Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rozpad Czechosłowacji
Autor Wiadomość
shrew  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 71
Skąd: Bn
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   Rozpad Czechosłowacji

Drodzy moi, sprawa jest następująca, moja długa absencja spowodowana była punktem docelowym owej prośby. Pech chciał abym prawie rok temu wpadła na fenomenalny pomysł aby bronić moich osobistych poglądów odnośnie „rozpadu Czechosłowacji, spowodowanego dwubiegunowością dążeń elit politycznych” ale jednocześnie nie sprawdziłam dlaczego ten temat tak ucieszył mojego promotora.. Niestety szanowny Pan Doktor, broniąc swojej pracy doktorskiej miał odmienne podejście do tej problematyki <zniesmaczony> a wrzesień tuż, tuż. Oferuję flaszkę alkoholu (do uzgodnienia) za wszelkie skany z książek, gazet i wszelkich innych źródeł które pomogą przeforsować mi moje poglądy przy jednoczesnym zaprzeczeniu przekonaniom mojego promotora.
 
 
pendalec  
Rozkręca sie
trololo, motherfuckers!


Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

Zależy czego konkretnie poszukujesz. Myślałam, że mam coś na temat rozpadu Czechosłowacji w jednej z obszernych teczek maturalnych. Niestety, jest tam wiele artykułów nt. Jugosławii, a o Czechosłowacji nic.
Najlepiej będzie, jeżeli zajrzysz na tę stronę http://mak.bn.org.pl/w14.htm i w haśle przedmiotowym wpiszesz "Czechosłowacja". Tam dostaniesz bezpośrednie odnośniki do atrykułów na ten temat. Potem zostanie Ci zakopanie sie w bibliotece i przejrzenie propozycji. Na pewno znajdziesz tam coś, co pomoże Ci się obronić :)
 
 
 
shrew  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 71
Skąd: Bn
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012   

Wszystko co mogłam znaleźć w pobliskich bibliotekach już mam, łącznie z Biblioteką Narodową. Pilnie odrobiłam pracę domową. Prawie rok zbierałam materiały. Interesują mnie głównie problemy religijne przed upadkiem Czechosłowacji. Bardziej liczyłam na to że ktoś zna czeski xD
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012   

Na historycy.org zaglądałaś? Może i głupie pytanie ale jeśli nie to tam siedzi wiara, która ma sporą wiedzę.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group