Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Emo i inne wynalazki na Woodstocku
Autor Wiadomość
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

A jednak muzyka jest ta sama mam kumpla, który jest punkiem od kąd tylko pamiętam (jest starszy o jakieś 10 lat ode mnie i mniej więcej znam go od 4tego roku życia bo mój brat mnie zawsze zabierał ze sobą do swoich kumpli) i np człowiek ten na co dzień słucha punka ale słucha też właśnie tych zespołów które grały właśnie w latach 90 i mówi że gdyby nie sweetaśne teledyski i za wysoki wokal męski to byłaby na prawdę dobra muza.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

hmm..no nie wiem czy można porównywać muzyke 'dawnego' emo..z dzisiejszym..teraz to bardziej jakiś pop punk.
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

Co Vin słucha się tego :D ?
 
 
 
Ruda  
Rozkręca sie
zuaaa czarownica


Wiek: 34
Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 126
Skąd: Częstochowa/Opole
Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

Tak serio to emo ma się nijak do powszechnie przestawianego ;)
 
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

Vin, nie przesadzajmy. Uwielbiam i słucham na codzień chyba już 4ty rok EmoCore'u, Screamo i Post-HardCore'u ale generalnie nie mam klapków na oczach i lubię posłuchać wszystkiego ale siedzę głównie w tym :D
 
 
Ruda  
Rozkręca sie
zuaaa czarownica


Wiek: 34
Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 126
Skąd: Częstochowa/Opole
Wysłany: Wto 22 Mar, 2011   

A jak przychodzi co do czego to mało ludu na gigach :-/
 
 
 
agregat
Gość
Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   

no cóż, jak na ulicach londynu na przełomie lat 1970/80 zaczęły wałęsać się gromadki z irokezami i w ramoneskach też były uważane za pozerów podszywajacych sie pod punk rock, podobnie sie ma z dyskusjami co do starego emo i aktualnego emo, chuj z tym, ze 20 lat temu "EMO" to bylo cos innego niz teraz, nikt tradycji nie pociagnal wiec "subkultura" sie zmienila, i emo to grzywka na oczach, pozowanie chudowsci, krzywych nog, bycia outsiderem i noszenie ciuchow za 18631639638713989zl a nie odlam hardkoru ;) tak samo jak punkiem zazwyczaj nazywamy goscia w ramonesce i z irokezem(nie mowie tu o punkowych normach spolecznych i tzw. "attitude" a o najogolniejszym spojrzeniu na subkultury)
Takie jest moje zdanie.
 
 
Amarena  
Forumowy prawiczek
rozpierdolmy kosmos!


Wiek: 31
Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 25
Skąd: Gdańsk!
Wysłany: Czw 31 Mar, 2011   

chu*j z tym emo póki się specjalnie nie szerzy. popłacze i pójdzie. cieszmy się, że na PW nie zjeżdża się pokolenie jp albo ekipa w białych czapkach z solarium ; )
 
 
Oskark650  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 60
Skąd: Chełmno
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

tosz emonastki sa niektore fajne tylko zeby sie niepomylila jakas bo zamiast siebie gumki jeszce potnie
 
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Każdy broni swoich upodobań i wizerunku, bo jest przekonany, że to co reprezentuje jest najsłuszniejsze i najnormalniejsze. Wyzywając emo, solary itp. zrównujecie się do ich poziomu. Dla solara jesteśmy brudasami, dla emo złem świata, dla moherowej babci wyznawcami szatana... z kolei oni dla nas mało bystre, żałosne i upierdliwe.

Tak was boli jak mijacie na ulicy jakiegoś solara? Niech sobie idzie. Na Woodstocku się nie pojawią, ze względu na ich wizję świata, a jeśli już to na pewno nie w takiej ilości by zdominować festiwal. Nie czaje waszej podniety :roll:
 
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

ja wolalabym osobiscie zeby emo przyjechalo ma wood niz pseudofanki rege :mrgreen:
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Ja jestem emo. :-?
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

Wy nas nie rozumiecie ! Czy myślicie że pieniądze naszych rodziców zastąpią nam ich uczucia? chociaż sa nas tysiace jesteśmy tak naprawdę samotni lecz co wy zwykli szarzy beztroscy ludzie mozecie o tym tak naprawde wiedziec. Przez takie tematy chce mi się płakać a jak płacze to zawsze prubuje popełnic samobojstwo .
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

kotula napisał/a:
Wy nas nie rozumiecie ! Czy myślicie że pieniądze naszych rodziców zastąpią nam ich uczucia? chociaż sa nas tysiace jesteśmy tak naprawdę samotni lecz co wy zwykli szarzy beztroscy ludzie mozecie o tym tak naprawde wiedziec. Przez takie tematy chce mi się płakać a jak płacze to zawsze prubuje popełnic samobojstwo .


Rozumiem że to taka ironia? Czy jesteś na tyle niepoważna że po tym co wyczytałaś w necie jak wykreowały tą subkulturę media, że rzeczywiście tak jest że: 'nikt mnie nie rozumie' 'jestem samotna' i przysłowiowy ch*j wie co jeszcze? Jeżeli tak to gratuluję i współczuję jednocześnie... Z ręką na sercu mogę powiedzieć że dużo osób mnie utożsamia z tą subkulturą, owszem miewam stany depresyjne ale to z konkretnego powodu ale z reguły też jestem uśmiechniętym koleżeńskim osobnikiem płci MĘSKIEJ a nie jak to wy twierdzicie 'niewiadomej'... Generalnie w chu*u mam co kto o mnie powie jestem sobą a to że mam styl ubioru taki jaki mam i słucham muzyki takiej jakiej słucham to tylko moja WŁASNA PRYWATNA sprawa :)
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Chester napisał/a:
kotula napisał/a:
Wy nas nie rozumiecie ! Czy myślicie że pieniądze naszych rodziców zastąpią nam ich uczucia? chociaż sa nas tysiace jesteśmy tak naprawdę samotni lecz co wy zwykli szarzy beztroscy ludzie mozecie o tym tak naprawde wiedziec. Przez takie tematy chce mi się płakać a jak płacze to zawsze prubuje popełnic samobojstwo .


Rozumiem że to taka ironia? Czy jesteś na tyle niepoważna że po tym co wyczytałaś w necie jak wykreowały tą subkulturę media, że rzeczywiście tak jest że: 'nikt mnie nie rozumie' 'jestem samotna' i przysłowiowy ch*j wie co jeszcze? Jeżeli tak to gratuluję i współczuję jednocześnie... Z ręką na sercu mogę powiedzieć że dużo osób mnie utożsamia z tą subkulturą, owszem miewam stany depresyjne ale to z konkretnego powodu ale z reguły też jestem uśmiechniętym koleżeńskim osobnikiem płci MĘSKIEJ a nie jak to wy twierdzicie 'niewiadomej'... Generalnie w chu*u mam co kto o mnie powie jestem sobą a to że mam styl ubioru taki jaki mam i słucham muzyki takiej jakiej słucham to tylko moja WŁASNA PRYWATNA sprawa :)




I znowu chce mi się płakać :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group