Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
dopalacze na Woodstocku
Autor Wiadomość
elvis
Gość
  Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   wjoska win.

he.wioska win to ciekawa koncepcja...ale lepsza i legalna byly by moze dopalacze
sa legalne i mysle ze nie byloby problemu apy oficjalne przedstawiciel i dystrybutor pojawil sie na tej zacnej imprezie.ja tam bede juz10raz i powiem tylko tyle ze cos takiego by sie tam przydalo :-P
 
 
Lola  
Rozkręca sie
Amen.

Wiek: 34
Dołączyła: 03 Paź 2008
Posty: 164
Skąd: inąd.
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

Dopalacze na Woodstocku? Jestem zdecydowanie na nie!! Niech już będą sobie w miastach, niech korzystają z nich ludzie w swoich mieszkaniach ipt. Ale na Woodzie? Już widzę połowę pola przyćpanych ludzi... To nie jest dla mnie zabawne. Co innego jeśli brącha kilka osób, sto, czy dwieście, co innego, jeśli większość uczestników. Nie każdy potrafi z takich cudów korzystać. Wystarczy, że z piwem nie umieją się niektórzy obchodzić, chodzą najebani jak świnie, rzygają ludziom po namiotach i leją pod siebie. Poza tym wydaje mi się, że Jurek by się na to na pewno nie zgodził.

:-)
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

tez bym sie na to nie zgodizl. :) totalna glupota.
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

ojj byłbym mocno zdziwiony i zły gdyby to sie pojawiło oficjalnie na woodstocku.
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

jakby oficjalnie cos takiego bylo to przeczylo by ideologii woodstocku. bo nie wiem czy kazdy wie ale jednym z hasel jest "STOP PRZEMOCY, STOP NARKOTYKOM" i czy one sa legalnie na rynku czy nie to i tak przeczy zasadzie.
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

no to też dlatego byłbym zdziwiony ;)
 
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

nie tylko wy, ja też nie należała bym do najszczęśliwszych ludzi gdyby dopalacze pojawiły się na woodzie, wszystko dla ludzi, ale niekoniecznie w każdym miejscu...
 
 
 
szczepek  
Rozkręca sie
aka Deithwen

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 118
Skąd: Konin
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

Jestem za... za 10 lat, gdy zmądrzeją.
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

o wiele bardziej bym wolał wioske www.czystesracze.pl niz dopalacze
 
 
tutus
Gość
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

Pokłon dla pana wyżej;D
 
 
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Czw 26 Mar, 2009   Re: wjoska win.

elvis napisał/a:
he.wioska win to ciekawa koncepcja...ale lepsza i legalna byly by moze dopalacze
sa legalne i mysle ze nie byloby problemu apy oficjalne przedstawiciel i dystrybutor pojawil sie na tej zacnej imprezie.ja tam bede juz10raz i powiem tylko tyle ze cos takiego by sie tam przydalo :-P


Ta i zdradzić wszystkie ideały przystanku. Coz " Fu*k Your lies and F*ck Your believes"
 
 
 
Brat_Wieciekogo
Gość
Wysłany: Pią 27 Mar, 2009   

jakby mieli to sprzedawać na woodzie to by była kapa. zbesztaliby dobre imię wooda właśnie wtedy, gdy ludzie zaczynają jakoś ufać w ta imprezę bo nie dzieją się przypałowe rzeczy. Dużo hałasu robią te dopalacze w opinii publicznej, nie potrzebne to jest na Woodstocku. Niech wypierdalają z tym na Mayday'a, czy jakieś love parady.
 
 
Bucuch.
Gość
Wysłany: Pią 27 Mar, 2009   

jestem za : Brat_Wieciekogo. to bez sensu niszczyć ideę pw właśnie wtedy kiedy ludzie zaczynają wierzyć że to nie jest wielki zborowy gwałt i ćpuństwo. :-D
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 30 Mar, 2009   

też niezbyt mi się by to podobało :) wioska winiarska to ciekawszy pomysł :D
 
 
Koala  
Coś już napisał


Wiek: 34
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 63
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Pon 30 Mar, 2009   

Rozwalilbym takie stoisko, ale zapewne ktos zrobilby to przede mna. Trzeba sie trzymac podstaw na jakich najlepsza impreza na swiecie jest zbudowana. Skoro jedziesz juz 10 raz na Przystanek Woodstock to powinienies wiedziec o tym doskonale, ze zadnych dragow i alkoholu procz piwka. A wiec zastanow sie po co tam jezdzisz.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 30 Mar, 2009   

Koala napisał/a:
Skoro jedziesz juz 10 raz na Przystanek Woodstock to powinienies wiedziec o tym doskonale, ze zadnych dragow i alkoholu procz piwka. A wiec zastanow sie po co tam jezdzisz.

Skoro już 8 lat jeżdzę, to wiem, że dragii są i inny alkohol jest. Rozumiem, żeby ścigac na Woodstocku dragi ale alkohol na takich imprezach to podstawa.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2009   

szkoda tylko, że alkohol to narkotyk, tyle, że legalny - a dyskusja jałowa, dopalacze zdelegalizowane moi mili (głupota! głupota! głupota!)...w tym ekstrakty szałwi i blue lotus! :-( Oczywiście nawet gdyby były legalne, powiedziałbym stanowcze "NIE" dopalaczom na woodstock'u, pomysł kompletnie do bani :P
 
 
Bucuch.  
Coś już napisał


Dołączyła: 27 Mar 2009
Posty: 70
Skąd: Zamość
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009   

zgadzam się kompletnie beznadziejny pomysł.
 
 
 
sloneczko2702
[Usunięty]

Wysłany: Śro 15 Kwi, 2009   Porazka

Bez sensu . Przeciez nie jedziemy sie tam zaje**** tylko dobrze bawic ... A Czy Zacpani Ludzie wiedza co to znaczy ? NIe sadze. Moim zdaniem alko wystarczy a dopalacze nie sa potrzebne ;))

"zyjcie i usmiechajcie sie do ludzi " ;p
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2009   Re: Porazka

sloneczko2702 napisał/a:
Bez sensu . Przeciez nie jedziemy sie tam zaje**** tylko dobrze bawic ... A Czy Zacpani Ludzie wiedza co to znaczy ? NIe sadze. Moim zdaniem alko wystarczy a dopalacze nie sa potrzebne ;))

"zyjcie i usmiechajcie sie do ludzi " ;p

Widać, że masz błędny i spaczony przez media obraz substancji aktywnych innych niż alkohol, już alkoholem bardziej się "zajebiesz" niż dopalaczami. Tym niemniej jesteśmy chyba wszyscy zgodni, że dopalacze na woodstock'u to porażka
 
 
sloneczko2702
[Usunięty]

Wysłany: Śro 15 Kwi, 2009   wszystko mozliwe

MOze I Bledny ;)Przeciez kazdy ma swoje zdanie ;) Jesli ktos wie ile wypic to okey ... fakt , wystepuja takie przypadki , ze alkohol staje sie gorszy od innego typu dopalaczy , ale jak narazie ( z tego co zauwazylam w swoim towarzystwie ) dopalacze nie sa lepsze od alko ( np piwko) ;)
Zdecydowanie " Nie" dopalaczom na wk-u :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group