Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Czesław Śpiewa
Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   Czesław Śpiewa

Acid Drinkers mówiło w radiu, że Jurek zabukował miejsce dla Czesuawa na PW 2015r.
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   

Miejmy nadzieję, że na plotach się skończy..
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   

Ewentualnie na Małą Scenę go jak już musi być.
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   

Wkurza mnie taka robota. Wystąpił gościnnie z Acidami to od razu "a niech se zagra dlużej". Jak tak mają być załatwiani artyści na następne lata, to szkoda trochę.
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   

Ja tam nie mam nic przeciwko żeby zagrał późnonocny koncert nawet na dużej :) Lubię jak na ostatni koncert wieczoru gra co spokojniejszego :)
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   

Miru BGC napisał/a:
Miejmy nadzieję, że na plotach się skończy..


Piękne słowa. Oby prawdziwe.

Byłem na koncercie Cześka na Jarocinie i powiem szczerze, że troche strata czasu. Jako gośc Acidów? Przecież to co zrobił z piosenką Metaliki to było żenujące. Jak już musi to niech gra ale późno w nocy. Najlepiej o 6 nad ranem.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   

Nie lubię Czesława Śpiewy, więc jestem na nie.
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Śro 20 Sie, 2014   

boksu napisał/a:
Ja tam nie mam nic przeciwko żeby zagrał późnonocny koncert nawet na dużej :) Lubię jak na ostatni koncert wieczoru gra co spokojniejszego :)

No to jest opcja, jak byłbym w stanie to może idąc z piwa na kebab, mógłbym się na 3 minutki zatrzymać :)
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 23 Sie, 2014   

A ja go lubię.
 
 
 
izabytom1234  
Coś już napisał

Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 26 Sie, 2014   

siema
Czesław i tak bez barierek pod sceną nie wystąpi
http://muzyka.onet.pl/cze...woodstock/ye4pk
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 26 Sie, 2014   

Hahahaha i prosze mi tu nie pier****ć, że Czesław zagra na 21 Przystanku. No proszę mi tu nie pier****ć !. <rotfl3> <rotfl3>
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Śro 24 Wrz, 2014   

Czeslaw szanowny to niech sobie najlepiej w Playu zaspiewa,jakas czesc ludzi go uwielbia to pojdzie go posluchac.W sumie co mnie to k***a obchodzi i tak bym nie poszedl,nawet jakby na duzej mial te swoja dziwne kawalki grac.
 
 
Kowboj  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 6
Skąd: Wilkołaz
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

Prosze Prosze tylko nie on...chociaz w sumie za jego nawa piosenke moge pod scene przyjsc ale z pomidorem albo jajkiem w dloni... <zly> Parafraza jego slow "Nienawidze cie czeslaw"
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

Kowboj napisał/a:
Prosze Prosze tylko nie on...chociaz w sumie za jego nawa piosenke moge pod scene przyjsc ale z pomidorem albo jajkiem w dloni... <zly> Parafraza jego slow "Nienawidze cie czeslaw"


Ale ta jego piosenka ma z grubsza prześmiewczą formę (sam z ciekawości przesłuchałem całej widząc tytuł) i w sumie to szydzi z polskich emigrantów, którzy w zasadzie narzekali w Polsce jak to im źle, a po wyjeździe nagle stali się wielkimi patriotami (nawet taki idiota jak ja wychwycił to od razu :D), ale mimo wszystko nie wrócą. Żeby nie było, że jestem wielkim obrońcą Czesława - na woodstocku bym go nie chciał, bo go nie lubię, ale akurat powszechnego oburzenia o tę piosenkę po prostu nie rozumiem.
 
 
 
Kowboj  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 6
Skąd: Wilkołaz
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Ale ta jego piosenka ma z grubsza prześmiewczą formę (sam z ciekawości przesłuchałem całej widząc tytuł) i w sumie to szydzi z polskich emigrantów, którzy w zasadzie narzekali w Polsce jak to im źle, a po wyjeździe nagle stali się wielkimi patriotami (nawet taki idiota jak ja wychwycił to od razu :D), ale mimo wszystko nie wrócą. Żeby nie było, że jestem wielkim obrońcą Czesława - na woodstocku bym go nie chciał, bo go nie lubię, ale akurat powszechnego oburzenia o tę piosenkę po prostu nie rozumiem.


Wiesz Ja tez jestem emigrantem mieszkam w Londynie od 4lat i jakos nie narzekalem mieszkajac w polsce tylko sutuacja mnie zmisila do wyjazdu.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

Kowboj napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
Ale ta jego piosenka ma z grubsza prześmiewczą formę (sam z ciekawości przesłuchałem całej widząc tytuł) i w sumie to szydzi z polskich emigrantów, którzy w zasadzie narzekali w Polsce jak to im źle, a po wyjeździe nagle stali się wielkimi patriotami (nawet taki idiota jak ja wychwycił to od razu :D), ale mimo wszystko nie wrócą. Żeby nie było, że jestem wielkim obrońcą Czesława - na woodstocku bym go nie chciał, bo go nie lubię, ale akurat powszechnego oburzenia o tę piosenkę po prostu nie rozumiem.


Wiesz Ja tez jestem emigrantem mieszkam w Londynie od 4lat i jakos nie narzekalem mieszkajac w polsce tylko sutuacja mnie zmisila do wyjazdu.


No dobrze, rozumiem, z tym że w takim razie Czesław nie nawiązuje w tym momencie do Ciebie, tylko do konkretnej grupy ludzi. W swojej piosence nie wypowiada się jako on, tylko wciela się w postać takiego emigranta, który przy okazji jest malkontentem (ale nie tym z naszego forum) i wiecznie mu coś nie pasuje, gdziekolwiek by się nie znalazł.
 
 
 
Kowboj  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 6
Skąd: Wilkołaz
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

KazikHansen napisał/a:
No dobrze, rozumiem, z tym że w takim razie Czesław nie nawiązuje w tym momencie do Ciebie, tylko do konkretnej grupy ludzi. W swojej piosence nie wypowiada się jako on, tylko wciela się w postać takiego emigranta, który przy okazji jest malkontentem (ale nie tym z naszego forum) i wiecznie mu coś nie pasuje, gdziekolwiek by się nie znalazł


Przyjacielu takich ludzi jest pelno i nie tylko na emigracji <z jezorem> ale mam takie wrazenie ze w pewnym sesie to wszystkich wciska do jednego koszyka a tak byc nie powinno raczej. Ale nie ma potrzeby sie sprzeczac skoro obaj zgadzamy sie ze to slaby pomysl zeby zagral :D
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

Kowboj napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
No dobrze, rozumiem, z tym że w takim razie Czesław nie nawiązuje w tym momencie do Ciebie, tylko do konkretnej grupy ludzi. W swojej piosence nie wypowiada się jako on, tylko wciela się w postać takiego emigranta, który przy okazji jest malkontentem (ale nie tym z naszego forum) i wiecznie mu coś nie pasuje, gdziekolwiek by się nie znalazł


Przyjacielu takich ludzi jest pelno i nie tylko na emigracji <z jezorem> ale mam takie wrazenie ze w pewnym sesie to wszystkich wciska do jednego koszyka a tak byc nie powinno raczej. Ale nie ma potrzeby sie sprzeczac skoro obaj zgadzamy sie ze to slaby pomysl zeby zagral :D


No ja tylko się ludziom dziwię, że się oburzają o tę piosenkę, bo tam, jak powtarzam, nic takiego złego nie ma. Grać, to już grał, i w sumie to szanuję ten występ, bo wywołał niemałe oburzenie wśród fanów Metalliki :) Mam tylko nadzieję, że już nie wróci.
 
 
 
Kowboj  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 6
Skąd: Wilkołaz
Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

KazikHansen napisał/a:
No ja tylko się ludziom dziwię, że się oburzają o tę piosenkę, bo tam, jak powtarzam, nic takiego złego nie ma.


A wiesz czytalem jakis jego wywiad ostatnio...tez wypowiadal sie na temat Polski i Polakow i tak wg mnie idealnie sie wkomponowal w to co piszesz o tej piosence i narzekaniu itp <z jezorem>
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Czw 11 Gru, 2014   

Czeka i czekam na jakieś potwierdzenie, bo z mojego punktu widzenia byłoby to super.
Dokladnie mam takie samo zdanie jak KazikHansen, co do rzeczonej piosenki. Nie każdy tekst musi być o miłości xd Artyści też ludzie i mają swoje przemyślenia, swoje poglądy, które mogą uzewnętrzniać, ot i tyle. Nie każdemu musi się to podobać, jasne, ale wylanych pomyj nie pojmuję. Może zwyczajnie prawda w oczy kole, prawda kole w "aureolę".
Kurcze, jestem ciekaw ile osób przesłuchało tą piosenkę choć jeden jedyny raz całą i faktycznie zastanowiło się przez minutę nad tym tekstem. Na maturze jest czytanie ze zrozumieniem, chyba powinni wprowadzić też słuchanie ze zrozumieniem? <mysli2> Aaa i zajęcia dodatkowe, temat: sarkazm i ironia - jak to ugryźć.
Podsumowując - nie widzę żeby Polska w jakimkolwiek stopniu była obrażana.

Byłem swego czasu na juwenaliowym koncercie w Krk'wie i bardzo pozytywne wspomnienia mam.
Czesław na Woodstocku, pewnie. Czesław na dużej scenie, a czemu by nie. Jedyne czego bym nie chciał, to żeby zaśpiewał „Nienawidzę Cię Polsko”. Większość się wkurzy, bo nie zrozumie czy też zrozumie opacznie, na jedno wychodzi.
 
 
cień  
Forumowy prawiczek

Wiek: 26
Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 7
Skąd: Southampton
Wysłany: Sob 27 Gru, 2014   

Według mnie Czesław jest zajebistym muzykiem, ale nad jego muzyką... Cóż nad nią trzeba pomyśleć. Posłuchać, wejść w klimat, pomyśleć nad tekstem. Przyznajmy się szczerze, że na Woodstocku większość nie jest trzeźwa i przygotowana na jakiekolwiek wyższe rozważania. Ludzie tam jadę, by się wyskakać i wykrzyczeć. No, tyle ode mnie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group