Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Ugly Kid Joe
Autor Wiadomość
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 22 Lis, 2012   

Okeja, dupy nie urywa ale jest mocny kandydat żeby dobrze się pobawić na ich koncercie.
 
 
 
wloczykijek  
Coś już napisał
brujo/shaman/poganin


Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 65
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 23 Lis, 2012   

MmmmmMMmm dobry koncert się szykuje, dobre klimaty na woodstock
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 25 Lis, 2012   

Agó napisał/a:
Kurczę jak Jurek podawał info i puścił kawałek to prawie zaczęłam piszczeć, bo brzmieli jak Gunsi troszkó,

wolę tą mało znaną kapelę (u nas) niż GnR
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

Jak sobie teraz nad tym myślę to też do tego dochodzę, bo dla mnie GnR to stare dobre GnR, a jednak trochę się pozmieniało.
 
 
Aosji  
Forumowy prawiczek
Buba?

Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 22
Skąd: Arcelin/Olsztyn
Wysłany: Nie 02 Gru, 2012   

Na co dzień nie odzywam się odnośnie zespołów, ale muszę w tym temacie, gdyż jedno z moich muzycznych marzeń na Woodstocku się własnie spełniło. Wiec mówiąc językiem "młodzieży": Jaram się.
PEACE
I do zobaczenia tam gdzie każdy znajdzie swoje miejsce:D
 
 
 
Johnn  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 7
Skąd: Legnica
Wysłany: Nie 02 Gru, 2012   

Ja się cieszę,myślałem,że będzie gorzej a tu całkiem fajny zespół.;) Dobry będzie koncert,na pewno się przejdę.;)
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Nie 02 Gru, 2012   

ta kapela nie jest mało znana, kiedyś we wczesnych latach 90 leciała często w MTV ;) Zespół jednak szybko zniknął i wydaje się że jest nawet nie odgrzewanym kotletem tylko tą zieloną naroślą na tym kotlecie. Co z tego że jest z hameryki? Pójdę z ciekawości zeby zobaczyć czy się obroni czy nie. Ale szczerze wątpię ;)
 
 
 
Jurgen  
Coś już napisał
róbta co chceta


Wiek: 29
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 69
Skąd: Muszyna
Wysłany: Nie 02 Gru, 2012   

Wiaderko napisał/a:
Agó napisał/a:
Kurczę jak Jurek podawał info i puścił kawałek to prawie zaczęłam piszczeć, bo brzmieli jak Gunsi troszkó,

wolę tą mało znaną kapelę (u nas) niż GnR


Dawniej GnR obecnie Axl n Pozzers: )
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 04 Gru, 2012   

Jurgen napisał/a:
Wiaderko napisał/a:
Agó napisał/a:
Kurczę jak Jurek podawał info i puścił kawałek to prawie zaczęłam piszczeć, bo brzmieli jak Gunsi troszkó,

wolę tą mało znaną kapelę (u nas) niż GnR


Dawniej GnR obecnie Axl n Pozzers: )


Strasznie modne ostatnimi czasy stało się słuchanie "starego Guns n' Roses" i bycie przeciwko wszystkiemu co Axl robi pod tym szyldem. Podejrzewam, że gdyby wyrzucono Axla a cały trzon zespołu pozostałby niezmieniony to pojawiłyby się głosy jak to bez Axla to nie to samo - widać ludzi zadowolić nie można. I uprzedzę podejrzenia - nie jestem fanem Axla ani Gunsów, jednak nie trawię głupiej mody na nazywanie wszystkich wokoło pozerami i odrzucanie wszystkiego co odbiega od klasycznego rockowo/metalowego schematu.
 
 
 
hemoglobina  
Forumowy prawiczek
UMIERAM. Żartowałam. To dopiero jutro. Ej,ale jutr

Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 04 Sty, 2013   

Dobry klimat na Woodstock :). Właśnie leżę w domu na kacu , zbieram energię na ich koncert.
 
 
Defo  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 7
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

FreaK napisał/a:
No i git dla mnie moze byc ..
Polecam [video]http://www.youtube.com/watch?v=OtNW88sgO04[/video]


Genialny kawałek stary! To będzie "moja" gwiazda na tym festiwalu. Będzie rozpierdol!
 
 
 
bbfan  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 49
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

KazikHansen napisał/a:
Jurgen napisał/a:
Wiaderko napisał/a:
Agó napisał/a:
Kurczę jak Jurek podawał info i puścił kawałek to prawie zaczęłam piszczeć, bo brzmieli jak Gunsi troszkó,

wolę tą mało znaną kapelę (u nas) niż GnR


Dawniej GnR obecnie Axl n Pozzers: )


Strasznie modne ostatnimi czasy stało się słuchanie "starego Guns n' Roses" i bycie przeciwko wszystkiemu co Axl robi pod tym szyldem. Podejrzewam, że gdyby wyrzucono Axla a cały trzon zespołu pozostałby niezmieniony to pojawiłyby się głosy jak to bez Axla to nie to samo - widać ludzi zadowolić nie można. I uprzedzę podejrzenia - nie jestem fanem Axla ani Gunsów, jednak nie trawię głupiej mody na nazywanie wszystkich wokoło pozerami i odrzucanie wszystkiego co odbiega od klasycznego rockowo/metalowego schematu.


A co Axl robi pod tym szyldem ? Zobacz Rock in Rio 2011, charczy, pieje, żenujący koncert, i to się często powtarza, w słabej formie wokalnej zdziera kasę z ludzi, a oferuje im marne widowisko...
 
 
Barman  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 11
Skąd: żory
Wysłany: Nie 20 Sty, 2013   

bbfan napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
Jurgen napisał/a:
Wiaderko napisał/a:
Agó napisał/a:
Kurczę jak Jurek podawał info i puścił kawałek to prawie zaczęłam piszczeć, bo brzmieli jak Gunsi troszkó,

wolę tą mało znaną kapelę (u nas) niż GnR


Dawniej GnR obecnie Axl n Pozzers: )


Strasznie modne ostatnimi czasy stało się słuchanie "starego Guns n' Roses" i bycie przeciwko wszystkiemu co Axl robi pod tym szyldem. Podejrzewam, że gdyby wyrzucono Axla a cały trzon zespołu pozostałby niezmieniony to pojawiłyby się głosy jak to bez Axla to nie to samo - widać ludzi zadowolić nie można. I uprzedzę podejrzenia - nie jestem fanem Axla ani Gunsów, jednak nie trawię głupiej mody na nazywanie wszystkich wokoło pozerami i odrzucanie wszystkiego co odbiega od klasycznego rockowo/metalowego schematu.


A co Axl robi pod tym szyldem ? Zobacz Rock in Rio 2011, charczy, pieje, żenujący koncert, i to się często powtarza, w słabej formie wokalnej zdziera kasę z ludzi, a oferuje im marne widowisko...


no to zadam ci pytanie. Byłeś może na jego koncerie, ale na żywo a nie przez łącze internetowe?? Ja miałem taką możliwość, i powiem Ci efekt mnie zaskoczył. Interner psuje to wszystko, nie oddaje koncertowej atmosfery. I uwierz mi sam byś sie ździwił jak ten charczący dziadek daje pokaz w trakcie koncertu.

Wracając do tematu, zespołu nie znam ale na koncert napewno pojde :>
 
 
bbfan  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 49
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Owszem byłem, w 2006 roku w Warszawie i koncert był bardzo dobry,ale to było 7 lat temu, koncerty z ostatnich lat, konkretnie forma wokalna dla mnie słaba...
 
 
Zander  
Rozkręca sie


Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 113
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 07 Lut, 2013   

Tak UKJ! To chyba na razie najlepszy pewniak :D

[video]http://www.youtube.com/watch?v=cN4OYrKBMEQ[/video]
 
 
vaktor  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 21
Skąd: krapkowice
Wysłany: Nie 10 Lut, 2013   

Popieram przedmówcę ! :P
Świetne granie, właśnie takie lubie. Zapowiada się świetna zabawa pod sceną, tak więc do zobaczyska!
 
 
mac  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: Radom
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

Już niedlugo :D
[video]http://www.youtube.com/watch?v=ZbZBaRhmYvU[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=CpdYVHNwn7I[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=vlGPOd52LAo[/video]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group