Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Lęki i fobie .
Autor Wiadomość
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   

ostatnio boję się skończyć studia i iść do pracy oO i ogólnie zacząć "normalne" dorosłe życie :p
 
 
 
Świtezianka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 21
Skąd: Promilowy Las
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

Ja panicznie boję się węży. Kilka lat temu wracając ze szkoły na chodnik wypełznął zaskroniec i zaczął na mnie syczeć. Omal nie dostałam ataku serca. Na szczęście popełznął sobie do ogrodu, ale od tamtej pory nie mogę patrzeć nawet na zdjęcia węży i staram się unikać łąk porośniętych wysoką trawą i pól w obawie, że znowu spotka mnie ta niemiła sytuacja. Będąc w ZOO chłopak mnie namówił, żebym spojrzała na węże w nadziei, że mój lęk ustanie, ale nic to nie dało. Ba- łzy mi poleciały.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

Zaskrońce chodzą do szkoły? ;d
 
 
Świtezianka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 21
Skąd: Promilowy Las
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

Kto wie? Nie zdążyłam zapytać jegomościa, czy pobiera nauki w szkole, gdyż się szybko ewakuował. Pewnie był już spóźniony na lekcję. <haha>
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 20 Lut, 2013   

odczuwam niepohamowaną wewnętrzną panikę na widok igieł i strzykawek. moje chłopie znosi tego dziadostwa ze szpitala, więc jak widzę, że leży gdzieś jakaś strzykawa, czy nie daj panie igła, nawet tam nie podchodzę. nie przepadam też za otwartymi przestrzeniami, owadami wszelakimi, zwłąszcza pająkami (nie tyle się boję, co obrzydzają mnie)
poza tym odczuwam spory dyskomfort przy rozmowach z obcymi ludźmi. na tyle uciążliwy, że unikam wszelkich niepotrzebnych kontaktów o.O
 
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013   

Agó napisał/a:

- boje się studni i studzienek kanalizacyjnych, na tych drugich po prostu nie staję bo boje się ze wpadnę do środka


Też to mam x.x przez to nie lubię stawać na takie zakratowane dziury w chodnikach (najczęściej koło jakichś budynków).

Boję się CIEMNOŚĆI x.x starych zegarów z kukułką albo kurantem, przebywać na strychu...
Wieczorem i w nocy boje się patrzeć w lustra / inne szklane powierzchnie - to przez myśl, że mogę tam zobaczyć coś poza moim odbiciem. Ogólnie straszna ze mnie boidoopa
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013   

Nienawidzę pszczół i ós.
 
 
malec13  
Forumowy prawiczek
Punks Not Dead!


Wiek: 32
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 16
Skąd: Trawniki->Lublin
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013   

Nienawidzę Zimy i wykopywać bomb z ziemi.
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

leki i fobie dopadaja mnie po dlugim mitingu.... wtedy sie boje wszystkiego i nawet nie potrafie tego sprecyzowac.... wtedy dopiero sie hardkor zaczyna :D wszystko widze w ciemnych barwach nawet najglupsza sprawe. Wiec dzieci nie pijcie za duzo bo dopadna was leki
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

zlowieszczy4 napisał/a:
leki i fobie dopadaja mnie po dlugim mitingu.... wtedy sie boje wszystkiego i nawet nie potrafie tego sprecyzowac.... wtedy dopiero sie hardkor zaczyna :D wszystko widze w ciemnych barwach nawet najglupsza sprawe. Wiec dzieci nie pijcie za duzo bo dopadna was leki

Znam to. Czasem po dobrej imprezie tak mam. Na szczęście nie trwa to długo,ale nie znam uczucia gorszego,niż taki lęk przed chuiwieczym.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

Niez napisał/a:
Na szczęście nie trwa to długo,ale nie znam uczucia gorszego,niż taki lęk przed chuiwieczym.
u mnie to trwa 1 dzien na drugi juz mi przechodzi choc nadal zostaja slady.... Raz to mialem tak ostro ze balem sie przez ulice przejsc.... przerabane po calosci
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

Poszperałam i podobno po silnym przemęczeniu coś tam się w mózgu luzuje i wtedy pojawia się bezpodstawny lęk przed wszystkim. Po dużym wysiłku czy długiej pracy też tak mi się zdarza i nie ma nic wspólnego z alkoholem,więc zgadzałoby się. A,że taka dobra,długa impreza jest męcząca to i wtedy się pojawia. Trzeba odpocząć i tyle ;]
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

Przerażacie mnie tym co napisaliście :P Ja tam nigdy żadnych lęków nie miałam, znaczy chyba nie jest ze mną tak źle jeszcze <haha>
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

Kwestia predyspozycji. Jednemu się mięśnie za bardzo naciągają,innemu mózg. :P
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

vin napisał/a:
Przerażacie mnie tym co napisaliście :P Ja tam nigdy żadnych lęków nie miałam, znaczy chyba nie jest ze mną tak źle jeszcze <haha>


albo juz przepilas te leki :D zarty :P
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pią 26 Kwi, 2013   

Jestę homofobę.
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Sob 27 Kwi, 2013   

ludzie na szczudłach
 
 
 
secondpercent  
Forumowy prawiczek
Taki Tam Grajek


Wiek: 32
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 28
Skąd: PBC/Łódź
Wysłany: Śro 12 Cze, 2013   

występy publiczne. :/
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Nie 07 Lip, 2013   Re: Lęki i fobie .

Boję się i nienawidzę CIEM! I nawet motyli... Wzięło się to z tego, że ćmy zawsze próbują ugryźć mnie w oko, lecą mi wprost na twarz... (a przynajmniej tak mi się zawsze wydaje:p)
 
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 07 Lip, 2013   

Ja się boję czasami małych owadów, a po za tym to węży.
Co do tych stanów lękowych po alkoholu to też to często mam, zwykle towarzyszy temu jakieś takie dziwne uczucie, wydaje mi się że z kimś rozmawiam, że ktoś jest zemną w pokoju, i w ogóle sytuacja wydaje się zupełnie inna niż rzeczywiście wygląda
 
 
klystofer  
Rozkręca sie
Berbeć


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: Goa, Indie
Wysłany: Nie 07 Lip, 2013   

nie wiem czy to strachem można nazwać, ale nienawidzę dźwięku chrabąszczy itp owadów latających gdzieś koło uszu - jak tylko to usłyszę to momentalnie zaczynam się rzucać i machać rękoma coby potwora odgonić

do tego boję się rutyny, która może dopaść w przyszłości :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group