Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kielce - wyjazd autem
Autor Wiadomość
Zarammoth  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Kielce
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   Kielce - wyjazd autem

Więc tak: Jadę na Wooda autem i jadę po raz pierwszy. Okazało się, że koledzy nie mogą jechać i zwolniły się 2-3 miejsca.
Poszukuję "zapełniaczy" wolnych miejsc. Chcę, żeby to byli wartościowi zapełniacze :)) tzn. tacy, którzy po pierwsze byli już na Woodzie i poprowadzą nowego po tym "świecie" (choć może być i zabawnie jeśli jesteście nowicjuszami tak jak ja - może sobie poradzimy). Po drugie chcę, żeby to były osoby w miarę towarzyskie (fajnie, gdyby dla równowagi były to dziewczyny, ale oczywiście bez dyskryminacji, każdy może być, bez względu na wiek i płeć :P)
Dlaczego przedział od-do (2-3)? Ponieważ tylna kanapa pozwala co prawda na 3, a nawet 4 osoby, jednak droga jest długa, a taki ścisk może spowodować duży dyskomfort. Bagażnik jest niezwykle duży, spokojnie pomieści wszystko (włącznie z dwoma dodatkowymi pasażerami <haha> ).

Informacje dodatkowe?
Auto to Mazda 626 (edycja z 2001r.) - jak ktoś chce może zobaczyć, że bagażnik jest spory.
Jadę ja z bratem - ja mam 24 lata, brat 18. Wyruszamy ze Ślichowic, ale dzielnica nie jest oczywiście istotna. Co więcej, mogą być to okolice Kielc, najlepiej na trasie przejazdu (na chwilę obecną planuję jechać przez Łódź, więc wylot na Ćmińsk > Rudę Maleniecką i Piotrków)
Dzień wyjazdu? Tu jest problem, ponieważ nie jest to do końca jeszcze pewne. Prawdopodobnie czwartek rano (01.08), ale to raczej my dostosujemy się do życzeń pasażerów <onajego>
Numer tel: 514855733. Uwaga! Dzwonić dopiero od niedzieli (21.07) w godzinach 10:00-20:00.
Bardzo odpowiada mi pisanie na Facebooka - tam można również ujrzeć moją zakazaną twarz - https://www.facebook.com/daniel.pietrzykowski.75
Kasa? Zależy od końcowego zużycia paliwa i ilości pasażerów. Dodatkowych opłat niet, za parkowanie płacę ja ;))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group