Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nieletni na Woodstocku
Autor Wiadomość
figazmakiem  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 30 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: polska
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   Nieletni na Woodstocku

Witam!
W wakacje wybieram się ze znajomymi na Woodstock.Większość osób już ma ukończone 18 lat.Ja jestem z października,będzie mi brakować jakiś niecałych 3 miesięcy do pełnoletności.No i właśnie,czy orientuje się ktoś jak to bywa z podróżowaniem nieletnich?Załóżmy,ze mnie wylegitymuje policja i się okaże,że nie mam tej 18-nastki.Czy wtedy muszą mnie rodzice odebrać? Jeżeli chodzi o rodziców to nie ograniczają mnie w żaden sposób,ale w razie 'problemów' nie mogli by mnie odebrać.Nie powiem,że mam blisko,bo z Krakowa jestem.

Z góry dzięki,a i przepraszam jeśli w złe miejsce wstawiłam posta,ale przed chwilą się zarejestrowałam i nie wiem co i jak;>
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

Policja tam nie legitymuje, chyba, że narobisz dymu. Stoisko policji, owszem, jest na polu, ale bardziej punkt informacyjny tudzież "reklama" tejże instytucji, niźli jako stróże prawa. Interweniują tylko tak naprawdę, jeśli muszą. Jedynym problemem dla Ciebie będzie to, ciężko będzie Ci kupić piwo, gdyż w większości sprzedający piwo skrupulatnie sprawdzają dowody. Jeżeli jedziesz się dobrze bawić, a nie rozrabiać, to nie masz zupełnie czym przejmować. ;-)
 
 
szympas95666  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 33
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

A ja jeżeli mam 15 lat i chce wybrać sie z grópką osób w wieku 14-16 let moge miec jakies problemy?????

Z góry thx za odpowidź
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

problemów raczej być nie powinno, ale wydaje mi się, ze ktoś pełnoletni się przydaje
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

no dla grupy 14-16-latków jednak przydał by się ktoś starszy ;-)
broń boże nie twierdze że jesteście dziećmi które potrzebują mamusi ale jednak mogą pojawić sie nie spodziewane problemy, w których ktoś bardziej doświadczony by się przydał.
 
 
 
szympas95666  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 33
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

dzięki bardzo

[ Dodano: Sro 02 Cze, 2010 ]
wiem warto zabrac dorosłego ale niechce brać starszego brata który zreszta jedzie na wooda bo on ma syndrom starszego brata czyli by mi cały cza truł nie rub teg o nie idź tam o tej godzinie masz spać
 
 
 
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Czw 03 Cze, 2010   

To wez jakas starsza kolezanke albo kolege i juz:D Albo wez brata i mu powiedz zeby Cie na czas wooda nie pilnowal za bardzo:D albo Opijesz go i niech spi w namiocie a ty sie baw:D:D
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 03 Cze, 2010   

nie no jak brat jest na wood to nie ma problemu :mrgreen: chodzi o to abyś miał do kogo zwrócić się o pomoc w razie problemu, nie musi mieć namiotu obok ciebie ;-)
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 04 Cze, 2010   Re: Nieletni na Woodstocku

figazmakiem napisał/a:
Witam!
W wakacje wybieram się ze znajomymi na Woodstock.Większość osób już ma ukończone 18 lat.Ja jestem z października,będzie mi brakować jakiś niecałych 3 miesięcy do pełnoletności.No i właśnie,czy orientuje się ktoś jak to bywa z podróżowaniem nieletnich?Załóżmy,ze mnie wylegitymuje policja i się okaże,że nie mam tej 18-nastki.Czy wtedy muszą mnie rodzice odebrać? Jeżeli chodzi o rodziców to nie ograniczają mnie w żaden sposób,ale w razie 'problemów' nie mogli by mnie odebrać.Nie powiem,że mam blisko,bo z Krakowa jestem.

Z góry dzięki,a i przepraszam jeśli w złe miejsce wstawiłam posta,ale przed chwilą się zarejestrowałam i nie wiem co i jak;>


Jeśli Twoi rodzice wyrazili zgodę to nie ma problemu - poza tym pomyśl, jakie są szansę, że wśród 500 000 tłumie CIEBIE akurat wylegitymują ? Stary, setki a nawet tysiące osób corocznie wożą tam trafkę(co jest notabane niezgodne z regulaminem festiwalu - no ale skoro ludzie mają wódę - to nie jest to jakąś szczególną zbrodnią chyba, nie ?)
Uwierz mi, że gdyby więcej niż 2-3 osoby tam zatrzymali z trawą to już byłby wielki reportaż jak to narkomania się szerzy na woodstocku - media lubią takie "kąski".
Zresztą nie masz się co martwić, wrzuć na looz, poproś kumpla o kupno piwa - a przede wszystkim - dobrze się baw!! Korzystaj z swojego zajebistego, 17-letniego żywota! o! :mrgreen:
Ale mnie dziś nastrój złapał - jednak chemia to dobra sprawa, nawet ta na papierze 8-)
 
 
Rodzyna  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010   

Może trochę rozgrzebuję, ale mogę napisać z własnego doświadczenia :mrgreen:
W zeszłym roku na woodzie też miałam 17 bo z listopada to 4 miechy brakowały razem z byłym już chłopakiem, który też miał wtedy 17 i to z grudnia. :mrgreen:
Nie zdarzyło się, żeby ktoś chciał nas legitymować, żadnych problemów przez wiek nie mieliśmy, a można powiedzieć, że trochę czasami zdarzyło nam się kusić los spijając browara w wiosce piwnej. Z kupnem alkoholu też problemu nie było bo On wygląda dość hm, staro. :mrgreen: Jednakże jak się "nie wygląda" to nie ma co liczyć na łut szczęścia bo we wiosce piwnej o dowód zawsze proszą. ;-)
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010   

I ja miałam 17 [również z października.]
Też miałam jakieś obawy, ale... niepotrzebnie. Spokojnie piłam piwa w wiosce. Panowie policjanci nie zaczepiają, nie pytają, nie robią problemów. Więc nie masz co się martwić.
 
 
 
Bucuch.  
Coś już napisał


Dołączyła: 27 Mar 2009
Posty: 70
Skąd: Zamość
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

ja byłam w tamtym roku mając 15 lat z niewiele starszymi znajomymi i nigdy nie słyszałam ani nie widziałam żeby ktoś robił z tego powodu jakieś problemy. tak szczerze, to nawet mi to nigdy nie przyszło do głowy ... ;P
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

moja siostra ma 13 lat i jedzie w tym roku, ale ... z mamą ... chyba rozbiją sie na toi campie, z dala od nas ;-)
Żeby nie było moja mama generalnie raczej spoko jest ale jakos ja z nią = wojna :roll:
Z kolei koleżanka siorki ma 15 lat i ma jechać z jakimś wujkiem.
Mimo to myślę że obie będą dobrze się bawić, polecam takie rozwiązania dla nie pełnoletnich których nie chcą puścić rodzice.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

moja siostra ma 14lat i padł ostatnio pomysł żeby jechała ze mną na woodstock (gdyż nie chce jechać do babci :mrgreen: ), pomysł był ojca..na szczęście mama się nie zgodziła..

na szczęście bo mimo, że na pewno by nic nie odwaliła i jest dość odpowiedzialna (jeśli można tak określić) na swój wiek to jakoś nie chciałabym za nią brać odpowiedzialności i chyba nie jestem dobrą osobą do pilnowania kogoś na woodstocku 8-)
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

e tam, gdybym nie jechała z chłopakiem mogła bym wziąć swoją pod opieke pod opiekę, a z mamą wyszło to tak że sama marzyła o woodzie odkąd wogóle powstał więc mnie wyręczyła i wszyscy szczęśliwi :mrgreen:
 
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 04 Lip, 2010   

Ja pojechałam z braćmi i z ich znajomymi. Sama miałam 16 lat, a oni 19<
Ze mną pojechała przyjaciółka w tym samym wieku. Raczej problemów nie było, mój najstarszy brat miał wtedy 23 lata i nie przeszkadzało mu to, że z nim jadę. Wie, że nic sobie nie zrobię, a poza tym nie chodziłam ciągle za nimi, nie meldowałam się, po prostu szłam i wracałam później. ;P
A to, że byłam dwa razy w namiocie medycznym to nic ^^ W tym roku też jedziemy.
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 31
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

jak masz 17 lat i kilka miesiecy do 18stki to policja nie wzywa rodziców ani nic z tych rzeczy. jak bys mial 16 lat to tak, ale juz jakoś z tego co wiem 3 miesiace przed 17 rodzice Cie z komisariatu nie odbierają [;
 
 
 
Kamil77
[Usunięty]

Wysłany: Śro 07 Lip, 2010   

A mnie to tam wali byłem już 6 razy (na wszystkich woodstockach w Kostrzynie) pierwszy raz byłem sam za za 3 razem czyli koniec kl 1gim. I jakoś do tego czasu nie miałem problemów z policja, 2 lata temu jedynie jak szyba poszła w pociągu bo się okna nie otwierały, bo zepsuli ci co hamowali pociągiem, to podstawiono nam nowy bo już hamulce nie działały prawie, to kumpel wybił butami na gliniarzy nie chcący, a cały kordon stał obok pociągu i jego zgarneli potem ja poleciałem żeby go pościli jakiś gliniarz spał i szarpał mnie to mu sprzedałem buta i mnie też wyciągli i do ziemi przyciśli ale woodstockowicze krzyczeli nigdzie nie pojedziemy do puki ich nie pościcie i nas puścili. A tak to spoko prędzej się dopierdzielą jakiegoś narąbanego albo pyskatego czy tam ćpuna niż młodego chłopaka który siedzi spokojnie.
  
 
 
Pentek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 26
Skąd: Toruń
Wysłany: Śro 07 Lip, 2010   

Napotraf się ortografii, a takoż interpunkcji, to może ktoś kiedyś nabierze sił i doczyta do końca Twoje strofy.
 
 
Rysy  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 64
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010   

nie czepiaj się go , nie jesteś na forum językowym, tylko woodstockowym
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010   

Kamil77 napisał/a:
2 lata temu jedynie jak szyba poszła w pociągu bo się okna nie otwierały bo zepsuliśmy czyli ci co hamowali pociągiem to podstawiono nam nowy bo już hamulce nie działały prawie to kumpel wybił butami na gliniarzy a cały kordon stal obok pociągu i jego zgarneli potem ja poleciałem żeby go pościli jakiś gliniarz spał to mu sprzedałem buta


żal.pl i to nawet ŻAL.PL

Rysy napisał/a:
nie czepiaj się go , nie jesteś na forum językowym, tylko woodstockowym


Nie mylisz się*

Czy to forum woodstockowe czy jakiekolwiek inne, nic nie zwalnia z obowiązku poprawnego pisania. Sam czasami piszę z błędami, ale przynajmniej się staram żeby było poprawnie.


*wstaw odpowiedni znak, który dla Ciebie pewnie i tak nie ma znaczenia :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Czerwone winodetektyw katowice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group