja się z inną i może przebierać w dziewczynach.
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Póki jeszcze może nich przebiera w nastolatkach. Przez jakiś czas będzie jeszcze bożyszczem i idolem dla nastolatek a potem o nim wszyscy zapomną...

Pojawi się kolejna edycja Mam Talent, przyjdzie kolejna osoba która ładnie śpiewa, zrobi wokół siebie dużo szumu, przez jakiś czas będzie o niej głośno, nastolatkowie będą się nią zachwycac aż do kolejnej edycji Mam Talent :-P
 
 
byku0224  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 6
Skąd: Wleń
Wysłany: Nie 16 Sty, 2011   

Jestem na nie!
Jakoś bałbym się natłoku sweet 13 na wodzie ;p
A tak poważnie mówiąc. To że wydal płytkę, wygrał mam talent nie znaczy że jest wielki. Komercha, komercha, komercha nawet sam tekstów nie potrafi pisać ;)
Proszę nie dopuście do tego żeby był na woodzie xD
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 16 Sty, 2011   

byku0224 napisał/a:
nawet sam tekstów nie potrafi pisać


A co to za wyznacznik jest ? Dobry wokalista musi być też dobrym tekściarzem ? Od kiedy ?


Wypromowali się dzięki MT, to fakt. Płytę nagrali jednak sami, wydali ją też sami, a że się te daty zgrały, to raczej zbieg okoliczności.

Ktoś tam pisał, że jego teksty są słabe... On ma 20 lat :-) nie wymagajcie od niego cudów na kiju. Jeszcze ma na to czas ;-)

Ja bym tej kapeli dał szanse zagrania na Woodstocku, ale za rok. ;-) kiedy zrobi się o nich cicho.
 
 
SzymonG  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 17 Sty, 2011   

Nie mam pojęcia co wam aż tak przeszkadza w jego "komercjaliźmie". To, że był w Mam talent i występuje w TV nie umniejsza jego piosenkom. Te co były dobre przed jego występem w Mam Talent dalej są dobre.

W języku polskim używamy wielkich liter rozpoczynając zdanie i pisząc nazwy własne, oraz używamy kropek na końcu zdania! /Alien
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 17 Sty, 2011   

Mi tam wisi i powiewa, czy przyjedzie czy nie, bo nie oglądałam "Mam talent", ani nie słyszałam ani jednego utworu zespołu, w którym śpiewa. Pytanie brzmi, czy muzyka jest na tyle dobra, żeby SGM pojawił się na dużej scenie. Nie mi to oceniać, bo nie jest to do końca muzyka, którą lubię (wolałabym usłyszeć oceny osób, które "siedzą" w tym gatunku). Więc j@#$ć pogaduchy o komercji ja się grzecznie pytam, czy jest to dobry zespół, czy po prostu "gwiazda tvn'u" ?
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 17 Sty, 2011   

Potrafi coś zagrać, ale ma tandetne teksty i odtwórczy styl. Mi się nie podoba, chociaż nie jestem specem od reggae, bidy nie ma, ale znam ciekawsze zespoły.

[ Dodano: Pon 17 Sty, 2011 ]
Poza tym wydaje mi się, że duża scena na woodstock powinna być zarezerwowana dla tych artystów którzy mają już tako-takie doświadczenie sceniczne, lub tych kapel o których wiadomo mało i przez pokazanie się na woodstocku będą miały okazję się wybić.
 
 
shocking  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: 5 aleja
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011   

Wolałabym go nie widzieć na woodsie bo wszystkie 13-stki zaczęłyby przyjeżdżać na woodsa i zrobiłoby się z tego wielkie gówno... mimo, że lubię Bednarka [nie za wygląd tylko za sam głos- bo ma na prawdę świetny!] to jestem na NIE! Ten człowiek i tak zrobił już z reggae coś komercyjnego. Chciał dobrze a wyszło źle.
 
 
perkusistka25  
Coś już napisał

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 58
Skąd: Elektrownia ;)
Wysłany: Śro 02 Lut, 2011   

Pojawił się bednarek i wszyscy nagle kochają reggae.....
 
 
gouda  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 16
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Śro 02 Lut, 2011   

Jeśli nawet zagra to nikt wam przecież nie każe go słuchać, możecie pójść na piwo i przeczekać jego występ. A te "napalone trzynastki" przyjechałby pewnie tylko na Bednarka i myślę, że po jego koncercie wszystkie rozjechałyby się, więc jakoś drodzy woodstockowicze byście przeżyli ;)
 
 
ama  
Rozkręca sie


Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Ustroń
Wysłany: Śro 02 Lut, 2011   

Przeżyć, byśmy przeżyli, ale po co taki cyrk i nie widzę sensu, żeby to akurat oni zajęli miejsce na scenie komuś innemu.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 02 Lut, 2011   

gouda napisał/a:
Jeśli nawet zagra to nikt wam przecież nie każe go słuchać, możecie pójść na piwo i przeczekać jego występ. A te "napalone trzynastki" przyjechałby pewnie tylko na Bednarka i myślę, że po jego koncercie wszystkie rozjechałyby się, więc jakoś drodzy woodstockowicze byście przeżyli ;)

Zmusisz mnie, żebym go tolerował ?
Będę takie coś bojkotować, bo to moim zdaniem ostre przegięcie - na szczęście Juras i inni chyba nie są aż tak głupi, doskonale wiedzą, że są ludzie którzy sprawiliby, że byłby to jego najgorszy koncert w życiu :-P
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 02 Lut, 2011   

ama napisał/a:
Przeżyć, byśmy przeżyli, ale po co taki cyrk i nie widzę sensu, żeby to akurat oni zajęli miejsce na scenie komuś innemu.

Dokładnie, o każdym zespole można napisać: "Jak się Tobie nie podoba to idź na piwo". Zaprośmy na Woodstock to co poleci powiedzmy do północy na Vivie i cały Wood przesiedźmy pod budką z piwem z mp3 albo innym iphonem na uszach i nie idźmy na żaden koncert. :mrgreen:
 
 
 
gouda  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 16
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Śro 02 Lut, 2011   

Kefir napisał/a:
Dokładnie, o każdym zespole można napisać: "Jak się Tobie nie podoba to idź na piwo". Zaprośmy na Woodstock to co poleci powiedzmy do północy na Vivie i cały Wood przesiedźmy pod budką z piwem z mp3 albo innym iphonem na uszach i nie idźmy na żaden koncert. :mrgreen:

Faktycznie, trochę z dupy ten mój argument, dzięki za pokazanie mi błędu. :P Obyśmy się na PW na wspólnym winie spotkali. :D
 
 
niekontrolowana  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Guzikolandia
Wysłany: Pią 25 Lut, 2011   

Totalna porazka z tego goscia BedNarka jest! Przyszedł se jakiś koleś do mam talent i myśli że ma wielki talent. Absolutnie go tam nie zapraszamy w większości .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group