Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dredy
Autor Wiadomość
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

Ale raczej włosów jest tyle samo, wiec waga taka sama. O ile nie ma żadnych doczepianych.
 
 
LolkaThe  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 27 Paź 2012
Posty: 4
Skąd: ok. Bartoszyc
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

Wydaje mi się, że nawet naturalne trochę obciążają, bo przecież to zbite włosy, nie takie luźne..
A to, że rosną szybciej to nie słyszałam..:p Ale mogłoby tak być.. bo nie wiem jaka długość tych dreadów mi wyjdzie po zrobieniu i fajnie byłoby gdyby ich rośnięcie było troszkę szybsze niż teraz. ^^
 
 
Miskov  
Coś już napisał

Wiek: 28
Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 54
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Śro 07 Lis, 2012   

Mam pytanie, jak ma się naturalne dredy, to one rosną? Tzn. czy jak ktoś ma np. krótkie dredy i będzie rosnące włosy szydełkował, to po jakimś czasie będzie miał dłuższe dready?
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 07 Lis, 2012   

A pytasz serio czy tylko udajesz? To chyba logiczne. Dredy nie rosną, ale jak słusznie zauważyłeś, rosną włosy które szydełkujesz co w efekcie przedłuża Ci dredy. Dziękuję...
 
 
Miskov  
Coś już napisał

Wiek: 28
Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 54
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Śro 07 Lis, 2012   

Po to napisałem tzn. czyli: to znaczy, żeby wyjaśnić o co mi chodzi z tak sformułowanym pytaniem.
 
 
palmoos  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 53
Skąd: Jedwabno / Olsztyn
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

LolkaThe, Hmm, dredy w listopadzie ? Przypadkiem nie 25 ?
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Wto 13 Lis, 2012   

czyli jak bd miał dredy włosy normalnie mi bd rosły
Z końcówki dredów bd rosły??
 
 
Mic  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 96
Skąd: Z domu
Wysłany: Wto 13 Lis, 2012   

Nie z końcówki, a od dołu (od korzenia). Dredy rosną jak każde normalne włosy, dlatego też trzeba je regularnie dokręcać. W innym wypadku przy samej głowie będziesz miał normalne włosy, co nie będzie zbytnio estetycznie wyglądało. Ale co kto lubi..
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Wto 13 Lis, 2012   

czyli rosną przy korzeniu i dokręcając te włosy dredy stają sie grubsze nie dłusze??
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 13 Lis, 2012   

Dredy dokręcają włosy? Pogubiłem się. Ludzie, piszcie po polsku. Naprawdę, takiej gramatyki to w przedszkolu jeszcze uczą. Żeby musiał to pisać Ślązak...

A w odpowiedzi na pytanie - owszem, rosną u nasady. Ale dredy wtedy nie robią się grubsze, tylko dłuższe, rzecz jasna po dokręceniu, bo z tego, co wiem, nie dokręca się końcówek, tylko nasadę właśnie. Oczywiście mogę się mylić bo dredów nigdy nie miałem, nie mam i nie planuję mieć ;p
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Wto 13 Lis, 2012   

w sensie dokręcając,szydełkując te nowo rosnące włosy u nasady.
Co ile trzeba robić poprawki? średnio raz na miesiąc? czy jak to jest bo przez miesiąc to
z 1 cm włosów nam urośnie a nie wygląda to chyba estetycznie jak wystają. To 1 cm włosów wtedy się doszydełkowuje?
 
 
Mic  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 96
Skąd: Z domu
Wysłany: Wto 13 Lis, 2012   

Dokręcasz wtedy, jak wydaje Ci się to słuszne. Tyle w temacie. Jednym rosną szybciej, drugim wolniej. Średnio co miesiąc, dwa, dobrze jest podokręcać, bo im więcej włosów przy głowie, tym bardziej się to wszystko mota przy dokręcaniu. Jak chcesz mieć zadbane, czyste dredy, to musisz liczyć się z ostrą pracą szydełkiem. Np. w moim przypadku nie wyobrażam sobie dnia bez szydełka w ręce, bo zawsze jest coś do poprawienia. Ale to już jest taki rodzaj uzależnienia. Tym bardziej, że włosy myję dość często (dwa razy w tygodniu średnio), więc jest i co dokręcać (przy częstym myciu jest większa szansa, że dredy będą się lekko rozwalały po długości).
 
 
LolkaThe  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 27 Paź 2012
Posty: 4
Skąd: ok. Bartoszyc
Wysłany: Pon 19 Lis, 2012   

palmoos napisał/a:
LolkaThe, Hmm, dredy w listopadzie ? Przypadkiem nie 25 ?

ha! a no witaj ^^
To chyba 24 bardziej miał być :D
 
 
cocor  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 20 Cze, 2013   

Siema,
kto w tym roku planuje skręcać dredy i za jaką cenę? <z jezorem>
 
 
Anarchia  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 73
Skąd: Z Katowic :D
Wysłany: Czw 27 Cze, 2013   

No to jest sprawa. Moj chlopak baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardo pragnie zrobic sobie dredy na woodstocku i moim zadaniem jest znalezienie kogoś odważngo kto zajmie się jego włosami.
Wiec jesli jest jakis ochotnik to niech do mnie napisze i ugadamy dokladhnie szczegoly itd.
kontakt 503 300 579.
 
 
 
cocor  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Cze, 2013   

Ja też bym bardzo chciał by ktos mi zrobił, włosy mam w sumie długie i średnio gęste.
 
 
vegat  
Forumowy prawiczek
Włóczykij

Wiek: 35
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 28 Cze, 2013   

Robienia na woodstocku nie polecam, ja miałem długie i gęste włosy i robienie dredów zajęło blisko 10h, nie sądzę żeby ktoś ot tak chciał poświęcić niemal cały dzień na plątanie włosów :) Ja mogę komuś jeden czy dwa poprawić lub zapleść od zera ale to tyle, robienie większej ilości trwa znacznie dłużej.
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pią 28 Cze, 2013   

nie dość,że poświęcasz cały dzień, to jak potem z głową totalnie obolałą spać w namiocie..
No i ja świeżo zdredowanej głowy wolałabym nie narażać na kurz i tym podobne
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pią 28 Cze, 2013   

Zalezy ile tych dredow ktos robi i jak dlugie. Crusta mozna w 3-4 h zrobic. Zabawa niezla, poznajesz nowych ludzi, picie i zycie.
 
 
lolakmwtw  
Forumowy prawiczek
lolakmwtw


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 46
Skąd: Andrychów
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   

ja bym chciała jednego, mam dość długie ciemne włosy , jakby ktos chciał się pobawić to...:)
 
 
 
gusiekk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 27
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 37
Skąd: z daleka :D
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

A ja powiem wszystkim, że dzisiaj zmieniłam trochę spojrzenie na dredy. Trochę się pobawiłam i przecięłam dreda na pół i trochę załamałam się tym syfem w środku.. I bynajmniej nie jest to efekt zaniedbania (czyt niemycia).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group