Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Dahomej
Nie 20 Gru, 2009
[zespół] Coma
Autor Wiadomość
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   [zespół] Coma

Chciałam się dowiedzieć jakie jest Wasze zdanie na temat tego zespołu, jego obecności na PW i ogólnie co się Wam w nim podoba, a co nie. Ja mam wyraźnie nakreślone odczucia co do Comy, ale najpierw chciałabym zobaczyć co Wy na ten temat sądzicie.
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

Woodstock 2007 transmisja na żywo online, jak ja chciałam tam być, szczególnie że Coma zagrała. Kosmos, serce mi sie ściskało że mnie tam nie ma.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

Do samego zespołu mam bardzo pozytywne nastawienie jednakże wg. mnie nie dają zachwycających koncertów. Dla mnie to jest jedna z tych kapel do słuchania a nie oglądania. Koncert na Woodstocku też był dla mnie słaby a tyle osób się zachwycało...
 
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

A ja uwielbiam Come i chyba jestem jedną z tych osób które zachwycają się ich koncertami.Na woodstocku 2007 byłam na comie i podobało mi się,ale nie wiem czemu odniosłam wrażenie ,że czasem potrafią dać lepszy koncert w Zabrzu w Wiatraku nawet .Mimo wszystko najgorzej nie było:) A jeszcze co do samego zespołu słyszy się zarzuty,że każda płyta jest taka sama.Zgadzacie się?
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

Ja się zgadzam aczkolwiek nowy singiel jest ciekawy i czekam na wydanie caej pyty[/list]
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

No ja właśnie takie wrażenie odnoszę - wszystko na jedno kopyto. Nie lubię Comy. Wkurza mnie głos wokalisty, ogólne brzmienie zespołu, może jedynie teksy CZASEM są udane. Ale właśnie chciałam się dowiedzieć co szczególnego w nich jest, że tylu ludzi się nimi zachwyca. Wiadomo - rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje, dlatego nie piszczie teraz, że Coma jest fajna i się nie znam. Po prostu uzasadniajcie :]
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

czemu się podoba...? hmmm..teksty(fakt,że nie wszystkie,ale sporo),muzyka,głos wokalisty-dla mnie nie irytujący,ale wyjątkowy. Nie uważam ,że to jakiś przecudowny zespół-bez przesady,ale jest ok.dają fajne koncert na których można sie pobawić,jest w porządku ;)
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

a ja comy nie lubię i tyle. poniewaz w tym zespole nic mnie się nie podoba :D
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

Nie nawidzę Comy. Jest to kapela okrutnie zamulająca. Byłem na jednym ich koncercie i prawie zasnąłem na stojąco. Nie podchodzi mi ani trochę ani jeden kawałek przez nich wytworzony. Poza tym zirytował mnie fakt,iż Rogucki stwierdził,że coma będzie istnieć do czasu,kiedy zarobią na życie...Sorry,rozumiem,że trzeba za coś żyć,ale muzykę powinno się tworzyć dla siebie,a nie dla pieniędzy...to się tak ładnie nazywa ; ) poza tym przeginają z cenami biletów...Niektórzy mogą uznać to za bezsens,ale tępie wszelkie objawy lubienia tegoż zespołu,więc przy mnie proszę nie poruszac tego tematu...dla zdrowotności :P
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

Dahomej napisał/a:
Nie nawidzę Comy. Jest to kapela okrutnie zamulająca. Byłem na jednym ich koncercie i prawie zasnąłem na stojąco. Nie podchodzi mi ani trochę ani jeden kawałek przez nich wytworzony. Poza tym zirytował mnie fakt,iż Rogucki stwierdził,że coma będzie istnieć do czasu,kiedy zarobią na życie...Sorry,rozumiem,że trzeba za coś żyć,ale muzykę powinno się tworzyć dla siebie,a nie dla pieniędzy...to się tak ładnie nazywa ; ) poza tym przeginają z cenami biletów...Niektórzy mogą uznać to za bezsens,ale tępie wszelkie objawy lubienia tegoż zespołu,więc przy mnie proszę nie poruszac tego tematu...dla zdrowotności :P


taaaak. powiedziałeś to co ja myślę też o tym zespole tyle że mnie sie nie chciało rozpisywac. przy mnie tez nie porusac tego teamtu :P
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

a ja come lubię ;] byłem na jednym koncercie na woodzie i nawet mi się podobało a tak to nie wiem jakie grają koncerty. do słuchania akurat
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

Ja w sumie myśle,czy nie ustawić sobie tego tematu jako ignorowanego,bo po kilku postach fani comy będą chcieli mnie zlinczować... :lol: :lol:
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

eee tam;p każdy wyraża tylko swoje zdanie na ten temat :) aczkolwiek tematu Comy nie da się tutaj nie poruszać bo chyba post jest o tym zespole,nie? xD
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 05 Lis, 2008   

Rany, a już myślałam, że jestem wyalienowana jeśli chodzi o nastawienie do tego zespołu. Bardzo się cieszę, że jeszcze są ludzie, któzy podzielają moje zdanie :) Za miesiąc jadę na koncert do Wrocławia, gdzie grać będzie Hunter :mrgreen: Illusion, Acid Drinkers i ta nieszczęsna Coma. Strasznie mi się ta wizja nie podoba. Żeby to ostatnie można było wykasować ;)
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 05 Lis, 2008   

Też tam będę. Na razie na 99 %,ale będę :P
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Śro 05 Lis, 2008   

Kurcze.. najwyżej się napijecie jak będzie Coma grała ;p
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 05 Lis, 2008   

Innej opcji nie widzę :)
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 05 Lis, 2008   

Tylko teraz jak to zrobić,żeby wypić tyle,aby comy nie słyszeć, ale pamiętać cały koncert Illusion... :lol: :-P
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Śro 05 Lis, 2008   

Dahomej napisał/a:
Tylko teraz jak to zrobić,żeby wypić tyle,aby comy nie słyszeć, ale pamiętać cały koncert Illusion... :lol: :-P

hahahaha xDD ciężka sprawa z tym będzie xp a w jakiej kolejności grają?;p
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 05 Lis, 2008   

A ja wiem...myśle,że na dzień dzisiejszy kolejności pewnie nie ustalili jeszcze... ; ) z czasem się wszystko okaże. Mam jednak nadzieje,że rogucki end spółka zagrają jako pierwsi,żeby jak najszybciej mieć ich z głowy... :lol:
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Śro 05 Lis, 2008   

właśnie chyba lepiej żeby zagrali na końcu;p Wy sobie wtedy wyjdziecie na miasto sie napić;p
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania