Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Polak za granica.
Autor Wiadomość
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 28 Kwi, 2014   

benyk33 napisał/a:
_Szajba_ napisał/a:
Druga grupa, to krajowy odrzut. Tacy, którzy w Polsce nie dali by rady i przyjechali tu na łatwe życie. Myślą, że są lepsi od wszystkich mimo, ze dla pieniędzy jeżdżą na szmacie w hotelach. Z reguły zamykają się we własnym gronie i nie udzielają społecznie. Dumni, że są Polakami.


Skad ja to znam. Smutne, ale prawdziwe. Dumni patrioci, brzydzacy sie Anglia, odkladajacy ''obrzydliwe'',przeciez, funty.
Polski sklep, radio, tv, koledzy, praca, jezyk... Czasami czlowiek milczy, przechodzac na ulicy, wstyd sie odzywac.
Nie wszyscy tacy sa, ale jest ich wielu. A choc by ich bylo kilku to beda psuc obraz calej reszty.

I co śmieszne zapewne gdy pytać ich o imigrantów w Polsce, to powiedzą że można wpuszczać takich, co przejmą naszą kulturę i zwyczaje :D

_Szajba_ napisał/a:
Nawet w grach online nie lubię grać z Polakami, bo są wulgarni, agresywni i w ogóle chujowi. Nie mówię wszyscy, ale znakomita większość tych z którymi gram. Może mam po prostu pecha do rodaków i trafiają mi się sami beznadziejni.

No niestety opinia o nas krąży tragiczna i zupełnie się temu nie dziwię. Nadpływa fala gówniarstwa i hejterstwa? Na pewno jest złożona z Polaków! Nikt tak nie flame'uje jak nasi rodacy :( To aż przykre, że miły team z Polakami jest rzadkością.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 29 Kwi, 2014   

Polacy za granicą są tacy źli,bo na emigrację wybierają się same lenie dlatego czas i na mnie <haha>
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 29 Kwi, 2014   

To czemu ja jeszcze w Polsce siedzę? xD
 
 
 
Muka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 47
Skąd: Gryfino/Carrigaline
Wysłany: Wto 29 Kwi, 2014   

benyk33 napisał/a:
Skad ja to znam. Smutne, ale prawdziwe. Dumni patrioci, brzydzacy sie Anglia, odkladajacy ''obrzydliwe'',przeciez, funty.
Polski sklep, radio, tv, koledzy, praca, jezyk... Czasami czlowiek milczy, przechodzac na ulicy, wstyd sie odzywac.
Nie wszyscy tacy sa, ale jest ich wielu. A choc by ich bylo kilku to beda psuc obraz calej reszty.


Znam takich,ktorzy sa tu po siedem lat i praktycznie po angielsku nie mowia,ale sa tez tacy,ktorzy sa przez 3 miesiace i nagle zapominaja jak sie mowi i pisze po Polsku. Nie rozumiem jednych,ani drugich. Dla mnie jest to normalne,ze skoro mieszkam w kraju,w ktorym mowi sie po angielsku musze sie go nauczyc,zeby jak pojde cos zalatwic nie byc 'kaleka',ale rowniez jest normalne to,ze moim pierwszym jezykiem jest Polski i wstyd by bylo gdybym nie potrafila mowic i pisac po Polsku.
 
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Pon 12 Maj, 2014   

Tak to niestety z ta wyzszoscia nad tymi co w Polsce mieszkaja i ciezko pracuja bywa.Osobiscie znalem czlowieka ktory w UK robil na magazynie jako robol,a w Polsce opowiadal ze jako manager pracuje,albo kupowanie pare lat temu telefonow z wyzszej polki ktorych jeszcze w pl nie bylo tylko po to zeby zaszpanowac,eh Naprawde wiekszosc z nas tu zapierdziela za minimalna stawke,czesto biorac nadgodziny,mnijszosc pracuje na stanowiskach biurowych czy zyje w luksusie,naprawde.Takze sluchajcie tych opowiesci z przymruzeniem oka ;)) A co do pracy z Polakami,sam kiedys pracowalem i raczej nie polecam.

[ Dodano: Pon 12 Maj, 2014 ]
Ps.jestem Leniem <rotfl3>
 
 
Meir  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 5
Skąd: Berlin
Wysłany: Sob 26 Lip, 2014   

Odpowiedz jest prosta, zobacz filmy:
A Co mi zrobisz jak mnie złapiesz
B Miś

Ta mądrość o Polakach, gdy zachodni obywatele dorabiają się w latach my chcemy w chwilę i dlatego , kombinujemy , pracujemy wiecej , podkradamy , dobra załatwi się ....
Bo kierujemy sie zasadą mądry głupi , cwany frajer . Tyle
A że każdy ma kompleksy i chce pokazać szlachcic na zagrodzie...

Pamiętaj że dobra edukacja wynikająca z książek niszczy to wszystko, a my nie znamy ani historii ani literatury wiec nawet najgłupsza rzecz dla nas to atrakcja.

amen
 
 
Arom  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: UK/Jelenia Gora
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

Tez wyjechalem do Irlandii jak mialem chyba 11 lat, ale zdarzylem juz wyjechac z tego sredniowiecznego kraju na studia do Walii.

Ja zauwazam kilka typow polakow :

Robole : Przyjezdzaja do kraju zeby 5 dni w tygodniu pracowac, tylko po to zeby w weekend moc sie zachlac, i tak w kolko, ewentualnie zrobic syf w miejscowym klubie, cechuje ich cwaniactwo i bardzo czesto glupota.

Ludzie szukajacy lepszego zycia ; To czesto ludzie ktorzy przyjezdzaja z zamiarem normalnego zycia, zabierajac ze soba rodziny, szukaja godnego zycia, czuja sie jak element spoleczenstwa, nie zamykaja sie w swoim polaczkowym azylu, po prostu zyja.

Studenci ; Jako ze z reguly sa to ludzie mlodzi, bardziej inteligentni od roboli i w ogole bardziej ogarnieci, mozna z nimi zyc bez wiekszego problemu, wyjechalem na studia na koniec swiata a spotkalem tam horde polakow, cos czego chcialem uniknac od samego poczatku, ale po 3ch latach studiow, moge stwierdzic ze tacy polacy mi odpowiadaja - Wychodzimy na piwo z ludzmi z calego swiata, ludzie nie ograniczaja sie do grona tylko polskojezycznego itd.

Mamy zla opinie glownie przez roboli, ludzi ktorzy nie potrafia sie porozumiewac, pracuja na 'odwal sie' , i czuja sie lepsi niz inni, takich ludzi nie lubi nikt, wiec nie dziwo ze w miescie w ktorym spedzilem 5 lat swojego zycia, nie mam prawie zadnego polskiego znajomego :)

Co do bicia sie, bilem sie dwa razy - Raz z polakiem, a raz ze slowakiem, z tubylcami nigdy nie mialem najmniejszego problemu :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group