Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gooral & Mazowsze
Autor Wiadomość
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 06 Gru, 2012   

Ale to chyba folkowa scena jak z Mazowszem. Coś mnie się tak wydaje.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

Jaaasiek napisał/a:
Ale to chyba folkowa scena jak z Mazowszem. Coś mnie się tak wydaje.

A wg mnie nazywanie mniejszej sceny festiwalu nadal jako folkową jest coraz bardziej sztuczne, nienaturalne i kontynuowane tylko z 'historycznych' względów. Kapel prawdziwie folkowych jest tam tyle co kot napłakał, a selekcja kto gdzie zagra (czy na 'folkowej' czy na Dużej) jest podejmowana na podstawie popularności danej kapeli (tym samym spodziewanej liczby widzów na koncercie), a nie na podstawie przynależności do gatunków jakie ktoś swoją twórczością prezentuje.
 
 
 
Agatha9393  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 09 Cze 2012
Posty: 5
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pią 04 Sty, 2013   

A mi podobał się koncert Goorala. Nie byłam wtedy pod sceną, bo szalałam w błocie, ale słyszałam, a później oglądałam w TV i pozytywnie mnie zaskoczyli. Naprawdę fajnie grali, moim zdaniem ;))
Ciekawa jestem jak to będzie z zespołem Mazowsze no i na jakiej scenie zagrają.
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pią 04 Sty, 2013   

Ja tylko czekam, aż się Jurek zbulwersuje naszym niezadowoleniem i powie, żebyśmy spierdalali, bo to jego festiwal <3
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią 04 Sty, 2013   

berndsen napisał/a:
Ja tylko czekam, aż się Jurek zbulwersuje naszym niezadowoleniem i powie, żebyśmy spierdalali, bo to jego festiwal <3

Kto jak kto, ja tam specjalnych powodów do narzekania nie mam. A gdybym jakieś większe miał to na festiwal po prostu bym nie przyjechał ;]
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pią 04 Sty, 2013   

aqu32 napisał/a:
Kto jak kto, ja tam specjalnych powodów do narzekania nie mam. A gdybym jakieś większe miał to na festiwal po prostu bym nie przyjechał ;]

No i bardzo dobrze. Tylko po prostu jestem ciekawa, czy znów wyjedzie na ludzi, jak w zeszłym roku, gdy ogłosił Goorala i ludzie byli nie zadowoleni. Ja na co dzień nie słucham "woodstockowych" klimatów, nawet nie znam 3/4 zespołów, które będą występować na tegorocznym festiwalu, więc ja tam zdania nie mam. Bawię się dobrze przy każdej muzyce, nie oceniam jakości koncertów, chyba, że faktycznie przyjdzie mi za nie zapłacić powyżej 100zł a takowe też się rzadko zdarzają :D
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 05 Sty, 2013   

aqu32 napisał/a:
Kto jak kto, ja tam specjalnych powodów do narzekania nie mam. A gdybym jakieś większe miał to na festiwal po prostu bym nie przyjechał ;]

I to jest najzdrowsze podejście do Woodstocku, a nie banda nawiedzonych, dla których Woodstock musi na siłę być ambitnym rockowym festiwalem gdzie nie pobawisz się tylko zagłębiasz się w skomplikowane dźwięki z zamkniętymi oczami i analizujesz składnię tekstu przez następne 6h. Tyle, ze ludzie się nigdy nie nauczą, że Woodstock OD POCZĄTKU był podziękowaniem dla wolontariuszy i nigdy nie zamierzał stać się festiwalem typowo rockowym, a rodzaj muzyki granej na PW zmieniał się latami razem z gustami J. Owsiaka. I tak powinno zostać, ponieważ na WOŚP nie zbierają tylko rockersi punki i metale, ale cała rzesza ludzi o rozmaitych gustach muzycznych. I oni są niby gorsi? Im się nie należy? I popieram Owsiaka, który mówi wprost: "Nie podoba się, to wypieprzaj na Wacken, Off, Opener czy inny tematyczny festiwal" bo bawić się na darmowym festiwalu i jeszcze ŻĄDAĆ czegoś od organizatorów to mi się już w głowie nie mieści. A ten, kto nie był wolontariuszem nigdy i narzeka na festiwal non stop to powinien się od razu przymknąć.

Goorala może i niezbyt trawię, ale nie przeszkadza mi fakt, że wystąpi, bo z tego co wiem to niezła zabawa była na jego koncercie w 2012 a o to tylko chodzi na PW, o ZABAWĘ!
 
 
 
Yuri8  
Forumowy prawiczek
hey miłego dnia daj buziakaaa <;


Wiek: 30
Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: się wziołeś?
Wysłany: Pon 14 Sty, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
aqu32 napisał/a:
Kto jak kto, ja tam specjalnych powodów do narzekania nie mam. A gdybym jakieś większe miał to na festiwal po prostu bym nie przyjechał ;]

I to jest najzdrowsze podejście do Woodstocku, a nie banda nawiedzonych, dla których Woodstock musi na siłę być ambitnym rockowym festiwalem gdzie nie pobawisz się tylko zagłębiasz się w skomplikowane dźwięki z zamkniętymi oczami i analizujesz składnię tekstu przez następne 6h. Tyle, ze ludzie się nigdy nie nauczą, że Woodstock OD POCZĄTKU był podziękowaniem dla wolontariuszy i nigdy nie zamierzał stać się festiwalem typowo rockowym, a rodzaj muzyki granej na PW zmieniał się latami razem z gustami J. Owsiaka. I tak powinno zostać, ponieważ na WOŚP nie zbierają tylko rockersi punki i metale, ale cała rzesza ludzi o rozmaitych gustach muzycznych. I oni są niby gorsi? Im się nie należy? I popieram Owsiaka, który mówi wprost: "Nie podoba się, to wypieprzaj na Wacken, Off, Opener czy inny tematyczny festiwal" bo bawić się na darmowym festiwalu i jeszcze ŻĄDAĆ czegoś od organizatorów to mi się już w głowie nie mieści. A ten, kto nie był wolontariuszem nigdy i narzeka na festiwal non stop to powinien się od razu przymknąć.

Goorala może i niezbyt trawię, ale nie przeszkadza mi fakt, że wystąpi, bo z tego co wiem to niezła zabawa była na jego koncercie w 2012 a o to tylko chodzi na PW, o ZABAWĘ!


łuhu, wygrał!
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 14 Sty, 2013   

A ja myślę, że nie chodzi o sam fakt Goorala, Bednarka czy czegokolwiek od tak. Mnie się nie podoba, że zawsze było tak, że bączek dawał szansę zespołom. A tu cuda wianki <- to mi się nie podoba strasznie.


Poza tym, jeśli jestem wolontariuszem (niestety w ostatnich dwóch latach nie) od 16 roku życia to mam prawo pojęczeć? :>
 
 
 
Jannn08  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 8
Skąd: Radom
Wysłany: Pon 14 Sty, 2013   

Gooral na kolejnym wood ? Popieram posty przede mną , że lepsze by były zespoły kultowe takie jak KSU , Dezerter czy odnowiony The Bill .
 
 
 
hiroaki  
Coś już napisał
Urodzony aby żyć

Wiek: 29
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 71
Skąd: Mielec
Wysłany: Sob 02 Lut, 2013   

nic specjalnego.Dupy nie urywa a szkoda zespołu który mógłby za nich wskoczyć i być lepszy.
 
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Sob 02 Lut, 2013   

hiroaki napisał/a:
nic specjalnego.Dupy nie urywa a szkoda zespołu który mógłby za nich wskoczyć i być lepszy.


mogłby tez "wskoczyć" gorszy zespół czy artysta...a pozatym moim zdaniem ludzie dobrze sie bawili na gooralu ogladajac nagrania z koncertu woodstockowego tez widac mase dobrze bawiacych sie ludzi wiec dlaczego mieli by nie zagrac...wiadomo nie każdemu to sie podoba ale jest milion rzeczy do robienia jezeli nie ma sie ochoty ich słuchac zreszta nikt nie siedzi 24h pod scena prawda
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Nie 03 Lut, 2013   

Jedyne tzw. "inne klimaty" na jakie się wybieram.
 
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Nie 10 Lut, 2013   

z radości nie skaczę, w sumie to jest mi to obojętne. ale wątpię, czy znajdę się pod sceną.
 
 
HappyGregor  
Rozkręca sie
Enjoy!


Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 147
Skąd: Sieraków
Wysłany: Sob 16 Lut, 2013   

Świeżo z wczorajszego pleneru:

Kiedy Gooral ma kaca?
-Mazowsze <haha>
 
 
 
OchO  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 63
Skąd: Tuchola
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013   

I beng, ja się pojawie na tym koncercie na bank ;D
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Nie 31 Mar, 2013   

w zeszłym roku nie dotarłam, teraz się postaram;D
 
 
 
Muffin  
Coś już napisał
Twoja ulubiona woda?


Wiek: 28
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 74
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie 31 Mar, 2013   

Gooral zawsze na propsie !

miyuki - c.d Twojej sygnatury. to z miłą chęcią :)
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Pon 20 Maj, 2013   

W tamtym roku było super. Najpierw wszyscy narzekali, a na koncercie tłum metali, punków i wszystkiego innego skakał do jego muzyki. Ja tam chętnie wpadnę zobaczyć ten koncert
 
 
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Pon 20 Maj, 2013   

Nie kręci mnie taka muzyka i na pewno mnie na koncercie nie będzie, ale przynajmniej będzie więcej czasu na inne rzeczy :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group