Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zbieram na woodstock
Autor Wiadomość
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

mnie i tak by szlag trafiał jak bym miał tam pracować ;)
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

dydaa napisał/a:
voo_doo napisał/a:
jak to nie jest ciężka?! myślisz że to łatwe paczeć jak inni chodzą śmieją się i kupują u Ciebie browar podczas gdy Ty masz do wystania jeszcze 8h?


pracowałam w wiosce piwnej, więc wiem co pisze ;p praca nie jest ciężka, piwo za darmo(jak trafi się na dobrego koordynatora to nawet w czasie pracy), a jeśli weźmiesz sobie nockę to praca nie przeszkadza w koncertowaniu ;p i nie 8 godzin, tylko 12 ;p

A jaka stawka za h?
 
 
 
czarnaowca777  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Maj 2012
Posty: 12
Skąd: niedaleko łodzi
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

dobra, z mojej strony nie ciągnę tematu zarabiania na wooda, bo muszę teraz zarobić na ważniejsze rzeczy, bardziej prozaiczne a chyba nie pojadę. Informacja dla osób które mówią mi o pracy w wiosce piwnej itd - chciałabym, aczkolwiek jak mówiłam, nie mogę pracować fizycznie bo ja nie dam rady stać ponad 2 godziny na nogach. Ot takie mam problemy ze zdrowiem, że nie dam rady. Staram się o grupę inwalidzką, może wtedy będę miała łatwiej w innej pracy i może wtedy ktoś zacznie odróżniać leniwego od chorego, bo różne rzeczy mi tu sugerowano. Do tarota ludzie mają różne podejście, rozumiem nie każdy wierzy i popiera takie rzeczy, nie każdy wie w ogóle co to jest, a dlatego wstawiłam to ogłoszenie, bo i tak się tym zajmuję, myślałam, że może kogoś zainteresuje, nachalna z tym nie jestem, kto będzie chciał niech wie że u mnie można skorzystać z tego typu porad ;]

Do: Szczurek:
Jak możesz to daj linka do strony Twojej firmy, bo sama jestem ciekawa co to za projekty za takie kwoty. Nie wiem skąd jesteś, ale jak miałam praktyki w firmie graficznej niedaleko u siebie, takiej nie dużej, to nie zarabiali tyle graficy, nie mówiąc już o tym, że wiem ile w jednej z gazet (małonakładowa gazeta ale z fajną grafiką, nie będę tu reklamować xD) zarabiały dwie graficzki, to też nie były to kwoty o jakich Ty mówisz, a to są osoby po studiach, z doświadczeniem, rysują dobrze, mają swój styl wyrobiony, ich prace ogarnięte na tabletach są w mojej ocenie zajebiste a kwoty o jakich mówisz przy ich pensjach to kosmos jakiś...
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 22 Cze, 2012   

dydaa napisał/a:
i nie 8 godzin, tylko 12 ;p


jeszcze lepiej..
podziwiam za samozaparcie ;]
 
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Pią 22 Cze, 2012   

aqu32 napisał/a:

A jaka stawka za h?

12 zł. Do tego dochodzą napiwki ;p.
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 22 Cze, 2012   

Teraz chyba gorzej z napiwkami przez te żetony :)
Mój kumpel był chyba 3 lata pod rząd tam jakimś koordynatorem namiotu czy coś. Tankowaliśmy z nim równo jak kończył zmianę, a i piwko za darmo nie jedno, nie dwa. Ale to za Tyskiego czasów jeszcze :)
Nie wiem jak teraz ale wtedy nocka to była od 18 do 6, więc wspaniale przeszkadzałaby w koncertowaniu :)
 
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Pią 22 Cze, 2012   

Kefir, rzeczywiście w tamtym roku z napiwkami gorzej było, ale pracowałam też dwa lata temu i drugą wypłatę z napiwków nazbierałam :D
a jeśli chodzi o godziny pracy to od 2 -14, na 18-6 bym nie poszła ;p.

Tak się wydaje, że to taka ciężka praca, że się nie wystoi tych 12 godz, wszyscy się bawią, a tu trzeba w pracy siedzieć. Też ciężko mi to było sobie wyobrazić jak jechałam pierwszy raz do wioski, ale byłam na Woodstocku cztery razy, z czego dwa razy w pracy i oprócz tego, że nie ma czasu na spanie to nic się nie zmieniło ;p.
czarnaowca777, jak wprowadzili żetony to praktycznie się nie stoi, bo ludzi dużo nie przychodzi ;p. Oczywiście to też zależy od zmiany ;p. Ale rozumiem, że nie możesz tak pracować, więc nie przekonuje ;p.
 
 
 
Szczurek  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 22 Cze, 2012   

Cytat:
Jak możesz to daj linka do strony Twojej firmy, bo sama jestem ciekawa co to za projekty za takie kwoty.


Nie po to siedzę za pseudonimem, żeby podawać pełne swoje dane osobowe :) Wiemy chyba, że w Polsce rejestr przedsiębiorców jest publiczny, nie?

Ale co to za projekty to mogę napisać, daleko nie szukając za postawienie CMS Joomla (sama instalacja) + oprawa graficzna do tego + CI - 5000 PLN. Zwykła strona internetowa, też bez kodu - około 800-1000. Ostatnie zlecenie to oprawa graficzna sklepu internetowego za 1000 eur. Prosta animacja full 3D poniżej 8 tys nie schodzi, a to raptem 30 sekund reklamy.

Cytat:
Nie wiem skąd jesteś, ale jak miałam praktyki w firmie graficznej niedaleko u siebie, takiej nie dużej, to nie zarabiali tyle graficy, nie mówiąc już o tym, że wiem ile w jednej z gazet (małonakładowa gazeta ale z fajną grafiką, nie będę tu reklamować xD) zarabiały dwie graficzki


Gdzie? Wszędzie, bo my nie pracujemy na rynek lokalny, raczej na globalny, z kierunkiem na Warszawę, Berlin i Londyn. Siedziba w Szczecinie, ale klienta z własnego regionu miałem ostatnio chyba z 5 lat temu, jeden bank.

Graficy "gazetowi" to inna liga - ale oni nie sprzedają. Dobrze zrobione logo, CI, opakowanie, strona, ulotka - przekłada się u klienta bezpośrednio na pieniądze. Lepsze czy gorsze rysunki o ile na okładce może, o tyle w samej gazecie na sprzedaż nie wpływają. Sprzedaż ogłoszeń i reklam, bo to ich główne źródło dochodu. Nie dziwi więc, że mało z tego jest - przebranżowić się.

Zdecydowanie polecam się zainteresować grafiką 3D i grami komputerowymi, w tej branży zarobki grafików w ogóle szybują.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 22 Cze, 2012   

Tak szczerze to nie wiem po co ta rozkmina :) Dziewczyna napisała, że zbiera na woodstock. Jak ktoś będzie chciał to Jej wyślę, jak nie to nie. Każdego kto Was na PW prosi o dofinansowanie pytacie dlaczego i czy nie może iść do pracy? Nie pochwalam ani nie neguje - nie moja brocha. Nie mam kasy bądź nie chcę dawać to nie daję i tyle.
 
 
 
Szczurek  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 22 Cze, 2012   

Podpowiadanie jak można sprzedać swoje umiejętności to też jakaś pomoc :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group