Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kamil Bednarek & StarGuardMuffin?

Czy chcecie StarGuardMuffin na Woodstock'u?
Tak
24%
 24%  [ 44 ]
Nie
75%
 75%  [ 135 ]
Głosowań: 179
Wszystkich Głosów: 179

Autor Wiadomość
MałySzatan  
Forumowy prawiczek
Czuj, Myśl, Kochaj i Żyj!

Dołączyła: 04 Mar 2011
Posty: 31
Skąd: Radom
  Wysłany: Pon 07 Mar, 2011   

Taa, jeszcze jego brakowało. Nieee, dziękuje bardzo! Zabawne, 3/4 osób piszących tutaj go nie zna ... a poza tym... w 2010 na Woodzie było ponad 300 000 osób, jeśli będzie Bednarek będzie jakieś.... 900 000? Dzięki, nawet nie byłoby gdzie namiotu rozstawić bo te 600 000 tyś. to fanki Bendarka któr przyjechały tylko dla niego ;// Od razu bibera ściągnijcie!
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 07 Mar, 2011   

MałySzatan napisał/a:
w 2010 na Woodzie było ponad 300 000 osób, jeśli będzie Bednarek będzie jakieś.... 900 000? Dzięki, nawet nie byłoby gdzie namiotu rozstawić bo te 600 000 tyś. to fanki Bendarka któr przyjechały tylko dla niego ;//



Jak tyś to obliczył?Zawstydziłeś tym postem najtęższe matematyczne umysły,MałySzatanie.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 08 Mar, 2011   

13 lat milan nie miałeś ? :lol:

Co nie zmienia faktu, że pomysł z dupy, a "artysta" z niego mierny.(znaczy na pewno potrafi grać muzykę, ale rozgłos w jego przypadku nie idzie w parze z talentem, znacznie go wyprzedza.)
 
 
panna666  
Coś już napisał


Wiek: 113
Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: zdolny slask
Wysłany: Wto 08 Mar, 2011   

Tylko nie oni :D
 
 
nofuturee  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 16
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Pon 28 Mar, 2011   

Ja jestem na nie. Nie podoba mi się to jego jęczenie do mikrofonu.
 
 
shan_cez  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 28 Mar, 2011   

Na Woda Bednarka stanowczo NIE!!! Choć gość ma spoko głos ale wali komercją na kilometr;/ I tłum słit fanek;/
 
 
 
czypoczy  
Coś już napisał


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 79
Skąd: las
Wysłany: Pon 28 Mar, 2011   

Naprawdę ktoś wierzy, że ktokolwiek przyjechałby tam dla niego? Słitaśnym nastkom mamy nie pozwolą. Poza tym on teraz jeździ po najbardziej zapadłych wsiach, więc każdy może go zobaczyć właściwie bez ruszania dupy z domu.
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Czw 31 Mar, 2011   

Mówiąc krótko, program który miał jakoś wypromować i pomóc w karierze stał się gwoździem do trumny. Na szczęście nie interesuje mnie ani jego osoba, ani gatunek muzyczny który katuje. Jednak antykomercyjne buntowniczki są równie urocze jak "słit nastki". Taka dwubiegunowa miałkość.
 
 
kometa  
Forumowy prawiczek
kometa

Dołączyła: 06 Gru 2009
Posty: 18
Skąd: Łęczna
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

SGM wyprzedaje teraz swoje koncerty w 100% wiec program raczej nie zaszkodził. A co do ich występu na Woodstocku to jestem na nie. Byłam na ich koncercie i stwierdzam, że to wszystko mijało się z celem. Bednarek w lewo - krzyk, Bednarek w prawo - krzyk razy 2. I nic nie słyszałam.
 
 
Czarobiały666  
Forumowy prawiczek
I need LSD!


Wiek: 30
Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 7
Skąd: Gubin
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

Śmierdzi mi tu komercją z kilometra, stanowcze NIE. A niech idzie sobie grać gdzieś tam gdzie dużo jego fanek. Ktoś napisał, że by wolał Happysad, ja też ;)
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

O wiele bardziej śmierdzi w tym temacie pierdolenie głupot niż ta wasza cała "komercja"....
 
 
kometa  
Forumowy prawiczek
kometa

Dołączyła: 06 Gru 2009
Posty: 18
Skąd: Łęczna
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

Nie wiem w ogóle skąd porównanie zespołu koncertującego od 10 lat do SGM. Totalne ograniczenie umysłowo-muzyczne.
 
 
mario  
Forumowy prawiczek
Sex, Cherry, Rock&Roll


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 32
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

Co do samej osoby Bednarka.. Hm..
Lubię reggae, nawet bardzo, ale niestety przez Kamila, ta muza zrobiła się (żeby nie przesadzić) słabsza w naszym kraju. "Każdy" chce mieć dreda i robić reggae. Powstają coraz to słabsze kapele. Moim zdaniem w ostatnim czasie jest jakaś taka "moda na reggae". Co mnie osobiście.. nudzi? Jak już wcześniej wspomniałem, reggae lubie, ale teraz w Polsce kreuje się chujowe reggae. Teksty coraz mniej sensowne. Tylko o jaraniu, dancehallu.
Niedawno pod utworem Marleya "Is This Love", na YT, moim oczom ujrzał się komentarz pewnej dziewczyny, która napisała (i tu zacytuje) - "Ten koleś śpiewa nute Bednarka : / Złodziej."

Wracając do sylwetki Bednarka, to samym pojawieniem się w MT, w pewnym stopniu skomercjalizował reggae.

A żeby nie offtopować, to na PW go nie widzę. Zresztą nie ma co się pocić, bo i tak go nie będzie. :->
 
 
 
kometa  
Forumowy prawiczek
kometa

Dołączyła: 06 Gru 2009
Posty: 18
Skąd: Łęczna
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

Ten rodzaj muzyki ma z tego co się zorientowałam pozytywny przekaz miłość, przyjaźń, legalizacja i w ogóle więc to chyba dobrze, że coraz więcej osób tego słucha
 
 
mario  
Forumowy prawiczek
Sex, Cherry, Rock&Roll


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 32
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

No pewnie że tak! Ale chodzi też o to, by do ludzi trafiał jej przekaz. Dzisiaj młodzież, słucha reggae (czyt. Bednarek, Ras Luta itp) a za chwile idzie jebać policje. Dam sobie jaja urwać, że większość dziewczyn, które idą na koncert Bednarka, idzie po to, by go zobaczyć, a nie by słuchać, co on ma im do przekazania. Rozumiesz o co mi chodzi?
 
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

Co do osoby Bednarka to osobiście go nie chciałbym, ale jeżeli będzie to nic nie pójdę na koncert.
Co do StarGuardMuffin nie znam ich więc się nie wypowiem.
 
 
 
kometa  
Forumowy prawiczek
kometa

Dołączyła: 06 Gru 2009
Posty: 18
Skąd: Łęczna
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

No niby tak, ale takie spinanie się w ramach Bednarka jakieś takie słabe jest.
 
 
mario  
Forumowy prawiczek
Sex, Cherry, Rock&Roll


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 32
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

kometa napisał/a:
No niby tak, ale takie spinanie się w ramach Bednarka jakieś takie słabe jest.


No OK. Masz racje. Myślę, ze jest to wywołane tym, że ludzi bardziej wkurzają jego fanki, niżeli on. Bo załużmy, że Kamil nie ma tych fanek. Czy ludzie, by mieli jakieś sapy? Chyba nie. Więc, nie powinno się negować Bednarka za jego fanki. Tak więc, postanawiam poprawę :->
 
 
 
kometa  
Forumowy prawiczek
kometa

Dołączyła: 06 Gru 2009
Posty: 18
Skąd: Łęczna
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

:mrgreen: To dobrze, że potrafisz myśleć indywidualnie w tej globalnej wiosce
 
 
mario  
Forumowy prawiczek
Sex, Cherry, Rock&Roll


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 32
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

Tak, to prawda, ale należy też przyznawać się do błędu, jeśli zostaje nam on wytknięty :-)

Koniec offa.
 
 
 
bulbazałr
Gość
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

kazdy zespół staje się w pewnym sensie i na pewnym etapie komercyjny.
komercja znaczy reklama, w polskim jest to coś co podoba sie w kulturze masowej.
Jeśli ktoś jest sławny to i komercyjny. jednak niektórzy gdy zasmakują sławy tworzą swoją muzyke pod publicznosć. natomiast SGM (choć ich neinawidze) Nie stworzyła swojej muzyki pod komerche bo mieli materiał już wczesniej, a do tej pory 1 płyte wydali.
A więc SGM jest komercyjne, natomiast ich twórczość nie jest.
Odróżniajmy coś co sie robi pod komercje, a coś co jest komercyjne!

PS. dla przykłądu beatlesi, LZ, doorsi Floydzi i w UJ wiecej wielkich zespołów były mega komercyjne, bo sie sprzedawali zajebiscie, natomiast ich muza nie była
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania