Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Doda na Woodstocku ?
Autor Wiadomość
justinar  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lis 2008
Posty: 32
Wysłany: Pią 30 Sty, 2009   

punk_rock napisał/a:
Ale skąd to wiesz? znasz ją osobiście? zresztą o tym już napisałam wcześniej...


Skoro sprzedaje swój 'talent' w taki sposób, to czy można uznać ją za interesującą osobę? Dzisiejsza komercha to chyba nie sztuka dla sztuki... Jak chcesz z nią pogadać to napisz jej maila i umówcie się na spotkanie, na pewno nie odmówi. Zwłaszcza tak uduchowionej osobie. Może zdradzi Ci sekret swojego sukcesu. Ale na wszelki wypadek, nie bierz sobie do serca moich słów.
 
 
 
roccck
Gość
Wysłany: Sob 31 Sty, 2009   ??

Czy to mozliwe ze Doda pojawi sie na woodstocku? :shock:
 
 
justinar  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lis 2008
Posty: 32
Wysłany: Sob 31 Sty, 2009   

Sama nie wiem, czy ktoś robi sobie polewke, czy jakie buty. Jakoś mnie nawet takie gdybanie nie bawi. Chciałabym jednak być pewna, że to dobry żart :)
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Sob 31 Sty, 2009   

ktos nam robi balagan na forum z ta glupia baba :-> juz mi sie niedobrze od niej robi,a myslalam,ze potrafie ignorowac
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009   

No czy się pojawi to nie w naszych rękach. To wymyślił sam Jurek. Źródło jest w pierwszm poście więc proponuję go czytać zanim się odpowiada.
 
 
 
leeloo
Gość
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

Byłam w ASP kiedy Jurek o tym mówił. Hołdys był zdecydowanie przeciwny i tylko kręcił głową, a potem dodał, że jeśli w ASP pojawi się Doda, to jego z pewnością nie będzie. Możliwe więc, że chęć zaproszenia Dody wychodzi tylko od Jurka, a wiadomo, że głos mają jeszcze inne osoby.

Myślę, że gdyby Doda miała wystąpić w ASP to byłaby też brana pod uwagę jako wykonawca na dużej scenie. Niby rozumiem ideę szukania różnych nurtów, stylów itp które wyrażało się chociażby występem Karbido czy tenorów, ale Doda wystawiłaby na pośmiewisko Przystanek i wszystkich woodstockowiczów.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

leeloo napisał/a:
ale Doda wystawiłaby na pośmiewisko Przystanek i wszystkich woodstockowiczów.


Dokładnie tak.
 
 
 
leeloo1990  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 6
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

leeloo napisał/a:
Byłam w ASP kiedy Jurek o tym mówił. Hołdys był zdecydowanie przeciwny i tylko kręcił głową, a potem dodał, że jeśli w ASP pojawi się Doda, to jego z pewnością nie będzie. Możliwe więc, że chęć zaproszenia Dody wychodzi tylko od Jurka, a wiadomo, że głos mają jeszcze inne osoby.

Myślę, że gdyby Doda miała wystąpić w ASP to byłaby też brana pod uwagę jako wykonawca na dużej scenie. Niby rozumiem ideę szukania różnych nurtów, stylów itp które wyrażało się chociażby występem Karbido czy tenorów, ale Doda wystawiłaby na pośmiewisko Przystanek i wszystkich woodstockowiczów.


to pisałam ja ;)

o ile ciekawa jestem co się Dodzie pod kopułą roi to naprawdę nie chcę tego sprawdzać w ASP i jeszcze kosztem braku obecności Hołdysa, którego naprawdę dzięki jego rozmowom z gośćmi i podejściu do woodstockowiczów polubiłam. Tyle w ramach dopowiedzenia.
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

O jezu, aż się przestraszyłam. Zobaczymy jak to się skończy.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 17 Lut, 2009   

hehehe niech przyjedzie.. a co tam, pewnie pobiłaby wszystkich jeśli chodzi o popularność koncertu.. wszyscy przyszliby ją wyśmiać;] może przez czysty przypadek dostałaby jakąś butelką czy czymś w tym guście i by jej się w końcu tryby nastawiły..
 
 
 
majcher92  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 19
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009   

A jak dostanie pomidorem? xD Tez mi sie wydaje, że zeszłaby ze sceny z płaczem! ;D :-?
 
 
 
szczepek  
Rozkręca sie
aka Deithwen

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 118
Skąd: Konin
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Czemu miałaby zejść z płaczem? Przecież podobno wielu z nas ma olej w głowie, więc skoro jesteśmy w stanie akceptować homoseksualistów, Żydów, Islamistów to chyba jesteśmy też w stanie wysłuchać i potraktować Dodę nie jak gówniarze, ale właśnie jak ludzie z olejem w głowie.

Ja jestem za, nie wierzę, by jej image odpowiadał jej osobie :)
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

byle nie śpiewała swoich ostatnich hitów.. ale i tak jak dla mnie to poroniony pomysł.. niech jedzie do Sopotu i śpiewa po sylwestrach
 
 
 
Gela02  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 61
Skąd: czę100chowa
Wysłany: Pią 27 Lut, 2009   

Ja jestem Bardzo na tak Nie podobają mi się jej piosenki i styl bycia ale do ASP na "inteligentna" rozmowę się nadaje
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 28 Lut, 2009   

ja tam uważam, że ona nie jest aż taka głupia na jaką się kreuje.. wystarczy sobie przypomnieć Dodę z okresu początków Virgin, a debilny wizerunek, który teraz obrała, to typowe działanie pod publikę, bo nie ważne jak mówią, ważne, ze w ogóle mówią.. a jeżeli chodzi o mówienie jakiekolwiek na jej temat, to nie może dziewczyna narzekać;]
rozmowa - tak, ale dla jej muzyki - nie..
 
 
 
Gela02  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 61
Skąd: czę100chowa
Wysłany: Sob 28 Lut, 2009   

BO ona ma pomysł na siebie właśnie taki i ma za to kupe kasy tyle że kosztem szacunku
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Sob 28 Lut, 2009   

jej manadzerka
Gela02 napisał/a:
ma pomysł właśnie taki
i dzieki niej
Gela02 napisał/a:
ma za to kupe kasy
ale
Gela02 napisał/a:
kosztem szacunku
bo to nie ona to wszystko wymyslila :lol:
 
 
Gela02  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 61
Skąd: czę100chowa
Wysłany: Sob 28 Lut, 2009   

Może ona może menadżerka ważne że jest ustawiona do końca życia
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 28 Lut, 2009   

czego się nie zrobi dla kasy..;| cóż, nie ważne kto wymyślił, ważne, ze działa;]
 
 
 
gość
Gość
  Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   

skoro przyjechać ma doda to może zaproszony zostanie także feel ? :lol: swoja drogą skoro teraz będzie doda to obawiam się co będzie za rok :shock:
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 02 Mar, 2009   

No jeszcze nie wiadomo czy będzie i jak coś to w ASP a nie na scenie ale nikomu się nie chce czytać wątku od początku :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group