Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pezet

Chcecie?
Tak
14%
 14%  [ 14 ]
Nie
85%
 85%  [ 81 ]
Głosowań: 95
Wszystkich Głosów: 95

Autor Wiadomość
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto 25 Wrz, 2012   

ja tam nic to pezeta nie mam, ale jestem na NIE bo mogłoby to zapoczątkować złą fazę na takie zespoły.
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Śro 26 Wrz, 2012   

Też jestem na nie.... Osobiście słucham różnych gatunków muzyki ale nie widzę jakoś hh na woodzie... Już wystarczy, że muzyka elektroniczna się pojawiła..... Są inne festiwale zróżnicowane gatunkowo na które można jechać a woodstock to woodstock. Pojawił się zespół elektroniczny po roku pojawiło się jeszcze więcej elektroniki, jeśli pojawi się zespół hh to w końcu też zacznie się pojawiać go coraz więcej a gdzie miejsce dla dotychczasowej muzyki woodstockowej?.. Będzie go coraz mniej aż w końcu na woodzie będą wszystkie gatunki muzyczne i impreza straci swój klimat..... Przynajmniej ja to tak widzę.....
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 26 Wrz, 2012   

19kojot91 napisał/a:
Ja to najchętniej chciałbym hermetycznie zamkniętą na inne gatunki imprezę bez żadnej alternatywy, reggae czy innych wynalazków:) sam rock/metal z prawdziwego zdarzenia, ale skoro jest miejsce na elektronikę to dla Pezeta też widzę miejsce:)


Gdybym miał w zwyczaju praktykować modlitwy,dziękowałbym Najwyższemu,że to nie ty,kojocie,jesteś organizatorem Przystanku Woodstock.
"Hermetycznie zamknięta" impreza? <zniesmaczony> To nawet brzmi fatalnie i kojarzy się jeszcze gorzej.Z konserwą.I nie tylko.

P.s.Przyszedł mi do głowy suchar:Pezet-nie,i Peen-także nie!
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 26 Wrz, 2012   

milan napisał/a:
Gdybym miał w zwyczaju praktykować modlitwy,dziękowałbym Najwyższemu,że to nie ty,kojocie,jesteś organizatorem Przystanku Woodstock.
"Hermetycznie zamknięta" impreza? <zniesmaczony> To nawet brzmi fatalnie i kojarzy się jeszcze gorzej.Z konserwą.I nie tylko.


hehe faktycznie skojarzenie z konserwą trafne, ale jakże smaczna dla mnie to byłaby konserwa.
Wiem,że to nie masz żadnych szans powodzenia:) bo na woodstocku z tego co zauważyłem najwięcej osób chce punka i właśnie reggae :P Spoko przyzwyczaiłem się do formy w jakiej to funkcjonuje dlatego też woodstock traktuję trochę jak alko piknik z przerwami na muzykę:) i jest dobrze, muzycznie mam nadzieje,że Metalfest mnie zadowoli bo póki co nic nie wiadomo na temat tego kto zagra i czy w ogóle się odbędzie.
 
 
kaziu  
Forumowy prawiczek
TheBill


Wiek: 28
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 23
Skąd: Pila
Wysłany: Śro 26 Wrz, 2012   

ręce opadają jak się widzi takie tematy. Ludzie, może i mam 17 lat ale przez to, że mieszkałem w Boleszkowicach mogę powiedzieć, że byłem chociaż na chwile na woodstockach od 2005 roku i jest co raz gorzej ! no prosze Was, to tak jakby na hh kemp dać iron maiden. Po to są różne imprezy różnej muzyki, żeby nie robić jednego wielkiego spędu. Woodstock był i oby został tą imprezą dla ludzi z pasją i słuchających takiej muzyki od jakiej się zaczęło, nie róbmy z niego festynu żeby tylko więcej ludzi zgromadzić w celach zysku.
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Śro 26 Wrz, 2012   

kaziu napisał/a:
ręce opadają jak się widzi takie tematy. Ludzie, może i mam 17 lat ale przez to, że mieszkałem w Boleszkowicach mogę powiedzieć, że byłem chociaż na chwile na woodstockach od 2005 roku i jest co raz gorzej ! no prosze Was, to tak jakby na hh kemp dać iron maiden. Po to są różne imprezy różnej muzyki, żeby nie robić jednego wielkiego spędu. Woodstock był i oby został tą imprezą dla ludzi z pasją i słuchających takiej muzyki od jakiej się zaczęło, nie róbmy z niego festynu żeby tylko więcej ludzi zgromadzić w celach zysku.

Polać mu!
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 26 Wrz, 2012   

*Polewa.* Dobrze gada ;d
 
 
shanon  
Forumowy prawiczek
wszyscy kłamią

Wiek: 31
Dołączyła: 29 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 26 Wrz, 2012   

Z jednej strony też bym mu polała (ale nie do pełna! nie, nie! :D ).. z drugiej - lubię twórczość Pezeta i w sumie gdyby miał być, to jako jeden z pierwszych koncertów tak dla wychillowania przy piwie/winie/wódce jak najbardziej.
 
 
333kingston  
Forumowy prawiczek
czubek

Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 21
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2012   

Marg!tta666 napisał/a:
(...)jeśli pojawi się zespół hh to w końcu też zacznie się pojawiać go coraz więcej a gdzie miejsce dla dotychczasowej muzyki woodstockowej?.. Będzie go coraz mniej aż w końcu na woodzie będą wszystkie gatunki muzyczne i impreza straci swój klimat..... Przynajmniej ja to tak widzę.....


Wszystkie gatunki muzyczne, taki woodstock mi się marzy

kaziu napisał/a:
ręce opadają jak się widzi takie tematy. Ludzie, może i mam 17 lat ale przez to, że mieszkałem w Boleszkowicach mogę powiedzieć, że byłem chociaż na chwile na woodstockach od 2005 roku i jest co raz gorzej ! no prosze Was, to tak jakby na hh kemp dać iron maiden. Po to są różne imprezy różnej muzyki, żeby nie robić jednego wielkiego spędu. Woodstock był i oby został tą imprezą dla ludzi z pasją i słuchających takiej muzyki od jakiej się zaczęło, nie róbmy z niego festynu żeby tylko więcej ludzi zgromadzić w celach zysku.


Dla zysku - what????
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2012   

Robicie w większości podstawowy błąd, tak samo jak metal nie jest równy metalowi tak samo hh ma równie różnorodne odmiany itp. Uogólnienia są zawsze krzywdzące, to tak jakby przyrównać wspaniałą Enigmę do jakichś Manieczek bo jest to jako "electro". Co do samego Pezeta to jest mi to obojętne, chociaż znalazłbym coś lepszego z gatunku na jego miejsce i to spokojnie.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2012   

Zmartwiony z S napisał/a:
Co do samego Pezeta to jest mi to obojętne, chociaż znalazłbym coś lepszego z gatunku na jego miejsce i to spokojnie.

Chociażby O.S.T.R
 
 
 
kaziu  
Forumowy prawiczek
TheBill


Wiek: 28
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 23
Skąd: Pila
Wysłany: Pią 28 Wrz, 2012   

bardzo chętnie przyjme dobrowolne polanie :3
 
 
 
Arcio  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Paź, 2012   

A może Popek król Albanii? :>
 
 
Barman  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 11
Skąd: żory
Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

O.S.T.R by można było strawić sam czasem słucham, ale jakoś rap i Hip-Hop nie pasuje mi do tych klimatów.
 
 
Marcu  
Forumowy prawiczek
Zuo wcielone

Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 8
Skąd: Nowa Ruda
Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

HH na woodstocku? Kemp jest od tego. Nie chciałbym, żeby świetną zabawę przerwała nawałnica dresiarzy i innych tego typu ludzi.
 
 
 
farfalla  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 16
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

nie orientuje się w line upach na hip hopowych festiwalach czy tam się wpierdala ktoś z rockowych artystów? ok elektronika - nie te klimaty, ale argument z tolerancja ma racje bytu, ale hop hop jest zwyczajnie agresywny, wulgarny i jest zwyczajnym przeciwieństwem tego co promuje PW. Czułam się nieswojo widząc Peję na scenie, człowieka, który zdążył obrazić pół świata więc hip hop stanowczo nie. http://www.wprost.pl/ar/133530/Buraki-hip-hopu/ myślę, że byłaby powtórka z rozrywki ; )
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

Posty nie na temat wyleciały, proszę więcej nie offtopować.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

farfalla napisał/a:
nie orientuje się w line upach na hip hopowych festiwalach czy tam się wpierdala ktoś z rockowych artystów? ok elektronika - nie te klimaty, ale argument z tolerancja ma racje bytu, ale hop hop jest zwyczajnie agresywny, wulgarny i jest zwyczajnym przeciwieństwem tego co promuje PW


1.Woodstock nie jest niestety już festiwalem rockowym
2.Ty się czułaś nieswojo przy Peji spoko, ja nieswojo czuję się przy elektronice:) I jeśli argument o muzycznej tolerancji ma prawo bytu przy elektronice to tutaj również.
3.Wg. Ciebie rock/metal nie jest muzyka wulgarna/agresywną?
4.Temat o Pezecie był tylko prowokacją (mimo,iż Pezeta lubię)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi