Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pop i techno to nie jest muzyka?
Autor Wiadomość
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

Evey napisał/a:
nie szata zdobi człowieka i czyni go takim jakim jest ;-) Oczywiście często wygląd dużo mówi o człowieku i najpierw zwracamy właśnie uwagę na wygląd. Ale chyba nie powinniśmy od razu skreślać człowieka bo jest tak nie inaczej ubrany czy ma takie a nie inne włosy :-) Oczywiście jeśli człowiek przynależy do jakiejś subkultury to dostosowywuje się do tego stylu - ja jestem ogólnie tolerancyjna, oczywiście jasne jest że nie chciałabym zobaczyć na woodtocku długowłosej blondynki w różowo-czarnej mini i wielkich szpilach na dodatek słuchającej discopolo czy techno :-P Myślę, że Woodstock jest przeznaczony dla osób znających się na muzyce, dla osób które wiedzą co dobre ;-)


Myślę, że pomimo całego pindolenia, że nie szata zdobi człowieka tak naprawdę to na jej podstawie wydajemy osądy o innych ludziach i bez wątpienia ona ustala nasze pierwsze wrażenie :P

Coz mimo nietolerancji w ostatnim zdaniu, zgadzam się stuprocentowo !! Pop i techno to nie jest muzyka :)
 
 
 
Evey  
Forumowy prawiczek
Lilith


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 18
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

cóż.. Xerox napisałam przecież że często oceniamy ludzi po wyglądzie i że NIE POWINNO tak być... niestety tak jest ;-) co do techna i popu... czy technopodobnych gatunków muzyki ... dokładnie tak jak mówisz - muzyka stworzona w 98% przez komputery to nie jest muzyka :-)
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

ze skinem wypilismy piwo przy rozmowie przy ktorej prawie moje portki byly mokre ze smiechu,zle?

Evey napisał/a:
muzyka stworzona w 98% przez komputery to nie jest muzyka
zebys sie nie zdziwila ile zespolow nagrywa tak perkuje czy gitary,niektore wszystko tak nagrywaja
 
 
Evey  
Forumowy prawiczek
Lilith


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 18
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

nawet jeśli. ale koncert zagrać potrafią, zaspiewają, zagrają. a jakiś DJ wyjdzie na scene i odpieprzy super konert ? nie ;-)
 
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

Evey napisał/a:
muzyka stworzona w 98% przez komputery to nie jest muzyka


eh...

Kocham takie wypowiedzi ludzi, ktorzy nawet nie maja pojecia o muzyce elektronicznej..
Kod:
http://techno.org/electronic-music-guide/

Zakop sie w tej stronie, lepszej kopalni wiedzy o tej dziedzinie nie znam.. za kilka dni bedziesz 'uswiadomiona'..
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

Evey napisał/a:
nawet jeśli. ale koncert zagrać potrafią, zaspiewają, zagrają. a jakiś DJ wyjdzie na scene i odpieprzy super konert ? nie ;-)
a moby?

pisze o nim,bo jego na pewno znasz,muzyka elektroniczna jest cudna,bo mozna z nia zrobic rzeczy,ktorych z instrumentem w reku jest niemozliwe
http://www.wrzuta.pl/audi...hroom_-_suliman

Xerox napisał/a:
Woodstock gromadzi ludzi różnych subkulur i przekonań, nie ma usprawiedliwienia dla takiego chamstwa, jakie tam było. Nie broń bydła.
ktos tu sie nie moze zdecydowac(to post z innego tematu)
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

staber i niez macie rację. Wiecie co ja też taki byłęm kiedy byłem młody i gupi. Posłuchajcie coś oryginalnego poszukajcie ludzie dobrej muzyki. Może nawet zapytajcie się czego moglibyście posłuchać nas?? (jezeli chodzi o elektronike) a nie wypisujcie BZDUR pt. muzyka w 98% elektro to nie muzyka :lol: aż mi sie śmiać chce. A jak zapuszczą fatboyslima czy prodigy(zajebiści twórcy muzyki elektronicznej - podobnie jak chemical brothers, underworld itp) na jakiejśc imprezie to pewnie tańczycie jak nigdy. Wiec nie mówcie o czymś o czym nie macie zerowego pojęcia. Albo poprostu wyłączcie rmf fm, czy planete.fm czy inne tego typu duperelowe radia i poszukajcie w necie.

Evey jesteś jeszcze młoda. I zobaczymy za parę lat. i nie pisz mi coś w stylu że nigdy nie bedziesz słuchać elektro bo zdania tylko krowy nie zmieniają!!

Drogi Xeroxie twoje osądy są troche dziwaczne i prostackie. Nie tylko w tym temacie. Radziłbym się pierwej zastanowić zanim napiszesz posta.
  
 
 
 
EXE  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Akurat Prodigy to swietna grupa, ktora ciezko sklasyfikować do jakiegos konkretnego jednego gatunku, ale lubie ich muzyke podobnei jak Fatboy Slim, ale tutaj mamy doczyniena z jednym facetem, ktory robi genialna muzyke wpadajaca w ucho.

Albo wezmy pod uwage typowych "elektorniców" np. Jean-Michael Jarre albo nasz rodzimy Marek Biliński, od lat tworza swietna elektroniczna, klimatyczna muzyke, ktora jest niepowtarzalna.

Czego nie nazwał bym muzyka? Czego takiego jakie mozna czesto spotkac na imprezach techno gdzie jest pelno naladowanych tableciarzy i gdzie cos co dobiega z glosnikow ma jeden rytm ktory wcale sie nie zmienia, a jedynie dochodza jakies inne smieszne dzwieki, nierozumie tego rodzaju tworczosci a tymbardziej nie mam pojecia jak mozna sie przy tymbawic albo tego sluchac.

Wszystko inne wedlug mnie jest muzyką, co ma melodie, gdzie ktos zaspiewa itd, jest muzyka, ale taka ktora mi sie nie podoba, i ktorej nie slucham i naprawde warto sie najpeirw zapzonac z muzyka ktora ma sie zamair skrytykowac a nei opierac sie na opiniach oglnie przyjetych przez innych. Wielu popowych wykonawocow tworzy muzyke z udzialem zywych instrumentow tylko jest ona juz niszowych lotów i nie ma tam ostrej szybkiej perki czy solowek na wiosle i skomplikowanych rifów i nikt sie tym nie podnieca.

Pamietacie taki klip hip hopowy "Rapowe Ziarno" Abradaba z ktorym tworzyl Gutek z Indios Bravos, nawet tam pojawia sie gitara i perkusja, zreszta nie tylko w tym utworze z tego gatunku.

Zatem zamaist powtarzac po innych wysnute teorie, zapznajcie sie szerzej z dana muzyka a wtedy krytykujcie w sensowny sposob.

Tyle ode mnie. Pozdr.
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

techno techno jeden zyje drugi zdechnol. nie zawsze elektronika zlem pachnie.
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

hmm wszyscy sie wypowiedzieli o techno i elektronice a o popie poniekąd nikt nic nie napisał ;) ja np. uwielbiam słuchać Michaela Jacksona. Poza tym jest masa utworów popowych które z chęcią sobie słucham w radiu czy w jakimś odtwarzaczu.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

JA am wszedzie znajdę coś dobrego. Stary Pop to oczywiście klasyka. Najciężej mam ze znalezieniem dobrych utworów w tym co się dzisiaj tworzy w muzyce POP. Nie ma już takich gwiazd jak Michael Jackson.
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

hyh no tak pop to tez odrazu mi sie kojarzy majkel moj imiennik. ale prawda jest taka ze kiedys nawet i utwory popowe przechodzily do historii i wszyscy pamietaja a ostatnio da sie odczuc ze nawet teraz zespoly z pierwszych list przebojow są szybko zapominane bo pop stal sie kiczem. maszynka do zarabiania pieniedzy.
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

No ale np. Peter Gabriel też robił pop/rock a piosenki wymiatają
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

No ale nie ma dzisiaj POPu poziomu Michaela Jacksona czy Pet Shop Boys. Jest po prostu słabo no cóż tu dużo mówić.
 
 
 
BRO  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 49
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

nie czytalem tematu ale kto uwaza ze michael jackson (pop) nie jest muzyką to chyba miał ciężkie zabawki...
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

temat znowu przecież nie taki długi więc można poczytać :) nikt póki co takiego zdania nie wypowiedział :)
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

dzisiejszy pop woła o pomstę do nieba.. majkel jak najbardziej, ale to co dziś dzieje się na scenie pop, to żenada.. nie ma na czym ucha zawiesić...
 
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

No co, Brytnej nie lubicie?
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

Jean Michel Jarre jak najbardziej bryrnejke lubei ale tylko w nocy mowilem jej zeby troszke shudla ale ona mnie nie slucha.pop techno owszem jest to muzyka chcac nie chcac nieda sie calkowicie jej nie sluchac pelno jest tego w radiu tv nawet wchodzac do sklepu mozna uslyszec ja tam techno nie trawie poprostu mi nie podchodzi ale jestem na tyle elastyczny ze nie neguje tej muzyki calkowicie.czlowiek powinien sie rozwijac mielscie takie cos ze utwor jest kiepski a wy go sluchacie non stop bo kilka slow wam sie podoba?
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

A czym jest dla Ciebie techno? Ja np. odkryłem 3 dni temu kolejny odłam muzyki elektronicznej - dubstep - i zajebiście mi się podoba.
  
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

czym dla mnie techno?muzyka elektroniczna jedynie doszukiwalem sie kiedys czegos pozytywnego wiec i znalazlem Stepmania z tym mi sie tylko kojarzy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group