Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Śro 23 Wrz, 2009
Różnica między mężczyzną a kobietą ?
Autor Wiadomość
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012   

stevenka napisał/a:
Nie wiem, jak do reszty obecnej tu płci pięknej, ale do mnie nie przemawia model pary, która czule patrzy sobie non stop w oczy i nie potrafi przestać na sobie wisieć:)

Również nie lubię zbytniego "wiszenia na sobie". Wybaczam związkom młodym stażem, bo oni muszą się nacieszyć swoim towarzystwem, ale mimo to wolę jak wśród innych hamują swoje popędy. Moim mężczyzną może być jedynie facet, który ma nieźle nasrane we łbie, jest bardzo rozrywkowy i bawi go moje poczucie humoru. Może nie mieć w sobie za grosz romantyzmu, bekać, pierdzieć i śmiać się ze mnie, musi mieć za do dystans do siebie i Świata.
 
 
katasza  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 59
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012   

Denerwują mnie związki moich rówieśników. Para poznaje się na imprezie, jest alkohol, powiedzmy że się całują i potem wychodzi z tego półtoraroczny związek, którego pierwsza połowa to kizi-mizi, love forever, bla bla bla, druga połowa to ciągłe kłótnie i obrabianie dupy przy przyjaciołach, a potem płacz i zdziwienie, "co zrobiłem/am nie tak?".
Ja wolę poczekac aż spotkam faceta, który najpierw stanie się dla mnie przyjacielem, będzie mnie naprawdę dobrze rozumiec, a dopiero potem można się pokusic o coś więcej. I nie ważne ile będę czekac. Nic na siłę.
Ostatnio coraz więcej tych par z dłuższym stażem w gronie moich znajomych się rozpada i już zaczynają mnie irytowac moje wiecznie zapłakane koleżanki.
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012   

katasza napisał/a:
Ja wolę poczekac aż spotkam faceta, który najpierw stanie się dla mnie przyjacielem, będzie mnie naprawdę dobrze rozumiec, a dopiero potem można się pokusic o coś więcej. I nie ważne ile będę czekac. Nic na siłę.

Też jestem tego zdania... Według mnie związek powinien się opierać na przyjaźni po to żeby umieć ze sobą szczerze porozmawiać a nie tylko jak to ujęła już wyżej Katasza "kizi mizi"..... Bo takie coś wcześniej czy później się i tak rozpadnie....... Po drugie w czasie zaprzyjaźniania poznajemy lepiej drugą osobę i wiemy czego możemy się po niej spodziewać i czy faktycznie chcemy być z kimś takim a nie tak na szybko z ledwo zapoznanym gościem o którym praktycznie nic nie wiadomo.......
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012   

wiazek!! jezeili kobietka kocha mnie i ja kocha ja to jest slub!!!!!!!!!!
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

zlowieszczy4 napisał/a:
wiazek!! jezeili kobietka kocha mnie i ja kocha ja to jest slub!!!!!!!!!!


Milość sprawia,że rosną ci skrzydla zdolne ponieść w każdy zakątek na tym świecie,a ty wybierasz...urząd lub kościól? Ale oka,wy wybieracie-wy decydujecie.
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Pią 02 Mar, 2012   

kizia napisał/a:
Może nie mieć w sobie za grosz romantyzmu, bekać, pierdzieć i śmiać się ze mnie, musi mieć za do dystans do siebie i Świata.



święta racja!
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Pią 02 Mar, 2012   

kizia napisał/a:
Moim mężczyzną może być jedynie facet, który ma nieźle nasrane we łbie, jest bardzo rozrywkowy i bawi go moje poczucie humoru. Może nie mieć w sobie za grosz romantyzmu, bekać, pierdzieć i śmiać się ze mnie, musi mieć za do dystans do siebie i Świata.

<zdziwiony> powiedz mi gdzie się spotyka takie kobiety, a wyruszę tam natychmiast!
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 02 Mar, 2012   

Nigdzie :P
Nie obrażając nikogo takie teksty to moim zdaniem mniej lub bardziej świadomy pic na wodę, fotomontaż. Wiadomo, że są kobiety które mniej wymagają pewnych cech od mężczyzn ale chociaż często same o tym nie wiedzą, tak na prawdę z nich do końca nie rezygnują.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Sob 03 Mar, 2012   

Hmm... To gdzieś podświadomie prykanie i bekanie mnie denerwuje? O matko, czyli nie mogę już zagazowywać moich znajomych? Cholercia.
Nie widzę powodu dla którego miałabym kłamać. Męża tu przecież nie szukam :P
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 05 Mar, 2012   

a ja tam lubie pierdziec xD
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 05 Mar, 2012   

wtrącę się ;p nie zgadzam się z Kefirem.
mój facet beka i pierdzi, natura ludzka, nie będę go ograniczać <haha>
ma dystans do siebie oraz do ludziej opinii, na którą ma ostro wyje*ane.
co i mnie po części tez dotyczy, matka mówi, że to dlatego, że miałam się urodzić chłopcem :D i ojciec mnie wychowywał, jak chciał. nie jakieś laleczki i kredeczki.. samochody! to było coś :>
nie zraża mnie typowo męskie zachowanie, trzeba się umieć z tego śmiać i dopasować też! :D
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

regret666 napisał/a:
nie zraża mnie typowo męskie zachowanie, trzeba się umieć z tego śmiać i dopasować też!

Tak,właśnie sztuka kompromisu jest wielką zaletą ;))
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 27 Cze, 2012   

W tym jest trochę prawdy...
 
 
 
memento  
Forumowy prawiczek
A Beautiful Mind


Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: gubin
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   Różnice.

A czy my się w ogóle różnimy? Jedynie fizjologicznie, bo wewnętrz płci są różne jednostki. Znam facetów, którzy płaczą na filmach, oraz dziewczyny, które nic nie wzrusza. Stereotypy są krzywdzące.
 
 
 
hacek  
Coś już napisał

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 96
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

No niestety, coraz trudniej odróżnić "mężczyznę" od kobiety.
 
 
nathalie93  
Forumowy prawiczek
nietolerancja jest cechą głupców.


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Kwi 2012
Posty: 42
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

a różnice w całkowicie innym zachowaniu? Przejmujące się wszystkim i biorące do siebie wszystko dziewczyny, a z drugiej strony niedomyślni faceci, dla których czarne to czarne a słowa kobiet biorą dosłownie, zawsze.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Ważne by czytać między słowami i rozumieć drugą osobę.
 
 
nathalie93  
Forumowy prawiczek
nietolerancja jest cechą głupców.


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Kwi 2012
Posty: 42
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Tak, przysłowiowe rozumienie się bez słów- banalne, ale w związku bardzo przydatne.
 
 
magn  
Forumowy prawiczek
Rzeczywistość dała dupy.


Wiek: 35
Dołączyła: 24 Kwi 2011
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 21 Lut, 2013   

mogę wtrącić?? <rotfl3>
ile osób, tyle opinii <urwanie glowy> każde z nas ma jakieś odrębne punkty w systemie wartości, którym się kieruje na co dzień i tak samo przy "doborze" partnera. Tu już wchodzą indywidualne upodobania i potrzeby (jedna kobieta szuka w partnerze równego sobie, inna hardego wikinga / czego szukaja Panowie nie wiem, bom się niewiastą urodziła ;)) ). Najważniejsze to, by znaleźć w końcu odpowiedniego ludzia, a wtedy przy odrobinie chęci obustronnej dopracować można wiele rzeczy.
wszystkim się nie dogodzi, ale jednej osobie można <haha>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang