Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[przygarnę/kupię] pieska młodego na rajskie dożywocie
Autor Wiadomość
ikswezclam  
Rozkręca sie
@->---


Wiek: 39
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 161
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto 09 Lip, 2013   [przygarnę/kupię] pieska młodego na rajskie dożywocie

Tak jak w temacie , pieska na gospodarstwo rolne, zależy mi na tym by był młodziutki, nie zmanierowany taki do przyuczenia jeszcze i większy od kota ;] , czeka go pieski raj na wsi pięknej i wesołej.
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Wto 09 Lip, 2013   

ja mam niestety do oddania tylko koty, świeżo narodzone, sztuk 4
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 09 Lip, 2013   

Jakiegoś schroniska nie masz gdzieś w okolicy? Tam jest mnóstwo piesków szukających domu. Może tam się rozejrzyj? :)
 
 
ikswezclam  
Rozkręca sie
@->---


Wiek: 39
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 161
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto 09 Lip, 2013   

Alien, Potworku kochany, gdybym potrzebował pieska do głaskania i zabawy to oczywiście że tak, ale ja potrzebuje takiego którego mogę jeszcze wiele nauczyć i w zakresie myślictwa jak i pasterstwa.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 09 Lip, 2013   

Może będzie jakiś podatny na naukę, chętny szczeniak, którego jeszcze wszystkiego nauczysz... :) Nie uwierzysz, jakie cuda trafiają do schronisk (nawet rasowe).
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Śro 10 Lip, 2013   

ikswezclam napisał/a:
takiego którego mogę jeszcze wiele nauczyć i w zakresie myślictwa jak i pasterstwa.


LABRADOR ! Poszukaj w swojej okolicy, czy nie ma gdzieś jakiejś hodowli (albo w schronisku właśnie)... Te psy są cholernie popularne i na pewno znajdziesz jakiegoś malucha, a i problemów z tresurą żadnych mieć nie będziesz, bo te psy można kształtować jak plastelinę...
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Śro 10 Lip, 2013   

berndsen napisał/a:
ikswezclam napisał/a:
takiego którego mogę jeszcze wiele nauczyć i w zakresie myślictwa jak i pasterstwa.


LABRADOR ! Poszukaj w swojej okolicy, czy nie ma gdzieś jakiejś hodowli (albo w schronisku właśnie)... Te psy są cholernie popularne i na pewno znajdziesz jakiegoś malucha, a i problemów z tresurą żadnych mieć nie będziesz, bo te psy można kształtować jak plastelinę...


Można je kształtować ale nie do końca. One są cholernie inteligentne. Np. mój Hektor potrafi wykorzystać sytuacje czy obrócić cos na swoją korzyść. Taka menda trochę. Ale uczy się je szybko i kochają ludzi.

Ale jak psa do polowania to Ogar Polski. Koleżanka ma 3 i to są zarąbiste psiaki. Tylko jak złapie trop to pójdzieeee....
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 10 Lip, 2013   

jeszczed pytanied na co chcesz polować, bo jak na szcczury, to labradory i ogary odpadają ;p

ja bym Ci poleciła posokowca, śliczne inteligentne i oddanie psiska;] jedna wada jak większości psów do poloewań.. jak trafi trop to po psie na kilka godzin :D
 
 
 
ikswezclam  
Rozkręca sie
@->---


Wiek: 39
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 161
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro 10 Lip, 2013   

Już wiele lat zajmuję się psiakami, gdybym chciał rasowca to brałbym tylko wyżła, moim zdaniem są OP, inteligentne, rodzinne i niezniszczalne, no i ta klasyczna stójka można się zakochać, ale chcę przygarnąć psiaka który jest komuś ciężarem a gdy taki się nie znajdzie (i może bardzo dobrze) to poszukam psiaków w schronisku za radą Alien'ki. Tak że nie offtopować do !@#$%^ nędzy!!!.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 10 Lip, 2013   

o jejku jejku.. skoro wszystko wiesz to po co pytasz? szukaj w internecie ofert jest od ujai jeszcze więcej o.O
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group