Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Praca maturalna:)
Autor Wiadomość
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014   

ikswezclam napisał/a:
Teraz same obce ryje, oceniają tylko po wiedzy.

Na ustnym z polaka miałem babkę ze szkoły, która oczywiście mnie nie uczyła, ale miałem z nią raz może dwa zastępstwo i pomimo tego, że miała opinie kosy i czepialskiej, a sami jej podpadliśmy :DD, zdobyłem 16/20 pkt. Pracę można rzec napisałem na kolanie, półtorej strony lania wody ( gdzie inni mieli gotowce na 6 stron ), 20krotne przeczytanie, 2 książki na 3 przeczytane, a raczej wyrywkowo przeleciane i miałem 1 poważniejszą sytuację, kiedy polonistka próbowała mnie zagiąć pytaniem o status quo ( temat dotyczył humoru w tekstach kabaretowych ), a że za kij nie mogłem tego pojęcia skumać, to wymyśliłem jakąś teorie podpartą przykładem, błędną zresztą, po czym zostałem z uśmiechem na twarzy poprawiony i przeszliśmy do końca tego całego teatrzyku.

Kolega u innej miał mniej przyjemną scenę, bo pogubił się w tym co mówił, daty a zarazem chronologia zaczęła mu się mieszać i gdyby nie to, że podał jakąś tam lekturę, to oblałby z miejsca, a babka jak na ironie miała opinie tej przyjemniejszej. Grunt na kogo się trafi.

Od dłuższego czasu słyszę, że mają, o ile już tego nie zrobili, wrócić do starego systemu z losowaniem pytań, więc wtedy skończy się dzień dziecka i dopiero będzie ogarnianie materiału, bo teraz duża cześć albo wykorzystuje prace starszych kolegów, albo kupują u kogoś, a następnie kują na pałę.
 
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

Ja jestem w trakcie czytania książek dopiero, ale zdążę :D Nooo, od przyszłego roku losują pytania juz chyba :)
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

Od przyszłego roku te pytania.
I jak to moje przyszła teściowa - polonistka w LO - mawia.
Wreszcie!
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

Losują, losują... moja siostra już się sra o to :P może i dobrze, nie wiem. sama praca była/jest bez sensu, podobnie jak licencjat czy mgr. w ogóle powinny być pytania a te prace powinni sobie podarować.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group