Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Czw 12 Sty, 2012
Gentleman once again! ;D
Autor Wiadomość
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Bekier napisał/a:
Klaudia;)) napisał/a:
Bekier napisał/a:
Klaudia;)) napisał/a:
pieprz_cayenne napisał/a:
Tak czy siak, czekamy na linka z fejsbuka tudzież innego, zawierające prośbę o Gentlemana! :)



Podałam na górze, ale chyba nie widzieliście, http://www.facebook.com/p...148712701890956 Więc niech każdy naciśnie: : lubię to! i roześle to po znajomych, a ci znajomi po znajomych itd. Nie ociągać się! Trzeba sprowadzić tu Gentlemana na 18 PW! ;))


<nosi ją na rękach> Nie pocałuje bo nie wiem czyś wolna :D


Wolna ;D


A to <całuje ją bardzo szczęśliwy> hrhrhr.

Co do Soadu... Możei by się dało coś zdziałać ale patrząc na to wszystko w ten sposób to zaraz zrobi się tutaj tłum linków do fejsa "to i to na przystanku woodstock"


Będziesz mnie mógł całować jak Gentleman zagra na 18 PW ;D Na razie nie zapeszajmy ;P
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Jeszcze jeden taki bezsensowny post i posypią się ostrzeżenia.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Ja tam bym nie chciała Gentelmana jeszcze raz na PW. Z powodu takiego, że moim zdaniem były lepsze koncerty..
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

Klaudia;)) napisał/a:

Będziesz mnie mógł całować jak Gentleman zagra na 18 PW ;D Na razie nie zapeszajmy ;P


No cóż, jak nie przyjedzie to w lipcu pojadę go sam ściągnę chodźby na prywatny koncert ! :P

PS: poproszę ostrzeżenie, zawsze uważałem iż jedno wygląda ciekawie.
 
 
 
pieprz_cayenne  
Forumowy prawiczek

Wiek: 111
Dołączyła: 20 Wrz 2011
Posty: 43
Skąd: zewszond
Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

vin napisał/a:
Ja tam bym nie chciała Gentelmana jeszcze raz na PW. Z powodu takiego, że moim zdaniem były lepsze koncerty..


Zawsze na Woodstocku są koncerty lepsze i gorsze, wybiera się po prostu te, które się podobają, a omija te, które nie kuszą. To, że pojawi się Gentleman nie wyklucza pojawienia się innych zespołów, które by Cię zadowoliły, więc nie widzę powodu, dla którego go nie chcieć - myślę że w tym wypadku powinna to być postawa "wszystko mi jedno" niż - nie chcenie człowieka który z pewnością ucieszyłby mnóstwo osób swą obecnością. :)
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

pieprz_cayenne napisał/a:
vin napisał/a:
Ja tam bym nie chciała Gentelmana jeszcze raz na PW. Z powodu takiego, że moim zdaniem były lepsze koncerty..


Zawsze na Woodstocku są koncerty lepsze i gorsze, wybiera się po prostu te, które się podobają, a omija te, które nie kuszą. To, że pojawi się Gentleman nie wyklucza pojawienia się innych zespołów, które by Cię zadowoliły, więc nie widzę powodu, dla którego go nie chcieć - myślę że w tym wypadku powinna to być postawa "wszystko mi jedno" niż - nie chcenie człowieka który z pewnością ucieszyłby mnóstwo osób swą obecnością. :)


gdzie tam piwo? Wódkę stawiam hahaha xD
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

pieprz_cayenne napisał/a:
Zawsze na Woodstocku są koncerty lepsze i gorsze, wybiera się po prostu te, które się podobają, a omija te, które nie kuszą. To, że pojawi się Gentleman nie wyklucza pojawienia się innych zespołów, które by Cię zadowoliły, więc nie widzę powodu, dla którego go nie chcieć - myślę że w tym wypadku powinna to być postawa "wszystko mi jedno" niż - nie chcenie człowieka który z pewnością ucieszyłby mnóstwo osób swą obecnością. :)


Jeny..czemu niektórzy nie rozumieją, że komuś się może nie podobać to co sie podoba innym. Czemu mam go chcieć? bo mnóstwo ludzi go chce? Ten powód jest conajmniej śmieszny. Pewnie, że jak będzie to się nie powiesze tylko omine i tyle..ale póki co piszemy czysto teoretycznie, więc chyba mam prawo go nie chcieć?
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

vin napisał/a:

Czemu mam go chcieć? bo mnóstwo ludzi go chce? Ten powód jest conajmniej śmieszny.


Każdy tak mówi a ja nigdy nie rozumiem czemu. bah, egoiści egoiści la la la ;p
Jakby odemnie zależało czy mogę sprawić uśmiech tonie osób poprzez to że zamiast protestować, obojętne mi będzie iż zagra ta i ta kapela to bym się nawet nie zastanawiał. Nigdy nie rozumiałem czemu ludzie nie chcą nic dla innych zrobić nawet jeśli to taka głupota malutka.
No ale pewnie mi znowu ktoś napiszę, że pierdolę bez sensu i w ogóle.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

Hmm..jakoś tony ludzi tu nie widzę, przynajmniej tu na tym forum ;-) Poza tym jest wiele innych zespołów, które jeszcze nie grały na PW, więc może dajmy im szanse? No chyba, że wygra Złotego Bączka. Chociaż ja tam na niego głosować nie będę..
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

vin napisał/a:
Hmm..jakoś tony ludzi tu nie widzę, przynajmniej tu na tym forum ;-) Poza tym jest wiele innych zespołów, które jeszcze nie grały na PW, więc może dajmy im szanse? No chyba, że wygra Złotego Bączka. Chociaż ja tam na niego głosować nie będę..


No właśnie, tutaj na tym forum...
 
 
 
pieprz_cayenne  
Forumowy prawiczek

Wiek: 111
Dołączyła: 20 Wrz 2011
Posty: 43
Skąd: zewszond
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

vin napisał/a:
Jeny..czemu niektórzy nie rozumieją, że komuś się może nie podobać to co sie podoba innym. Czemu mam go chcieć? bo mnóstwo ludzi go chce?


Ależ nigdzie nie napisałam, że powinnaś go chcieć. Ja akceptuję to, że komuś się podobają inne zespoły, więc jak wchodzę na tematy założone o nich to nie piszę "a ja nie chcę" tylko po prostu omijam sprawę i pozwalam innym cieszyć się wspólnym poparciem dla ulubionych zespołów. :) Niestety, do następnego przystanku jeszcze kupa czasu i wiele osób zacznie poszukiwać o nim informacji za jakiś czas - wówczas mogą znaleźć temat o swojej kapeli i się dołączyć do wsparcia. Myślę że na PW jest mnóstwo miejsca i czasu, więc zmieszczą się zarówno nowe zespoły jak i te, które już grały.
Podsumowując - nikt Ci nie zabrania nie chcieć Gentlemana. Ale bądźmy dla siebie wzajemnie dobrzy i otwarci, akceptując również wybory innych :) zamiast je negować.
 
 
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   

Zdecydowanie na Tak. Magia była , piękno było nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba. :))
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   

pieprz_cayenne napisał/a:
Podsumowując - nikt Ci nie zabrania nie chcieć Gentlemana. Ale bądźmy dla siebie wzajemnie dobrzy i otwarci, akceptując również wybory innych :) zamiast je negować.


Ależ akceptuje Twój jak i innych wybór, piszę tylko ze swojej perspektywy..Wydaje mi się, że forum jest po to żeby dyskutować a nie tylko po to żeby zawsze się ze wszystkim zgadzać i przytakiwać mimo, że się myśli inaczej lub też omijać temat, by pozwolić się innym cieszyć. Poza tym nie sądzę żeby toś przez mój post zmienił zdanie i przestał chcieć Gentlemana na PW ;-)
 
 
 
pieprz_cayenne  
Forumowy prawiczek

Wiek: 111
Dołączyła: 20 Wrz 2011
Posty: 43
Skąd: zewszond
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

Okej, obie mamy swoje zdanie. Miłość przyjaźń muzyka :)
 
 
OchO  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 63
Skąd: Tuchola
Wysłany: Sob 15 Paź, 2011   

No czemu by nie, z chęcią bym go posłuchał jeszcze raz :D ale wątpię w to, że go zaproszą na 2012
 
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Nie 16 Paź, 2011   

OchO napisał/a:
No czemu by nie, z chęcią bym go posłuchał jeszcze raz :D ale wątpię w to, że go zaproszą na 2012


Ma szansę wygrać Złotego Bączka i wtedy na pewno go zobaczymy ;D Widzieliście pierwsze notowanie? Więc głosujcie!
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon 17 Paź, 2011   

Klaudia;)) napisał/a:
OchO napisał/a:
No czemu by nie, z chęcią bym go posłuchał jeszcze raz :D ale wątpię w to, że go zaproszą na 2012


Ma szansę wygrać Złotego Bączka i wtedy na pewno go zobaczymy ;D Widzieliście pierwsze notowanie? Więc głosujcie!


Jak wygra to naprawdę znajdę i będę na rękach nosił ;P

Smutno iż fejsbukowa akcja idzie słabo lecz cóż, nie za wielu ludzi się interesuje teraz 18 pw ;)
 
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Wto 18 Paź, 2011   

Bekier napisał/a:
Klaudia;)) napisał/a:
OchO napisał/a:
No czemu by nie, z chęcią bym go posłuchał jeszcze raz :D ale wątpię w to, że go zaproszą na 2012


Ma szansę wygrać Złotego Bączka i wtedy na pewno go zobaczymy ;D Widzieliście pierwsze notowanie? Więc głosujcie!


Jak wygra to naprawdę znajdę i będę na rękach nosił ;P

Smutno iż fejsbukowa akcja idzie słabo lecz cóż, nie za wielu ludzi się interesuje teraz 18 pw ;)




Zobaczcie na 2 notowanie Złotego Bączka ;) http://www.wosp.org.pl/wo...ego_baczka.html Gentleman naprawdę ma szansę wygrać, więc głosujcie ;)
 
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Wto 18 Paź, 2011   

Mi tam jakoś nie spodobał sie jego koncert.
Piosenki brzmiały inaczej niż na płycie.
 
 
pieprz_cayenne  
Forumowy prawiczek

Wiek: 111
Dołączyła: 20 Wrz 2011
Posty: 43
Skąd: zewszond
Wysłany: Wto 18 Paź, 2011   

A jak dla mnie koncert był utrzymany w tonacji Gentlemana jak najbardziej. Każda jego płyta nieco się od siebie różniła, więc nie należy rozpatrywać tylko jednej wybranej płyty żeby porównać do niej koncert. Mam tylko nadzieję że wiele osób jednak zdecyduje że to był absolutny faworyt i zagłosuje, bo notowania są obiecujące, co cieszy!:)
 
 
trelabela  
Forumowy prawiczek
fucker

Wiek: 31
Dołączył: 12 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: wieje wiatr
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

Gentleman zdecydowanie lepiej zabawił publike niż Prodigy, którego szczerze nigdy nie lubiłem i nie lubie nadal.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group