Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Czw 12 Sty, 2012
Gentleman once again! ;D
Autor Wiadomość
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   Gentleman once again! ;D

Tu nie trzeba przedstawiać, zagrał w tym roku ;) A ja z wielką chęcią usłyszałabym go jeszcze raz na 18 PW.

http://owsiaknet.pl/channel/muzyka/27537778#video


dobra stworzyłam coś takiego: http://www.facebook.com/p...148712701890956 niech każdy to polubi i roześle po wszystkich znajomych, a ci znajomi do znajomych itd. ;)
  
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

Jak się uda to Cię mogę ze szczęścia na rękach nosić Dziewczyno ;P
MARZĘ O TYM
M_A_R_Z_Ę
 
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

Bekier napisał/a:
Jak się uda to Cię mogę ze szczęścia na rękach nosić Dziewczyno ;P
MARZĘ O TYM
M_A_R_Z_Ę

Trzymam za słowo ;D Ale ja naprawdę oddałabym wszystko żeby zagrał w przyszłym roku ponownie. Można spróbować coś zrobić, napisać do Owsiaka, w końcu nie tylko nam się podobało. Z tego, co czytałam w necie wielu osobom podobał się koncert Gentlemana.
 
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

Koncert Gentlemana był jednym z najlepszych na tym PW, dlatego z miłą chęcią znów pobawię się przy jego muzyce na uctoku ;D
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

To był jeden z najlepszych koncertów na tym PW. Była zajebista bujanka i ludzie dobrze się przy tym bawili.
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

Najpiękniejszy koncert całego Wooda! Chcę Gentlemana jeszcze raz! :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

I każdy jednogłośnie... Naprawdę trzeba by oficjalnie napisać prośbę, da się jakoś?
Razem z przyjaciółką marzymy by jeszcze raz zagrał... Opuściliśmy większość jego koncertu niestety a to magia którą opuścić jest grzechem... Jedyna muzyka która wyzwala łzy w moich oczach... Marzę by wygrał bączka chociaż to bardzo wątpliwe ;(
 
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

Bekier napisał/a:
I każdy jednogłośnie... Naprawdę trzeba by oficjalnie napisać prośbę, da się jakoś?
Razem z przyjaciółką marzymy by jeszcze raz zagrał... Opuściliśmy większość jego koncertu niestety a to magia którą opuścić jest grzechem... Jedyna muzyka która wyzwala łzy w moich oczach... Marzę by wygrał bączka chociaż to bardzo wątpliwe ;(


To może by tak napisać jakiś list i dołączyć do niego podpisy osób, które chciałyby, żeby Gentleman zagrał jeszcze raz. Taki internetowy list oczywiście. Tylko jak to zrobić... Hmm albo tak jak wszyscy na facebooku stworzyć profil: Gentleman na 18 PW i każdy kto będzie za, naciśnie: lubię to i wtedy napiszę do Owsiaka e-mail ( jest podany na Owsiak.net), do którego dołączę ten link, żeby zobaczył ilu jest chętnych...Co wy na to? :D Trzeba działać!
 
 
 
pieprz_cayenne  
Forumowy prawiczek

Wiek: 111
Dołączyła: 20 Wrz 2011
Posty: 43
Skąd: zewszond
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

Zgadzam się! to był cudowny koncert i podpiszę się wszystkimi kończynami pod każdym apelem z prośbą o Gentlemana, albo, jak to lubi mówić Jurek Owsiak - Dżentelmens :D piszmy do Jurka! a Gentleman był tak zachwycony publicznością że jestem pewna, nie odmówiłby :)
 
 
Isena  
Forumowy prawiczek
Punk's not dead


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 5
Skąd: Wschowa
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

Jakie świetne! Jestem na TAK!!!!
 
 
 
BennyLBK  
Rozkręca sie

Wiek: 30
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 101
Skąd: LBK
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

Ja jestem na nie. Nie lubię reggae i zdania nie zmienię - wolałbym w przyszył roku zobaczyć Skindred znowu, niż Gentelmena...
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

Klaudia;)) napisał/a:
Bekier napisał/a:
I każdy jednogłośnie... Naprawdę trzeba by oficjalnie napisać prośbę, da się jakoś?
Razem z przyjaciółką marzymy by jeszcze raz zagrał... Opuściliśmy większość jego koncertu niestety a to magia którą opuścić jest grzechem... Jedyna muzyka która wyzwala łzy w moich oczach... Marzę by wygrał bączka chociaż to bardzo wątpliwe ;(


To może by tak napisać jakiś list i dołączyć do niego podpisy osób, które chciałyby, żeby Gentleman zagrał jeszcze raz. Taki internetowy list oczywiście. Tylko jak to zrobić... Hmm albo tak jak wszyscy na facebooku stworzyć profil: Gentleman na 18 PW i każdy kto będzie za, naciśnie: lubię to i wtedy napiszę do Owsiaka e-mail ( jest podany na Owsiak.net), do którego dołączę ten link, żeby zobaczył ilu jest chętnych...Co wy na to? :D Trzeba działać!


Bardzo dobry pomysł... Da się zrobić i dolepić tu link z facebooka? Koncert Gentlemana był naprawdę najpiękniejszym wydarzeniem w ciągu moich 3 lat jeżdżenia na Woodstock a tylko go liznąłem, że tak powiem... Naprawdę oddałbym wiele by zagrał ponownie, żadnej innej muzyki tak nie pragnę jak jeszcze raz Gentlemana...

BennyLBK napisał/a:
Ja jestem na nie. Nie lubię reggae i zdania nie zmienię - wolałbym w przyszył roku zobaczyć Skindred znowu, niż Gentelmena...


A może pomyślalbyś o ogromie ludzi dla których to była naprawdę magia i wydarzenie które zapamiętają do końca życia? Ogrom jest ludzi dla których koncert Gentlemana był jednym z najpiękniejszych momentów a marna godzina lub nawet nie cała koncertu to nie cały Woodstock i życia Ci nie zniszczy x]
 
 
 
BennyLBK  
Rozkręca sie

Wiek: 30
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 101
Skąd: LBK
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

W porządku, ale ja mam swoje zdanie i go nie zmienię ;) jeśli ty lubisz tego zespół/wykonawcę, to ja w pełni to toleruję i rozumiem.
 
 
pieprz_cayenne  
Forumowy prawiczek

Wiek: 111
Dołączyła: 20 Wrz 2011
Posty: 43
Skąd: zewszond
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

Tak czy siak, czekamy na linka z fejsbuka tudzież innego, zawierające prośbę o Gentlemana! :)
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

pieprz_cayenne napisał/a:
Tak czy siak, czekamy na linka z fejsbuka tudzież innego, zawierające prośbę o Gentlemana! :)



Podałam na górze, ale chyba nie widzieliście, http://www.facebook.com/p...148712701890956 Więc niech każdy naciśnie: : lubię to! i roześle to po znajomych, a ci znajomi po znajomych itd. Nie ociągać się! Trzeba sprowadzić tu Gentlemana na 18 PW! ;))
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

Klaudia;)) napisał/a:
pieprz_cayenne napisał/a:
Tak czy siak, czekamy na linka z fejsbuka tudzież innego, zawierające prośbę o Gentlemana! :)



Podałam na górze, ale chyba nie widzieliście, http://www.facebook.com/p...148712701890956 Więc niech każdy naciśnie: : lubię to! i roześle to po znajomych, a ci znajomi po znajomych itd. Nie ociągać się! Trzeba sprowadzić tu Gentlemana na 18 PW! ;))


<nosi ją na rękach> Nie pocałuje bo nie wiem czyś wolna :D
 
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

Jestem oczywiście za, doczepię się tylko jednej rzeczy, mogę? :D

Chodzi o FB. "Gentleman ponownie na XVIII Przystanku Woodstock" trochę głupio brzmi. Z punktu widzenia kogoś niezaznajomionego z tematem, wygląda to tak, jakby Gentleman grał już raz na XVIII PW, a teraz zagra znowu na tym samym PW. Lepiej byłoby "Gentleman ponownie na Przystanku Woodstock", lub "Gentleman na XVIII Przystanku Woodstock" :)
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

Glober napisał/a:
Jestem oczywiście za, doczepię się tylko jednej rzeczy, mogę? :D

Chodzi o FB. "Gentleman ponownie na XVIII Przystanku Woodstock" trochę głupio brzmi. Z punktu widzenia kogoś niezaznajomionego z tematem, wygląda to tak, jakby Gentleman grał już raz na XVIII PW, a teraz zagra znowu na tym samym PW. Lepiej byłoby "Gentleman ponownie na Przystanku Woodstock", lub "Gentleman na XVIII Przystanku Woodstock" :)


Człowieku, myślałam nad tym z godzinę, bo też mi jakoś głupio brzmiało to ;D, ale nie wiedziałam jak to napisać, że chcemy, żeby zagrał na 18 PW, ale ogólnie na Przystanku Woodstock nie pierwszy raz. Jak się da to zmienię to ;P
 
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

Link już polubiony, wysłany do znajomych. A może utworzyć wydarzenie, coś w stylu tego --> http://www.facebook.com/e...29864276&ref=ts ?
Trzeba działać :mrgreen:
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

kaaarolina napisał/a:
Link już polubiony, wysłany do znajomych. A może utworzyć wydarzenie, coś w stylu tego --> http://www.facebook.com/e...29864276&ref=ts ?
Trzeba działać :mrgreen:


Mi się wydaje, że tamto wystarczy. A co do SOAD, Metallici czy innych tego typu zespołów to szczerze wątpię, żeby im się udało. A u nas jest duuża szansa ;)
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Klaudia;)) napisał/a:
Bekier napisał/a:
Klaudia;)) napisał/a:
pieprz_cayenne napisał/a:
Tak czy siak, czekamy na linka z fejsbuka tudzież innego, zawierające prośbę o Gentlemana! :)



Podałam na górze, ale chyba nie widzieliście, http://www.facebook.com/p...148712701890956 Więc niech każdy naciśnie: : lubię to! i roześle to po znajomych, a ci znajomi po znajomych itd. Nie ociągać się! Trzeba sprowadzić tu Gentlemana na 18 PW! ;))


<nosi ją na rękach> Nie pocałuje bo nie wiem czyś wolna :D


Wolna ;D


A to <całuje ją bardzo szczęśliwy> hrhrhr.

Co do Soadu... Możei by się dało coś zdziałać ale patrząc na to wszystko w ten sposób to zaraz zrobi się tutaj tłum linków do fejsa "to i to na przystanku woodstock"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang