Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pop i techno to nie jest muzyka?
Autor Wiadomość
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

Araiser napisał/a:
A czym jest dla Ciebie techno? Ja np. odkryłem 3 dni temu kolejny odłam muzyki elektronicznej - dubstep - i zajebiście mi się podoba.


dubstepy sa fajne ale do czasu. na dluzsza mete to tez meczące. choc i tak lubie.
 
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

Męczący na dłuższą metę to jest dla mnie zwykły dnb :P Nie mógłbym całego dnia tego słuchać, a dubstep mi się nie znudził jeszcze ;)
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

Araiser napisał/a:
Męczący na dłuższą metę to jest dla mnie zwykły dnb :P Nie mógłbym całego dnia tego słuchać, a dubstep mi się nie znudził jeszcze ;)


tu Ci przyznam racje bo faktycznie d'n'b mi sie tez szybciej nudzi. mimo to dubstepy sa ciezkie w odbiorze ale przy fajnym naglosnieniu jest mega efekt :)
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

ale dubstepy to jak dla mnie na krótką metę są dobre :) i własnie tak jak harry mówi przy dobrym nagłośnieniu :D na d'n'b muszę mieć konkretną ochotę żeby sobie posłuchać:) ale nawet lubie i chyba bardziej od dubów :)
 
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009   

Polecam wam jak to zacytowalem w dziale o koncertach jednoosobowego kraftwerk, mistrza w swoim fachu Aphexa, ja juz sie nie moge doczekac tego koncertu.. wpiszcie sobie prosze 'Come to Daddy' w jołtubową szukajke <-- wrrrrrrrr..
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009   

znam znam :) lubie też w wersji dillinger escape plan z Pattonem na wokalu :) miszczoski kower :P
 
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Czw 11 Cze, 2009   

michael flatley bostwo mujzyka i taniec
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Pią 12 Cze, 2009   

Tylko ani to techno ani popik :?:
 
 
 
Zali  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lip 2009
Posty: 17
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

Pamiętajmy że nie wolno nam oceniać muzyki przez pryzmat ludzi którzy jej słuchają ja np. lubię techno ale nie lubię ludzi którzy takiej muzyki słuchają wiec nie identyfikuje się z ich subkulturą i tyle. Tak samo mógłby sie ktos uprzeć że wrzaski w np. black metalu nie są muzyką a tak wcale nie jest dla mnie black metal jest muzyką tak samo jak techno choć wole to pierwsze. A scena muzyczna i zachowanie gwiazd to już inna bajka
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

Oczywiście że jest muzyką, wogóle zaskoczył mnie taki temat :roll: o czym tu gadać :?: "czy lubicie pop i techno?" to inna sprawa.
Pop nawet lubie, a techno ... hmmm w sumie i się przy tym kiedyś bawiłam jak mnie na taką imprezę wyciągnęli.
 
 
 
Osaa  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 81
Skąd: Drzewica
Wysłany: Pią 10 Lip, 2009   

To jest muzyka i do tego zajebista. szkoda że większość ludzi myśli że jak lubisz rocka, to techno nie możesz...

ja słucham punk rocka często bo to uwielbiam, ale bardzo lubie też trance, techno itp. nie umiem tego wytłumaczyć.

kiedys ograniczyłam się do punk rocka, a teraz jestem zwyczajną nastolatką która lubi kolorowe t-shirty i brzmienie basu, brzmienie gitary, koncerty i dyskoteki. jestem neutralna pod tym względem, ale od jakiegoś czasu. przy każdej muzyce moge się bawić i do tego nie jestem pozerem :shock: nie jest tak że na impreze ubieram się w cekinki, a na koncert skóra gklany itp. nie wstydzę się tego że słucham takiej muzyki:)

więc jeszcze raz to jest muzyka:)
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Pią 17 Lip, 2009   

a jak słuchasz techno to nie masz wrażenia że płyta ci sie zacieła ?:>
 
 
 
Punisher  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 35
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 17 Lip, 2009   

Ja bym tutaj nie porównywał popu (oczywiście mówię o PRAWDZIWYM popie, np. Michael Jackson, a nie takie gnioty jak cFeel, Doda,Ruchanna i cała reszta tego syfu) do sieczki i odgłosów, jakie z reguły słyszy się podczas remontu i jak zwykło się je nazywać "techno" :-P czasem to chciałbym być takim technomułem... tak to się wkurwiam jak sąsiad nade mną wali młotkiem i ogólnie jest hałas nie do zniesienia, a tak to miałbym "fazę" i bym się rozkoszował, jakie to fajne techno mi funduje sąsiad, do tego na żywo, za free i w moim własnym domu! Czego chcieć więcej? :mrgreen: ale to oczywiście tylko moje zdanie :-P
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Pią 17 Lip, 2009   

co?
 
 
 
Lyla  
Rozkręca sie

Dołączyła: 04 Kwi 2009
Posty: 256
Skąd: Żagań
Wysłany: Pią 17 Lip, 2009   

Hm wiecie to samo mogą powiedziec o nas technognioty.
Że jak można słuchac czegoś takiego? Tzw. darcia mordy. bo oni nie odróżniają metalu od punku, ska od reggae, czy czegoś tam innego. Dla nich to jedno i to samo, czyli zbędne darcie mordy w zespołach black metalowych, czy jakichś tam.

My nie lubimy ich muzyki, oni nie lubią naszej. Nie musimy ich najeżdżać za coś, czego słuchają, bo oni mogliby to samo zrobić :)

Akcja tolerancja. Im się to podoba - luz. Mnie nie, ale nie będę ich za to biła :)

I tak jak metal, punk, rock, pop, techno, disco polo :P to jest muzyka :)
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lip, 2009   

grotesqa napisał/a:
a jak słuchasz techno to nie masz wrażenia że płyta ci sie zacieła ?:>



A co uważasz za techno? Pewnie wszystkie gatunki, jak goa, trance, dubstep, gabber etc. ;)
edit: w tym i wszystkie eskowe syfy.

No i czym się różni gabber od death metalu? :P

Tutaj zajebisty remix w tych klimatach:

http://w280.wrzuta.pl/aud...08_-_t-1000_h-k
  
 
 
Punisher  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 35
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 17 Lip, 2009   

No ok, mogą o nas to samo powiedzieć i niech sobie mówią, ale w swoim środowisku. To jest forum przystanku Woodstock i raczej wielu miłośników techno tutaj nie spotkamy, chociaż nie mówię, że się zupełnie ani jeden taki nie trafi. Jednak większość tutaj słucha cięższej muzyki i nie lubi techno, więc czemu mamy o tym nie pisać otwarcie, skoro oni tak samo pewnie obsmarowują metal na swoich forach?
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Pią 17 Lip, 2009   

Araiser napisał/a:
A co uważasz za techno? Pewnie wszystkie gatunki, jak goa, trance, dubstep, gabber etc. ;)


nie. chodzi mi o takie umcy umcy przez 15 minut. rozmiesz? ;)
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 17 Lip, 2009   

O tak, to jest nie do zniesienia - dla mnie :P I 4 takty przez 10 minut na okrągło. To jest rzeźnia ;/ Ale powiem Wam, że jest kilka piosenek "techno", które lubię :) ale to raczej trance - i to też nie każdy :P
  
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lip, 2009   

Punisher napisał/a:
No ok, mogą o nas to samo powiedzieć i niech sobie mówią, ale w swoim środowisku. To jest forum przystanku Woodstock i raczej wielu miłośników techno tutaj nie spotkamy, chociaż nie mówię, że się zupełnie ani jeden taki nie trafi. Jednak większość tutaj słucha cięższej muzyki i nie lubi techno, więc czemu mamy o tym nie pisać otwarcie, skoro oni tak samo pewnie obsmarowują metal na swoich forach?



Bo kurwa ja lubię elektronikę i sobie nie życzę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: Pią 17 Lip, 2009 ]
grotesqa napisał/a:
Araiser napisał/a:
A co uważasz za techno? Pewnie wszystkie gatunki, jak goa, trance, dubstep, gabber etc. ;)


nie. chodzi mi o takie umcy umcy przez 15 minut. rozmiesz? ;)



Hmm, nie :D Poproszę linka ;p
 
 
Punisher  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 35
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 17 Lip, 2009   

Ale ja tu nie mówiłem o każdej muzyce elektronicznej, bo sam czasem słucham electro. Chodziło mi właśnie o coś w stylu "umcy umcy umcy umcy jeb jeb jeb jeb i jest "muzyka" :-P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group