Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nieletni na Woodstocku
Autor Wiadomość
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010   

Kaczmar masz racje. Ręce opadają jak się czyta takie rzeczy. Norma;lnie pokolenie jp sie odzywa. Ktoś chyba stracił resztki zdrowego rozsądku eh sory mózgu??
 
 
 
Kamil77
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Lip, 2010   

@ Kaczmar
Cytat:
żal.pl i to nawet ŻAL.PL

A czy ktoś powiedział że specjalnie to zrobił z tą szybą? koleś był tak narąbany że sam nie wiedział co się dzieje, no i zrobił jak zrobił nie cofniesz czasu. @ Piana A co do Pokolenie JP,
mów sobie co chcesz o mnie za mnie, nie uważam sie za JP czy tam holsa jakiegoś! A policji szczerze nie trawie, a dlaczego? Bo łamią prawo i dopiero jak da się takiemu w łapę to ruszy dupę i nie wypełniają swoje służby jak należy. Nie mówię o wszystkich, bo znajdą się normalni ale no niestety większość taka jest!
 
 
MasterOfReality  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

a moża niespecjalne rozjebać szybę ? :shock:
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

MasterOfReality napisał/a:
a moża niespecjalne rozjebać szybę ? :shock:

koledze Kamilowi chodziło chyba o to, że ten co wybił szybę był w stanie nieważkości. Jak większość w podstawianych.

Ale dobra, to jest temat nieletnich na woodzie czy wybitej szyby i pokolenia JP?
 
 
 
Tunc2yk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 25
Skąd: Koło
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

No troszku zeszło z tropu. Byłem rok temu, nie miałem żadnych nieprzyjemności (?) z moim wiekiem związanych, wiec chyba można śmiało bawić sie jak inni, no bo w czym Ci wiek przeszkadza?:)
 
 
MrJezus  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Zamość k/Bydgoszczy
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

Tunc2yk napisał/a:
No troszku zeszło z tropu. Byłem rok temu, nie miałem żadnych nieprzyjemności (?) z moim wiekiem związanych, wiec chyba można śmiało bawić sie jak inni, no bo w czym Ci wiek przeszkadza?:)


W tym żeby sobie kupić coś mocniejszego :-) samemu .
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

Kamil77 napisał/a:
A policji szczerze nie trawie, a dlaczego? Bo łamią prawo i dopiero jak da się takiemu w łapę to ruszy dupę i nie wypełniają swoje służby jak należy. Nie mówię o wszystkich, bo znajdą się normalni ale no niestety większość taka jest!



No czyli idąc tym tropem, nie trawisz pewnie lekarzy, prawników, wyższych urzędników, celiników, ITD i wiele innych instytucji :lol: ;-)
 
 
 
Kamil77
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

Marisha,
Cytat:
No czyli idąc tym tropem, nie trawisz pewnie lekarzy, prawników, wyższych urzędników, celiników, ITD i wiele innych instytucji
,

Nie na pisałem tak, bo wymieniłaś zawody które różnią się od policji zachowaniem jak i podejściem, wiadomo wszędzie znajdą jacyś ludzie którzy biorą jakieś tam łapówki, ale tu nie tylko o to chodzi, mamy też pobicia różne bez podstawnę, wiem coś na ten temat, czy też zmuszanie do fałszywych zeznań używając przemocy. Dobra marisha daj sobie już spokój i daj tu pisać ludzią na temat.
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

Kamil77 napisał/a:
Marisha,
Cytat:
No czyli idąc tym tropem, nie trawisz pewnie lekarzy, prawników, wyższych urzędników, celiników, ITD i wiele innych instytucji
,

Nie na pisałem tak, bo wymieniłaś zawody które różnią się od policji zachowaniem jak i podejściem, wiadomo wszędzie znajdą jacyś ludzie którzy biorą jakieś tam łapówki, ale tu nie tylko o to chodzi, mamy też pobicia różne bez podstawnę, wiem coś na ten temat, czy też zmuszanie do fałszywych zeznań używając przemocy. Dobra marisha daj sobie już spokój i daj tu pisać ludzią na temat.


Pobicia przez policje, wymuszone zeznania... hmmm... mam wrażenie ze to bylo 'modne' w latach 80-90 ;-) Oczywiscie zdarzaja sie takie incydenty ale to pojedyncze przypadki, a nie jak za czasów komuny.
 
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

apropo szyby kamil moze mowisz o woodstock 2006? ludzie mdleli w poiagu jeden pop drugim wiec innego wyjscia nie bylo
 
 
Kamil77
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

no chyba jakoś tak to było w 2006, wiem że w żadnym wagonie nie dało się otworzyć okna kumpel wybił od razu na stacji, potem już inni wybijali jak tylko pociąg ruszył z tego co pamiętam jeszcze żarówki szły bo wkurwiały ludzi.

[ Dodano: Nie 18 Lip, 2010 ]
Marisha napisał/a:
Kamil77 napisał/a:
Marisha,
Cytat:
No czyli idąc tym tropem, nie trawisz pewnie lekarzy, prawników, wyższych urzędników, celiników, ITD i wiele innych instytucji
,

Nie na pisałem tak, bo wymieniłaś zawody które różnią się od policji zachowaniem jak i podejściem, wiadomo wszędzie znajdą jacyś ludzie którzy biorą jakieś tam łapówki, ale tu nie tylko o to chodzi, mamy też pobicia różne bez podstawnę, wiem coś na ten temat, czy też zmuszanie do fałszywych zeznań używając przemocy. Dobra marisha daj sobie już spokój i daj tu pisać ludzią na temat.


Pobicia przez policje, wymuszone zeznania... hmmm... mam wrażenie ze to bylo 'modne' w latach 80-90 ;-) Oczywiscie zdarzaja sie takie incydenty ale to pojedyncze przypadki, a nie jak za czasów komuny.


tu nie chodzi o kumune ale jak dla ciebie stawianie oporu buntowaniu się przeciw władzy i milicji było modne to wiesz w tym momencie ja zakańczam temat. Ty byś pewnie siedziała i słuchała co Jaruzelski mówi a inni woleli walczyć o swoje i wywalczyli :)
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

Masz świętą racje, ja nigdy nie walczyłam i nie walcze o swoje, jestem pokorna, słucham wszystkich, biore tylko to co mi dają, Jaruzelskiego portert mam nad łozkiem ... wiesz co, jesteś śmieszny :lol: Specjalnie 'modne' wrzuciłam w nawias, jeśli nie rozumiesz dlaczego, to nie strzelaj w ciemno.
 
 
 
Kamil77
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

Marisha po co krążysz ten temat non stop? Zamiast to zakończyć, więc daj tu ludziom się wypowiadać na temat a nie pisać pierdoły jakieś bo do niczego nie dojdziemy tym przegadywaniem się. lepiej być śmiesznym niż żałosnym :)
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

Kamil77 napisał/a:
Marisha po co krążysz ten temat non stop? Zamiast to zakończyć, więc daj tu ludziom się wypowiadać na temat a nie pisać pierdoły jakieś bo do niczego nie dojdziemy tym przegadywaniem się. lepiej być śmiesznym niż żałosnym :)


No, a najgorzej jedno i drugie na raz ;-)


Nie rozumiem cię, dlaczego odbierasz moje posty jako atak na twoja osobe.
 
 
 
Kamil77
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

A kto napisał że odbieram to jako atak na mą osobę? A nawet jeśli to zdeka na to wychodzi że próbujesz dogadać i ubliżyć z twoich postów na to wychodzi, lecz na mnie to nie działa :). I Jak chcesz to pisz na gg 2686281, proszę bardzo, bo nie chce zaśmiecać forum postami nie na temat.
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

tez mialam 17scie jak jechalam piszy az i w sumie nic mi sie nie stao zaden policaj mnie nie zlapal alkohol kupili mi stsi jedyny poblem byl wtedy jak kanay nas zlapaly i nie milam dowodu zanim potwiedzili tozsamosc pociag nam nawial xD (dalej nie mam liteki) teaz kupuje bilet chocby nie wiem co xD
 
 
Krzys28  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 29
Skąd: Lędziny
Wysłany: Pią 23 Lip, 2010   

ja w zeszłym roku też miałem 17 a 18 dopiero w listopadzie ale nie było żadnych problemuw z browarkiem i to nawet w wiosce piwnej :D
 
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Pią 23 Lip, 2010   

o ile pamietam zawsze wolali dowod wiec prosze nie piepszyc nawet jak odemnie nie chcieli to sam dawalem poniewaz zazwyczaj sliczne pamie tam obslugiwaly
 
 
Murk  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 75
Skąd: Chorzów
Wysłany: Pią 23 Lip, 2010   

Dowody były sprawdzane i sprawdzali każdego... Krzys28, może miałeś farta ale innym nieletnim nie proponuje iść na sposób a może się uda... szkoda czasu tracić w kolejce :-P
 
 
Muka!  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 25 Maj 2010
Posty: 7
Skąd: lubuskie
Wysłany: Śro 28 Lip, 2010   

Zazdroszczę Wam, że mając naście lat możecie cieszyć się z tego, zapewne, wspaniałego uczucia, jakim jest przebywanie na PW. Ja od jakiegoś czasu bezskutecznie nakłaniam rodziców do tego, aby pozwolili mi tam pojechać. Niestety, każda rozmowa z ojcem kończy się tym samym. Gdy zaczynam wspominać o Woodstocku, mówiąc jak tam musi być fajnie itd., on zmienia temat albo po prostu wychodzi z pokoju. Nie chce słuchać moich argumentów, a sam nawet nie potrafi mi przedstawić swoich. Mówi tylko: "Nie pojedziesz, bo nie". Z mamą trochę łatwiej, ponieważ lubi taką samą muzykę i w ogóle, ale nie może pojechać ze mną, ze względu na pracę. Nawet nie mam z kim pojechać, bo skoro mama nie może, znajomych w klimacie nie mam, a starsza siostra (18 lat) twierdzi, że w tym roku nie ma fajnych zespołów i nie pojedzie. W zasadzie nie mam daleko, bo jestem z lubuskiego, ale... Tylko zawsze tak jest, że ja nigdzie nie jeżdżę. Od zawsze calutkie wakację siedzę w domu przed telewizorem. Żadnych wyjazdów z rodzicami, czy też bez nich. Za to moja siostra, to już co innego. Ma 18 lat, ale rocznikowo, a już od dawna jeździ gdzie jej się tylko zamarzy. Rodzice jej nie robią problemów, a podobno to ja jestem "ta odpowiedzialna". Kończę swój wywód, bo mnie zazdrość zżera, kiedy czytam te wasze posty, jacy to jesteście szczęśliwi :cry: Może uda mi się namówić mamę na wypad, tak na jeden dzień na PW. Może jak zobaczą, że jest fajnie, to w przyszłym roku przyjadę...
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Śro 28 Lip, 2010   

Dawaj na weekendową sobotę chociaż ją namów. Zobaczy jak jest.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group