Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
Hey

Czy chcesz aby Hey zagrał na XVIII PW?
tak
86%
 86%  [ 83 ]
nie
13%
 13%  [ 13 ]
Głosowań: 96
Wszystkich Głosów: 96

Autor Wiadomość
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 22 Gru, 2011   

A tam gadanie.
Hunter grał w 1996, 2002, 2003, 2004, a w 2005 roku przegrali Bączka właśnie z Hey. Mieli już 2 okazje rocznicowe, by zagrać (XX i XXV lecie) i nadal nic, więc takie rocznice nic nie znaczą...
 
 
dabi  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 12
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

Koncert Hey na Woodstocku wydaje mi się coraz mniej prawdopodobny.
Ostatni raz pojawili się w 2005 roku i od tamtej pory cisza. Ani sam zespół nie wspomina nic na temat występu na PW, ani organizatorzy o tym nie mówią.

Niemniej, gdyby się pojawili w tym roku, bardzo bym się ucieszył.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

Mnie by jakoś strasznie nie zmartwił ich brak na woodstocku. Widziałem ich na żywo raz i nie porwali mnie ani trochę. Byli już wiele razy, więc chyba im wystarczy, nie można cały czas dawać tych samych kapel. Ale dla tych co słuchają i lubią - czemu nie?
 
 
 
zgadnij080  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 22 Lip 2011
Posty: 38
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

Aras666 napisał/a:
NIE! Powolna, nudna muzyka z niepodobającymi mi się tekstami...

Rzeczywiście "SIC", "Cisza ja i czas", "Muka","A Ty", są aż do przesady powolne,wręcz melancholijne.
 
 
 
stjimmy17  
Coś już napisał

Wiek: 28
Dołączyła: 01 Sty 2011
Posty: 83
Skąd: Krosno Odrzańskie
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

YogiCK napisał/a:
Zdecydowanie tak. Jeden z bardziej lubianych przeze mnie zespołów, masa kawałków które kojarzą mi się z różnymi ważnymi momentami w życiu.


mam to samo. wychowałam się na tym zespole i chciałabym ich zobaczyć na woodstocku.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2012   

Ja powiem tak, byłem na koncercie w Spodku w 1994 roku (z płyty Live!) jako 9letni bajtel i wtedy zakochałem się w muzyce, którą grał wtedy Hey. Spędziłem z tym zespołem 18 lat, kształtował moje życie.

Odjazdy 2012, koncert Hey. Poza dwoma, może trzema momentami był to jeden z najgorszych koncertów na jakich byłem Heya. I niestety zauważyłem taką tendencję spadkową. Posiadając te, załóżmy 10 lat porównania (od kiedy jako 16latek już sam spieprzałem na ich koncerty z domu) jakie koncerty były kiedyś a jakie są teraz stwierdziłem, że wieje nudą. Kasia niestety z zespołem który rozruszać potrafił kiedyś KAŻDĄ publikę, zeszli niestety w stronę kameralności w klubach. Bardziej stanie i wsłuchiwanie się niż żywioł. Jak ich kocham, tak od tych 2 miesięcy nie potrafię sobie ich wyobrazić na jakimkolwiek festiwalu...

Chyba, że wróci na Woodstock stary repertuar bez dwóch ostatnich płyt. Wtedy z kolei nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek innego zespołu który mógłby dać lepszy koncert na PW.
 
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012   

stare utwory jeszcze ujdą (przynajmniej mają tekst o czym co w obecnych czasach wcale częste nie jest) a nowe piosenki pozostawię bez komentarza. Szkoda że w ankiecie nie było opcji "wisi mi to cy zagrają" bo taki mam stosunek do tej kapeli, ani mnie to parzy ani mnie to ziębi.
 
 
danio  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 35
Skąd: Rypin/Gdańsk
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012   

To prawda, nowe utwory są fajne , ale najlepszy klimat byłby gdyby Hey zagrało coś ze starego repertuaru... :))
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group