Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Dahomej
Nie 20 Gru, 2009
[zespół] Coma
Autor Wiadomość
TSA  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 9
Wysłany: Sob 03 Sty, 2009   

od samego początku odkąd usłyszałem ten zespół byłem do nich bardzo sceptycznie nastawiony i do tej pory nic się nie zmieniło. Ktoś powiedział kiedyś w wywiadzie, że jest to zespół grający rocka lat 80... po prostu nie potrafie się z tym zgodzić, być może tworzą ciekawe brzmienie, ale daleko im do wirtuozów takich jak Kobranocka, Republika czy TSA czy w końcu Led Zeppelin na których się wzorują i do których nawet ktoś śmiał ich porównać.. co bardo umniejsza Plantowi i jego paczce ;)
 
 
dama_kameliowa
Gość
Wysłany: Wto 06 Sty, 2009   

Ja mówię Comie zdecydowanie nie. Nawet nie ze względu na samą muzykę, tylko na zespół. Uważają sie za nie wiadomo jakie gwiazdy. Pamiętam, kiedy zaczynali. Nie byli tak komercyjni jak teraz. ZObacznie- kiedyś bilety na nich były po 15 zł, po 10. a teraz? 35, 40. a muzyka się się nie zmieniła tylko mają wielkie ego gwiazd.
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Czw 08 Sty, 2009   

o tu się zgodze... niestety nie tlyko tak jest z comą, ale mimo wszystko 40 zł za koncert comy to troche dużo...
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 09 Sty, 2009   

moze Piotrek powinien troche wiecej podzilac w teatrze :-P
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Śro 14 Sty, 2009   

może ;) no ale ok. Masz na zachodzie taką krajową "gwiazdę" np. w Niemczech Rammstein i co myślisz że wejdziesz na koncert za 10 euro? tyle to sie płaci na lokalnych imprezach a nie za bilet na znaną kapelę. Ja tam Come lubię do ostatniej płyty a zawsze tak było jest i będzie że każdy ma swój gust :) ja np. nie zdzierżę niektórych kapel punkowych które nie dosyć że nie potrafią grać to jeszcze mają teksty o niczym.
 
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Sty, 2009   

Racja, ja się śmieje że pierwsze z pierwszych moich zarobionych pieniędzy odkładam kilka setek na wypadek gdyby Rammstein odwiedzili Polske:P
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 16 Sty, 2009   

Porównanie Comy to Rammsteina jest przynajmniej nie ma miejscu. Rammstein jest niekwestionowaną gwiazdą nie tylko w Niemczech,ale i na świecie. O Comie raczej nikt po za Polską nie słyszał,poza tym wielkim zespołem to ona nie jest...
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Sty, 2009   

No tak, ale w kraju więcej osób wie niż nie wie, co to Coma.
Tak jak Maria Peszek czy Czesław Śpiewa.
Bo widać ich w mediach.
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Pią 16 Sty, 2009   

czymka napisał/a:
Tak jak Maria Peszek czy Czesław Śpiewa.

łosz Peszkówna?? ostatnia płyta fajna lecz dziwna
Czesław co za DAŁN. gorszego kiczu na off-festiwalu nie słyszałem

A coma?? nie lubie i lubieć nie będe kogoś kto na koncercie bez skłądu i wyczucia rytmu drze sie do mikrofonu. Nawet Piter z Vadera bardziej melodyczniej śpiewa.
 
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 17 Sty, 2009   

"Nawet Piter z Vadera bardziej melodyczniej śpiewa." ahahahahahahahaha xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nie byłabym taka pewna tego stwierdzenia xp
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Sob 17 Sty, 2009   

Dahomej napisał/a:
Porównanie Comy to Rammsteina jest przynajmniej nie ma miejscu. Rammstein jest niekwestionowaną gwiazdą nie tylko w Niemczech,ale i na świecie. O Comie raczej nikt po za Polską nie słyszał,poza tym wielkim zespołem to ona nie jest...


Wydaje mi się że jest na miejscu, ponieważ jest to zespół niemiecki i w Niemczech jest gwiazdą. Inna sprawa że jest znany na całym świecie. Głównie chodzi mi o to że ceny biletów są jak najbardziej normalne. Co innego że wielu polaków nie stać na taki bilet jak również na kilka albumów w sklepie muzycznym. A czy nie jest wielkim zespołem hmm pewnie na żywo rozpoczął bym żwawą rozmowę ale tutaj nie chce wprowadzać negatywnych wibracji:) fakt. Co do sławy z rammsteinem nie ma co porównywać ale ja np. wole muzykę Comy niż Rammsteina. Wielkość to rzecz względna.
 
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Sty, 2009   

Chce jeszcze dodać że gdyby nie transmisja na żywo z Woodstocku, nie pokochałabym Comy:P
Czy wiecie co człowiek czuje, gdy chce a nie może? Jak ja siebie wtedy przeklinałam.
 
 
EXE  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Śro 21 Sty, 2009   

Zdecydowane NIE dla Comy. Wielu pisało, że Dżem sie nie nadaje na woodstock bo smeca, ale w porownaniu do Comy to Dżemowcy sa jak huragan hieh.

Nie przepadalem za tym zespolem nigdy, od kad uslyszalem pierwsze kawałki jeszcze przed wydaneim debiutanckiej płytki. Potem wyszla ta plytka nie przekonalem sie a drugiej plyty w calosci nigdy nie przesluchalem. Zal, smutek, nostalgia i dekadencja. Zazwyczaj na koncercie jest wiekszy power niz w studiu, no i myslalem ze moze choc troche sie do tej kapeli przekonam, niestety bylem w zeszlym roku na koncercie i strasznie sie wynudzilem, naprawde strasznie, byl to festiwal wiec trudno mi bylo wyjsc, zeby potem miec dobra miejscowke na kolejna kapele, ale szczerze chcialem opuscic ten koncert i isc sie napic piwa... Dotrwalem do konca zniesmaczony. O dziwo najlepszym wedlug mnie kawałkeim (choc czasem tracilo sie wyczucie czasu czy graja ten sam czy moze nastepny kawałek) okazał sie jakis z nowej płyty, o ile sie nei myle byla to "Transfuzja". Apropo nowa plyta jest naprawde ciekawie zaaranzowanym projektem, zupelnie inna od pozostalych plyt, ale niestety w podobnych klimatach, z malymi wyjatkami.

Teksty Comy, hm niektore sa naprawde lipne, ale zdazaja sie i prawdziwe na poziomie fajne tekściki, ale obsadzone w smutnych tonacjach...

Roguc, dziwny koles, ktory wiecej na scenie lazi i drze sie niz spiewa. Sorry ale od kapeli praktycznie wogole powera nie czuje.

na Woodstocku mieli juz dwa razy swoje 5 minut i koncerty najwyzszych lotów nie były, nieszedl im zbytnio wystep na takim duzym fescie, moze to typowo klubowy zespół?

Jestem wiec na NIE.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 21 Sty, 2009   

EXE napisał/a:
w porownaniu do Comy to Dżemowcy sa jak huragan hieh.

Pobiedziska chyba... :roll: :-P
 
 
TSA  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 9
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

i po raz kolejny muszę zgodzić się z EXE :)
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 04 Lut, 2009   

Nie, Nie, Nie dla Comy... idziesz na ich koncert z uśmiechem, a po 30 minutach schodzi ci on z twarzy :)

A jeśli chodzi o wokalistę to nigdy nie zrozumiem co w nim jest takiego świetnego... :) Dla mnie to zwyczajny wokal :P
 
 
Chri5b  
Forumowy prawiczek
one and only


Wiek: 39
Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 12
Wysłany: Czw 05 Lut, 2009   

Sluchajac Comy robie sie senny :-) Dlatego raczej wolalbym zeby ich nie bylo.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 05 Lut, 2009   

nie lubie comy,ale czy ktos z was slyszal demo pierwszej plyty?? coma to kolejny zepsol,ktory jest zepsuty przed wydaFce
 
 
rogucka
Gość
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009   

Ja jestem za Comą,bardzo lubię i cenię ten zespół!
I nie schodzi mi uśmiech z twarzy,kiedy ich słucham,wręcz przeciwnie cieszę się jeszcze bardziej ;)
Ale jak powszechnie wiadomo,są gusta i guściki :D
Coma na WOODSTOCK!!!
 
 
Szowiór  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009   

Coma nieszczegolnie na Woodzie...Zanudzaja i jak mówil Aras666 koncerty są takie se...
 
 
justinar  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lis 2008
Posty: 32
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009   

Też nie przepadam za Comą, więc nie widzę Roguca na PW. Sorry mate :roll:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime