Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Pon 18 Sty, 2010
Piosnka o 2 Ojcach
Autor Wiadomość
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 10 Maj, 2010   

maua_czarna napisał/a:

Simon - no ale przecież homoseksualista jako osoba nie ma żadnego zaburzenia, wracając do poprzedniego toku rozumowania. Jeśli gej będzie chciał mieć dziecko, może to zrobić kochając się z babką i już, proste.

Chyba nie takie proste - bo to kobieta będzie nosić to dziecko - i o ile nie będzie skłonna mu oddać tego dziecka - to będzie musiał się nim opiekować z nią - a nie ze swoim partnerem.
maua_czarna napisał/a:

To tak, jakby powiedzieć, że koleś, który nie kocha się z kobietą i nie chce mieć dzieci jest nienormalny.

A jest normalny ?
Zresztą normalność jest zajebiście relatywnym pojęciem.
maua_czarna napisał/a:

Czy wszystko musi sprowadzać się do prokreacji? A co z rejestracją związków homoseksualnych (jeśli już upieramy sie na rozmowę o związkach) w celu ułatwienia życia - podatki, prawo spadkowe itd.?

Akurat związki popieram - widzę mnóstwo powodów dla których byłoby to pożyteczne - tym niemniej nie chciałbym doprowadzić do pewnych absurdów.

Ogólnie nie będę bronić poglądu którego nie popieram - ale warto czasem spojrzeć na problem z drugiej strony.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 10 Maj, 2010   

Simon napisał/a:
maua_czarna napisał/a:

To tak, jakby powiedzieć, że koleś, który nie kocha się z kobietą i nie chce mieć dzieci jest nienormalny.

A jest normalny ?
Zresztą normalność jest zajebiście relatywnym pojęciem.


od razu mi się skojarzyło z takimi kolesiami co chodzą w długich czarnych sukniach :lol: :lol: :lol:
 
 
Żyleta  
Rozkręca sie
Dziecko innego boga


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 121
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 10 Maj, 2010   

Niech sobie legalizują nawet te związki ale od posiadania dzieci jak najdalej.Nie wyobrażam sobie akcji w przedszkolu kiedy wychowawczyni pyta 'Jasiu który tatuś dziś po Ciebie przyjdzie?Tata Adam czy Tata Patryk?'Uważam iż w takim związku nie można stworzyć warunków do prawidłowego rozwoju dziecka.Jak czuł by się ten 'Jaś' wiedząc że w jego domu coś jest nie tak jak powinno i że inne dzieci mają normalny dom z matką i ojcem.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 10 Maj, 2010   

batman napisał/a:

Z tym licencjatem chodziło mi o to, że czytałem poważniejsze prace na ten temat i mam daleko w kakale Twoje dyrdymały, którymi się podpierasz i uważasz za autorytet (swoje własne i samą siebie).

Pomijając resztę przeuroczej odpowiedzi - podałeś link do pewnego Pana który wyraźnie manipulował statystykami i jego argumenty oparte były na zawiłej filozofii oraz nie dopowiadaniu prawdy, do tego był za segregacją rasową - wybacz, ale za takie autorytety też podziękuję.

Co do wypowiedzi powyżej - i tak mamy tyle patologii, że 90% ludzi nie ma zapewnionych warunków do prawidłowego rozwoju. Szczerze powiedziawszy mam to gdzieś, nie interesuje mnie to.
 
 
maua_czarna  
Forumowy prawiczek
krasná holka:D


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 41
Skąd: inąd
Wysłany: Pon 10 Maj, 2010   

batman napisał/a:

Z tym licencjatem chodziło mi o to, że czytałem poważniejsze prace na ten temat i mam daleko w kakale Twoje dyrdymały, którymi się podpierasz i uważasz za autorytet (swoje własne i samą siebie).

Po pierwsze przestań już, bo to nie jest temat o mojej pracy lic. Po drugie nie wiesz, czy czytałeś poważniejsze, bo nie wiesz nawet jaki jest temat mojej pracy, nie czytałeś jej - więc naprawdę zbastuj i nie pisz bzdur. Nie wypowiadaj się proszę o jej treści, bo to się robi nudne. Nigdzie nie pisałam, że moja praca, albo ja sama jestem jakimkolwiek autorytetem - pisałam tyle, że zajmowałam się tym tematem i to jest dla mnie podstawa do dyskusji, bo interesuje mnie ta kwestia i chętnie wymienię poglądy. Przestań mi imputować rzeczy, których nie napisałam, albo przedstaw cytat z moimi słowami kiedy piszę, że mój licencjat jest taki ważny w tej dyskusji, tak jak i cytat na temat małżeństw, o co już prosiłam w poprzednim poście.

Simon napisał/a:
Pomijając resztę przeuroczej odpowiedzi - podałeś link do pewnego Pana który wyraźnie manipulował statystykami i jego argumenty oparte były na zawiłej filozofii oraz nie dopowiadaniu prawdy, do tego był za segregacją rasową - wybacz, ale za takie autorytety też podziękuję.


No i właśnie o to się rozbija. Naprawdę batman, nie mów mi, że ten koleś jest autorytetem itd., a zacznij przedstawiać swoje argumenty, jakąś sensowną dyskusję. Bo osób, które wypowiadały się na temat homoseksualizmu jest multum i też mogę zacząć rzucać cytatami, tylko nie wiem po co? Chciałabym, żebyś w końcu odpowiedział na moje pytanie, bo po prostu mnie to ciekawi. A Ty unikasz odpowiedzi od jakiegoś czasu.


Aras666 napisał/a:

od razu mi się skojarzyło z takimi kolesiami co chodzą w długich czarnych sukniach :lol: :lol: :lol:

cóż za zacne skojarzenie :lol:
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 11 Maj, 2010   

nawet poza waszym rozkminianiem czy geje są źli czy dobrzy,normalni,nienormalni...szczerze to mnie to j#&*e co kto ma na swoim podwórku,nawet jak słucha w domu comy i pidżamy nazywając je alternatywą i wsadza sobie w dupe słoiki,ale nie powinno dawać się prawa wychowywania dzieci takim ludziom,bo nasze społeczeństwo nie jest na to przygotowane.Takie dziecko byłoby wykorzystane do manifestacji i maltretowane przez resztę ludzi.Dzieciaki w szkołach nawet nie potrafią tolerować grubych kolegów.Dlatego dopóki ludzie nie oswoją się z gejami nigdy nie oswoją się z takim dzieckiem i jest zbyt duże ryzyko,że narazi się je na szykanowanie.W obecnym czasie posiadanie dziecka przez taką parę to zwykły egoizm i usilne pokazywanie samemu sobie,że jest się normalnie tolerowanym człowiekiem.zło
jak nasza koleżanka chce pokazać solidaryzowanie się z homo,to niech to robi w mniej drastyczny sposób i jak do tej pory np.niech się z nimi przyjaźni.a to ponieważ"nie od razu rzym zbudowano".o!
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 11 Maj, 2010   

Ja już dawno przestałem się łudzić - że głos obywateli ma jakąkolwiek wartość - także naprawdę wasze głośne: NIE, dla homoseksualizmu czy tam adopcji etc. gówno znaczy. Serio.
 
 
maua_czarna  
Forumowy prawiczek
krasná holka:D


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 41
Skąd: inąd
Wysłany: Wto 11 Maj, 2010   

batman, no i git - szanuje Twoje zdanie, w koncu napisales co TY myslisz i dlaczego ;-)
tylko odpowiedz mi na pytanie sprzed paru postów - a jeśli dowiedziałbyś się, że Twój najlepszy przyjaciel jest gejem, to co?

Nadal nie napisałam, co sądzę o małżeństwach homoseksualnych, więc nie wiem, dlaczego wszyscy uważają, że jestem za adopcją, małżeństwami itp, trochę to śmieszne :-P Pisałam o rejestracji związków a to co innego, i akurat tę ideę popieram w pełni ;-)

Co do dzieci w związkach homoseksualnych, to zjawisko i tak istnieje, choć póki co po cichu, nie mówi się o tym głośno. Tyle, że zastanawiam się, czy nie lepiej przejmować się mniej marginalnymi zjawiskami - czy dzieci alkoholików, przestępców itd. - nie mają często skrzywionej psychiki? Nie mają w szkole pod górkę?
 
 
 
szczyglet  
Forumowy prawiczek
Oi !

Wiek: 30
Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 33
Skąd: Wojkowice
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

A ja nie mam nic do Homo. Homo znaczy człowiek w końcu ;P

ktoś tam napisał że homo jest przeciwko naturze. ale jak widzimy dwa psy samce którego jeden drugiego w dupę łąduje to sie śmieje człowiek a jak widzimy dwóch facetów którzy trzymają się za ręce to odrazu ich tępimy człowiek to też jest zwierze jak pies więc myśle że na tura to nie tylko jest Hetero.

Wkurwiają mnie ludzie którzy jak widzą na ulicy lesbijki to je wyzywają a potem przychodzą do domu włączają Redtube i walą se konia patrząc jak lesbijki sie kochają xD
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

w polemikę wdawać się nie będę ale tolerancyjny pod tym względem to raczej nie jestem. Dzieci powinny mieć normalny dom i normalną rodzinę.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

maua_czarna napisał/a:
batman, no i git - szanuje Twoje zdanie, w koncu napisales co TY myslisz i dlaczego ;-)
tylko odpowiedz mi na pytanie sprzed paru postów - a jeśli dowiedziałbyś się, że Twój najlepszy przyjaciel jest gejem, to co?


Batman już nie odpowie. Dostał bana.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

voo_doo napisał/a:
w polemikę wdawać się nie będę ale tolerancyjny pod tym względem to raczej nie jestem. Dzieci powinny mieć normalny dom i normalną rodzinę.


ale oczywiście argumentu już nie poda.
Polemika be, bo trzeba głowy użyć.
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

pozwolisz że sam będę decydował o tym kiedy chce mi się wdawać w polemikę a kiedy nie. A jak masz z tym jakiś problem to zapraszam na priva. Koniec off.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 01 Cze, 2010   

Dezaprobator napisał/a:

Batman już nie odpowie. Dostał bana.

Z tego co wiem to już odpowiedział, tylko jego wypowiedź została wykasowana.

a jeśli chodzi o "normalną" rodzinę i wypowiedź voo_doo - to "normalne" jest zajebiście relatywnym pojęciem.
Dla Katolików normalnym jest dziewictwo do ślubu i homofobia
Dla starożytnych greków za to normalnym było posuwanie dorastających chłopców.

Obie te grupy uważały/ją, że ich zachowanie jest jak najbardziej moralnie poprawne, dobre i "normalne"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi