Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nudyści na Woodstocku
Autor Wiadomość
LukasOi!  
Coś już napisał
Egzorcysta Bimbrownik


Wiek: 30
Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 74
Skąd: Kalisz Pom.
Wysłany: Śro 16 Maj, 2012   

Niech sobie biegają, komuś przeszkadza to niech nie paczy! :P
 
 
Adziuu  
Coś już napisał
Pokojowy Patrol


Wiek: 31
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 66
Skąd: Hajnówka
Wysłany: Śro 16 Maj, 2012   

Mi to nie przeszkadza, że ktoś biega nago. To jest danej osoby sprawa intymna. Ja przynajmniej mogę sobie popatrzyć. Może ten ktoś właśnie wyszedł na podryw.
 
 
 
auberginesgeneration  
Coś już napisał
blizny, alkohol i tatuaże


Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 97
Skąd: Posen
Wysłany: Śro 16 Maj, 2012   

Mi również to nie przeszkadza, przyjmuję to z uśmiechem :) podobał mi się pomysł "starożytnego posągu", który zbierał na renowację, pewnie widzieliście; stali bodajże tam niedaleko Krishny. W każdym razie nie mam sama dosyć odwagi... I jak to już kiedyś stwierdziłam, żeby się wybić i zwrócić na siebie uwagę w tłumie woodstockowiczów trzeba się naprawdę nieźle postarać :D

i wyżej wspomniany posąg, tak gdyby ktoś przeoczył na PW:
  
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 16 Maj, 2012   

auberginesgeneration napisał/a:
podobał mi się pomysł "starożytnego posągu", który zbierał na renowację, pewnie widzieliście;


noo mega :) widziałam tylko na filmikach różnych tuż po woodstocku, nigdy kasy nie daję (fajki i alko tylko jak już), ale im bym dała :) właśnie za pomysł i odwagę..
 
 
 
Ovenhaak  
Coś już napisał
Marilize legajuana!


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 56
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Nie 27 Maj, 2012   

Mnie zauroczył zeszłoroczny motyw: "Zbieram na stanik dla mojej dziewczyny." :D
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

"starożytny posąg" został w pewnym momencie wylegitymowany i przepędzony przez pddział mężnych milicjantek:

http://oi50.tinypic.com/33y1c7d.jpg
 
 
Sylwek_71  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2012
Posty: 22
Skąd: Oleśnica
Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

Dwa lata temu znajomy dostał pisiorem w czoło xD
 
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Śro 13 Lut, 2013   

MWzWM napisał/a:
"starożytny posąg" został w pewnym momencie wylegitymowany i przepędzony przez pddział mężnych milicjantek:

http://oi50.tinypic.com/33y1c7d.jpg


Jezu, naprawdę? Smutne. Niedługo przed wyjazdem na Woodstock zacznę się przejmować line-upem...
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 13 Lut, 2013   

Wśród tych niebieskich to same w średnim wieku, pewnie dawno nie widziały i się speszyły xd
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
Wśród tych niebieskich to same w średnim wieku, pewnie dawno nie widziały i się speszyły xd

a ja widziałem panie na pierwszy rzut oka jeszcze starsze które z uśmiechem sobie robiły zdjęcia z nudystami, tylko że one nie były z niebieskiego
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   

One to już pewnie na tyle dawno nie widziały, że się cieszyły zamiast speszyć xd
 
 
HappyGregor  
Rozkręca sie
Enjoy!


Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 147
Skąd: Sieraków
Wysłany: Czw 21 Lut, 2013   

"starożytny posąg" z 2011 zrobił furrorę w necie! :D

Swoją drogą fajne uczucie, jak widzisz na kwejku/demotywatorach/any coś, co widziałeś na żywo <haha>
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

""starożytny posąg" z 2011 zrobił furrorę w necie! :D "

Świetni byli. Swoją drogą, nie mam pojęcia co się stało - owsiak stetryczał i stał się obrońcą "moralności" czy może - mimo pozorów niezależności - wystraszył się rydzykowych reportaży z uctoku, epatujących (rzadką przecież) uctokową golizną. Obie możliwości - dość przykre. Bo nie chce mi się wierzyć, że milicjantki zareagowały niezgodnie z tajnym regulaminem...
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

Cytat:
"starożytny posąg" z 2011 zrobił furrorę w necie! :D


W tym roku też byli <3 Dużo właśnie o nich słyszałam i tutaj na forum i na youtube i innych stronach, ale dopiero na ostatnim woodstocku mogłam ich podziwiać na żywo xd nieźle kreatywna parka.
 
 
vegat  
Forumowy prawiczek
Włóczykij

Wiek: 35
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 27 Lut, 2013   

Nie mam nic do osób, które na woodstocku w ten sposób wyrażają swoją wolność póki jak ktoś wyżej napisał nie będą mnie swoją golizną atakować ;)

Moim zdaniem powodem tego, że na PW mniej jest odważnych, którzy chcą kontynuować hipisowską tradycje jest przede wszystkim fakt obecnych wszędzie komórek / aparatów które w kilka sekund potrafią umieścić zdjęcie w internecie. Woodstock woodstockiem, ale później część osób tam pozwala sobie na więcej, a na codzień zachowują się nieco inaczej. Także dowody w postaci zdjęć są momentami niewskazane :)
 
 
tvoff  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 19
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto 02 Kwi, 2013   

vegat napisał/a:
Moim zdaniem powodem tego, że na PW mniej jest odważnych, którzy chcą kontynuować hipisowską tradycje jest przede wszystkim fakt obecnych wszędzie komórek / aparatów które w kilka sekund potrafią umieścić zdjęcie w internecie. Woodstock woodstockiem, ale później część osób tam pozwala sobie na więcej, a na codzień zachowują się nieco inaczej. Także dowody w postaci zdjęć są momentami niewskazane :)


...ale niestety telefony idą w ruch i potem te "dowody" krążą po internecie. Niestety, Woodstock zatracił wiele z dawnego hippisowskiego klimatu. Przyjeżdżają ludzie nieczujący bluesa czy tam rock and rolla, wiadomo to Polska, ludzie są pruderyjni i wstydliwi. Większość jest tak zafiksowana na punkcie nagości, że nawet pod kranami zobaczy gołego człowieka, to zachowuje się jakby zobaczyli kosmitę conajmniej.

Nie wiem, na ile te ploty o polityce Jurka względem obyczajowości na PW są prawdą, ale Woodstock moim zdaniem powinien zachować swobodny charakter, ktoś chce biegać nago, niech biega, mamy się przejmować tym, co ludzie Rydzyka czy inne "prawicowe" media o nas piszą? Po co? Woodstock 69 stał się kultowym wydarzeniem miedzy innymi dlatego, że było to apogeum wolności i pokoju. Nie róbmy z Woodstocku pielgrzymki na Jasną Górę!

Mi, jako niedoszłemu hippisowi, marzy się Woodstock na miarę Love Parade lub Burning Man w USA. Nie jest to u nas popularne, więc wyjaśnię:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Burning_Man
Trzymajcie się :)
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 02 Kwi, 2013   

Ja tam nigdy nie biorę aparatu na łudstok :D

Co się dzieje na łudstoku to zostaje na łudstoku i tak powinno być :D
 
 
Chmi3l  
Coś już napisał
,,|,,


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 74
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 03 Kwi, 2013   

Radosław Lubor A no racja.. :D

Po prostu na Wooda ,chodzą tez dzieci,więc trochę rozumiem ,czemu za tą "moralnością" są ,ale z drugiej strony,jak pisali nie którzy ,godzi to w przesłanie tego festiwalu :"Róbta co chceta, tylko się nie pozabijać ani nie robić nikomu krzywdy ...no i pokój oraz wolność :D "
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   

Chmi3l napisał/a:
Po prostu na Wooda ,chodzą tez dzieci,więc trochę rozumiem ,czemu za tą "moralnością" są


Te dzieci same nie przyjeżdżają... Skoro opiekuni je przywożą, to muszą też brać pod uwagę że zobaczą kilka golasów, brudasów, ćpunów, poczują zielsko, oraz usłyszą parę przekleństw...

Woodstock nie może się dostosowywać do "nowych przyjezdnych", to ci wszyscy ludzie muszą się dostosować do Woodstocku!
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   

A co jest niemoralnego w nagości?
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   

biorac dzieci na wooda niech rodzicie beda przygotowani na to ze moga one zobaczyc rozne rzeczy. W zeszlym roku moj znajomy chodzil z tabliczka zawieszona na szyi z napisem :"Lizne cipke". Osobiscie nie widze w tym nic zlego
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang