Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Cypress Hill !
Autor Wiadomość
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 30 Sie, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
A nawet to w całości latynosi, stanowiący element "wojny" na zachodnim wybrzeżu między tymi dwiema społecznościami, czasem odnoszący się krytycznie do tego wszystkiego, ale stanowczo obstający przy latynosach oraz tępieniu afroamerykanów ;] Tak dla szybkiego wyjaśnienia, które pewnie uogólnia dosyć sprawę. Przy czym sami, jak wyjaśniają osobiście, podobno nie śpiewają o niczym, czego nie przeżyli, więc najpewniej sami przemocą się posługiwali... albo są pozerami.

Takie tam meandry Zachodniego Wybrzeża i Miasta Aniołów.


:) dzięki za wyjaśnienie, ale temat tego zespołu mało mnie interesuje bo pomijając tekst o czymkolwiek by on nie był to sama muzyka do mnie nie trafia.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 30 Sie, 2012   

Mi akurat muzycznie i jeśli chodzi o klimat, styl, niektóre utwory się podobają, bo tego, że wytworzyli specyficzną atmosferę części twórczości odmówić im nie można. Żeby nie było, że to jakieś szmatławe jest ;p Ale ze względów tekstowych, ze względów potencjalnej gaży, ze względów niedopasowania w wielu elementach do PW też jestem na nie.

Chcemy ankiety ;d
 
 
333kingston  
Forumowy prawiczek
czubek

Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 21
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Kolega przewrażliwiony powinien wyluzować, po pierwsze najbardziej "kontrowersyjne" ich teksty sa z wczesnych lat 90, mozna powiedziec 'młodzi i głupi' była mowa o broni itp ale nie powiedziałym że nawołują do przemocy zreszta na woodstocku nie grały zawsze wyłącznie stricte 'pokojowe' kapele mowa o roznych vaderach, kreatorach etc, zreszta nie chce sie rozpisywac Cypress Hill biorac pod uwage wspolprace ich oraz wspolne trasy niezliczone z czarnoskórymi muzykami nie moga byc rasistami, nie sadze zeby np. taki Damian Marley chciał z nimi nagrać kawałek w przeciwnym razie (i odwrotnie)

Tak czy siak, pan Radosław ma prawo miec swoje zdanie, tylko nie ma co go powtarzac 8 razy ani wdawac sie w dyskusje bo widac ze jeden drugiego nie przekona a zrobiliscie straszliwy offtopic. A wycieczki ad personam już w ogóle nie na miejscu, mam nadzieje ze skonczyliscie z dogadywaniem sobie i bezsensowna dyskusja.

Co do tematu; Było by świetnie jakby Cypressi zagrali na woodstocku, jestem jak najbardziej za
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

333kingston napisał/a:
na woodstocku nie grały zawsze wyłącznie stricte 'pokojowe' kapele mowa o roznych vaderach, kreatorach


oooo i niech Kreatory, Vadery i im podobne grają:P ale Cypress Hill bye bye... NIE!
 
 
333kingston  
Forumowy prawiczek
czubek

Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 21
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

19kojot91 napisał/a:
oooo i niech Kreatory, Vadery i im podobne grają:P ale Cypress Hill bye bye... NIE!


A małe jeszcze jest metalu co roku na woodzie? Fajnie było by dać trochę zabawy odbiorcom o nieco zróżnicowanym guście. Jeśli ich nie trawisz zawsze możesz iść na piwo w tym czasie;p
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

333kingston napisał/a:
A małe jeszcze jest metalu co roku na woodzie?

A jest dużo? Na 3 dni festiwalu 2 lub 3 metalowe zespoły to dużo?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania