Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nudyści na Woodstocku
Autor Wiadomość
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   

Tasior napisał/a:
Woodstock nie może się dostosowywać do "nowych przyjezdnych", to ci wszyscy ludzie muszą się dostosować do Woodstocku!

Święta prawda i każda osoba powinna sobie zdawać z tego sprawę.
zlowieszczy4 napisał/a:
W zeszlym roku moj znajomy chodzil z tabliczka zawieszona na szyi z napisem :"Lizne cipke". Osobiscie nie widze w tym nic zlego

Też tak uważam, bo czym miał kogoś zgorszyć ? Kawałkiem tektury z dwoma, napisanymi dla beki słowami, które nikogo wprost się nie tyczyły ?
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   

Wszędzie tylko normy obyczajowe, poprawność i pseudo moralność. Golasy przeszkadzają chyba tylko przeciwnikom Woodstocku. Zresztą jak dziecko zobaczy golasa to chyba nie wpłynie to na jego psychikę. Raczej entuzjastycznie zareaguje "mamo pać, golas!" albo będzie mu to obojętne.
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Śro 29 Maj, 2013   

Myślę że dzieciom golizna przeszkadza w najmniejszym stopniu, po prostu mają jeszcze do tego inne podejście i tok myślenia dziecka jest inny, gorzej z nadpobudliwymi rodzicami i ich "normami moralnymi" które według mnie nie pasują do ogólnej atmosfery woodstocku :P ja mimo piwnego brzuszka myślę że nie mam się czego wstydzić więc peace ;)
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

Pamiętam, że szłam sobie w piątek główną alejką do kranów, a tu nagle kilkunastu nudystów biegnie w moją stronę coś pokrzykując

Narobiłam sobie nadziei, że chodzi o mnie, a potem się okazało, że to jakiś coroczny bieg golasów mnie minął w drodze do grzybka

Sympatyczne to było, nie powiem
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

Piwonia napisał/a:
jakiś coroczny bieg golasów mnie minął w drodze do grzybka


Chyba w tym roku pierwszy raz taki bieg był na woodstocku ;) Swoją drogą na jakimś filmiku widziałam, że nawet sporo ich biegło, myślałam, że zainteresowanie było mniejsze. Oczywiście w przeważającej części faceci, ale i kobiet nie zabrakło..
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

To pierwszy był bieg, 2 lata temu nie udał się przez ulewę :( nomen omen organizowany przez to forum ;)
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

Mi tam biegło się na golasa całkiem przyjemnie, szkoda, że nigdzie nie znalazłem zdjęć z biegu, a sporo ludzi nam robiło :D
 
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

boksu napisał/a:
To pierwszy był bieg, 2 lata temu nie udał się przez ulewę :( nomen omen organizowany przez to forum ;)


lubię was
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

Ndriu napisał/a:
(...) szkoda, że nigdzie nie znalazłem zdjęć z biegu, a sporo ludzi nam robiło :D


I bardzo dobrze, że ludzie nie wrzucają zbyt ochoczo zdjęć z tak intymnego iwętu. Coś znajdziesz w mojej galerii (niepozasłaniane buźki wypikselowałem bo większość ludzi wyrażała obawy przed upublicznianiem ich wizerunku): https://picasaweb.google.com/115067243129825223493/PrzystanekWoodstock2013
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

Ja dlatego zasłaniałem twarz, żeby nie było mnie łatwo rozpoznać ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group