Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Bednarek
Autor Wiadomość
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

No nie, to jakby dać tuńczyka zamiast karpia w Wigilie ; < to nie tak żebym miała coś do Bednarka, ale to zakończenie to już tradycja. Tam musi być smutek! tam musi być nostalgia, przecież się żegnamy na rok, a Bednarek kompletnie nie pasuje do takiego stylu. Nigdy nie byłam zwolenniczka spamowania skrzynki Owsiaka akcjami typu Turbo, ale w tym przypadku byłabym za.

[ Dodano: Pią 22 Sie, 2014 ]
Moja propozycja: niech wątek się rozwija, a kiedy poziom rozczarowania osiągnie jakieś 10/15 stron, zaatakujemy. Przed audycją Owsiaka w Trójce każdy wyślę do niego maila z linkiem do tego wątku, w tytule maila, np. 'Chcemy Bukartyka na zakończenie'.
Opinie są tu dosyć spójne, więc jeżeli Owsiak naprawdę bierze nasze zdanie pod uwagę to powinien zareagować.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

Niekoniecznie linka, może po prostu zebrać ludzi, aby każdy coś napisał na ten temat? 20 maili to już coś.
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

Git ja mogę pisać, można napisać też w imieniu wszystkich forumowiczów. Dezaprobator chyba podłapał kontakt z ekipą WOŚP po próbie organizacji prądu i sceny w wiosce forumowej. To jakieś konkretne propozycje?
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

zróbmy jakieś wydarzenie na fejsie typu "NIE DLA BEDNARKA NA WOODSTOCKU 2015 !" i każdy, kto weźmie udział niech napisze maila Owsiakowi xD
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

Bez Pana Bukartyka i jego Chmur będzie smutno. Ja myślę,że nie ma sensu zasypywać Jerzego mailami,bo zostaniemy tylko hejterami i tyle. A kontakt mamy taki sam jak każdy z Was,tylko mail. Raczej się jakoś specjalnie dla WOŚPu nie liczymy jako forum.
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

Lubię gościa posłuchać, od czasu do czasu, ale z całym szacunkiem jeśli trzeci raz z rzędu się tu pojawi, to chyba rzygnę...
 
 
 
Arom  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: UK/Jelenia Gora
Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

kometta napisał/a:
Lubię gościa posłuchać, od czasu do czasu, ale z całym szacunkiem jeśli trzeci raz z rzędu się tu pojawi, to chyba rzygnę...


Czwarty raz z rzedu.
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

Ale to na warsztatach da radę dać mu w gębę że nie będzie w stanie jej otworzyć :D
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

Ty wiesz, że identyczny pomysł przyszedł mi do głowy ? XD
ale przecież Pokój, przyjaźń, muzyka ;x
 
 
pilarska  
Coś już napisał


Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 70
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

A ja myślę, że Jerzy się nie przejmie. Jak przyjdzie mu jakiś pomysł do głowy, to go zrealizuje, choćby Bukartyk był i dwudziestoletnią tradycją.
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

Wiecie, tak sobie myśle...
a co, jeśli to Bukartyk nie chce już grać na zakończenie? Może więcej na ten temat będą miały do powiedzenia osoby, które uczestniczą w jego warsztatach, bo go pewnie poznały bliżej i jego nastawienie do tego wszystkiego, a moja gadka to tylko takie przelotne przemyślenie w tym momencie, ale... no nie wiem. Mi się wydaje to zbyt abstrakcyjne po prostu, by po tylu latach nagle wciepać na jego miejsce Bednarka.
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

berndsen napisał/a:
Może więcej na ten temat będą miały do powiedzenia osoby, które uczestniczą w jego warsztatach, bo go pewnie poznały bliżej


KazikHansen może napisze coś na ten temat, bo grał na głównej scenie ;))


berndsen napisał/a:
Mi się wydaje to zbyt abstrakcyjne po prostu, by po tylu latach nagle wciepać na jego miejsce Bednarka.

Tak szczerze, to chyba wolałbym żeby ten Bukartyk leciał sobie po prostu z głośników i żeby została zachowana tradycja, którą chyba większość woodstockowiczów uznaje za dość szczególny element całego PW, niż Bednarek.. i nie pisze tego tylko dlatego żeby podkreślić to że nie jara mnie to co on robi, bo sam nie zrobił bym niczego lepiej ;) Ale dlatego że ta akademia jest jak dla mnie pewną integralną częścią a sam Bukartyk nazwiskiem które bardzo pięknie kojarzy mi się z tym miejscem. Jeśli jest faktycznie tak jak piszesz, że chce zrezygnować itd.. to mimo wszystko wydaje mi się że jest dużo więcej ludzi, mogących wejść na jego miejsce ;)
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

Tylko nie boberek <szok>
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Sob 23 Sie, 2014   

malkontent napisał/a:
Rastagram,
kochaj mnie dalej xD, ale
Rastagram napisał/a:
Małe sprostowanie, pierwszym razem grał u Kryszny. To decyzja Owsiaka, nie mamy na nią wpływu. Więc zostało się z tym pogodzić.

o nie nie nie nie


Kocham, kocham :D

Czas pokaże jak będzie, co Jurek będzie miał do powiedzenia na ten temat :)
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Sob 23 Sie, 2014   

Przy całym moim szacunku dla tego gościa za to czego dokonał, co robi i jak śpiewa to ja go nie chcę na zakończeniu. Ten facet to jest wulkan energii, na scenie jest nie do ogarnięcia, a zakończenie to zupełnie inna bajka. Tam jest nostalgia, a "z tylu chmur.." idealnie pasuje. Naprawdę wolę co roku pijanego Bukartyka na tej scenie, który drwi z wokalistów, których jest naprawdę mnóstwo, całą tę rzeszę muzyków, którzy tam grają, całą tę otoczkę ale tylko i wyłącznie z nim. Z Kamilem zakończenie nie wyobrażam sobie ani trochę. Jeśli tak się stanie i to on będzie je prowadził, to się mocno zastanowię czy na nie pójdę. A szkoda.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 23 Sie, 2014   

to są jakieś jaja <zniesmaczony> tej mordy i tego głosu nie mogę przeżyć, tym bardziej an woodzie
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 23 Sie, 2014   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=9o6hTyhn-ig[/video]
 
 
 
Mela  
Lubi pieprzyć
Junior Admin


Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 340
Skąd: pyrlandia
Wysłany: Sob 23 Sie, 2014   

Ja nie rozumiem fenomenu Kamila.Może ktoś mi wytłumaczy? <z jezorem>
Niby śpiewa nawet nieźle,ale takich ludzi w Polsce jest pełno,chociażby w xfaktorach czy wśród znajomych się tacy zdarzają.
Koncert na woodstocku tym bardziej mnie nie porwał,biegał po tej scenie,miał kontakt z publika ale ewidentnie czegoś tam brakowało.

Zakończenie wiele straci jego obecnością.Jakoś nie wyobrażam sobie,żeby Bednarek mi wyciskał łzy tak jak to robi Bukartyk.Nie ten klimat,nie ta pora,nie,nie,nie!
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 24 Sie, 2014   

Pojawienie się Kamila Bednarka na Przystanku każdy hejtuje. Myślę że zespół Piersi zebrał mniejsze cięgi niż Kamil, czemu się tak dzieje ? Chłop gra reggae jest słuchany przez młodzież więc skąd ten ból egzystencjalny u Woodstockowiczów się bierze ? Co z tolerancją ? Nic tylko czekać jak na kolejnych Przystankach w minusach będzie: tradycyjnie Kamil Bednarek.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 24 Sie, 2014   

Bronson napisał/a:
Pojawienie się Kamila Bednarka na Przystanku każdy hejtuje. Myślę że zespół Piersi zebrał mniejsze cięgi niż Kamil, czemu się tak dzieje ? Chłop gra reggae jest słuchany przez młodzież więc skąd ten ból egzystencjalny u Woodstockowiczów się bierze ? Co z tolerancją ? Nic tylko czekać jak na kolejnych Przystankach w minusach będzie: tradycyjnie Kamil Bednarek.


Po pierwsze: Nic w nim szczególnego.
Po drugie: Dlaczego dostaje 4ty raz z rzędu szansę, aby grać, a o wiele lepsze zespoły grają raz na ileś czasu? Co za dużo to niezdrowo.
Po trzecie: Bukartyk to tradycja, Biednarek nie.
Po czwarte: Zbiera za dużo przypadkowych dziewojek z wiejskiej diskoteki i psuje się atmosfera.
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Nie 24 Sie, 2014   

Bo Piersi se pograły i jest spokój, a jak to już tu ktoś wcześniej napisał Kamila albo się uwielbia, albo nienawidzi. Po prostu moim zdaniem 4 rok z rzędu to przesada i tyle. Nawet, gdyby przykładowo - moja kochana Luxtorpeda grała z tak dużą częstotliwością, to pewnie by mi się to przejadło i mimo, iż ich uwielbiam, to pewnie byłoby to według mnie nie fair dla zespołów, które albo dawno na woodzie nie grały, albo chciałyby tam wystąpić po raz pierwszy. Dodatkowo Bednarek minusuje sobie u mnie tym, że zwyczajnie mnie drażni swoją manierą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group