Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The Analogs [Duża Scena]
Autor Wiadomość
Maxpiro  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012   

Bo jak ktoś jest łysy to jest gorszy od kogoś z długimi włosami? Mówicie o tolerancji to tolerujcie każdego. Jak byłem na Analogsach w listopadzie na punky reggae live to było tam naprawdę dużo ludzi z długimi włosami i nikt nikogo nie ruszał. Sam jestem oiowcem, ale mam dużo znajomych z przeróżnymi fryzurami, nie liczy się to co masz na głowie, a to co masz w głowie.

Żeby nie offtopować to napiszę tylko, że wg. mnie średnio trafiony pomysł, ale na koncercie oczywiście będę.
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012   

To nie jest miejsce na rozmowy o włosach krótkich / długich i innych takich //Yava
 
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

M jest wszystko że tak powiem wsio rybka.Fajnie że coś polskiego zagra na takim poziomie ale jakoś nie skaczę z radości z tego powodu ;)
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

funnygun napisał/a:
\
też o was napisze pseudo rastaman bo slucha ras luty a nie marleya


Odpierdolcie się w końcu od Luty ;| Nigdy nie pojmę czemu każdy uważa czołowe Polskie reggae za pseudo ;|


Co do tematu : Sam jakby tam pomyśleć nad wszystkimi postami tutaj zobaczonymi, wiem iż Analogsi się na Woodstock nie nadają przez agresję w tekstach i według mnie tylko przez to bo przyjechać ma prawo każdy o ile gnoju nie robi... Tak czy tak nic z tym się nie zrobi chociażby napisać długą petycję toteż ja się z kilku kawałków cieszę i sobie pójdę posłuchać ;)
 
 
 
danio482  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 10
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

W ogóle nie rozumiem takiego podejścia,że jak mają w tekstach coś o przemocy to od razu tak musi być . Prawda jest taka,że The Analogs słyszał każdy Oi , hippis , metal , anarchiści , rastamani dlatego ten koncert może sprowadzić dużą publiczność gdzie nie patrząc na subkulturę kazdy będzie się z każdym dobrze bawił .Po to jest organizowany PW ,żeby raz w roku ,można było przyjechać na luzie i spotkać różne subkultury. Sam spędziłem 3 ostatnie PW wśród różnych osób i nikt nie porusza tematów politycznych i nic nikomu nie narzuca.
 
 
Voodevil  
Forumowy prawiczek
POGO.a[NIN]


Wiek: 34
Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 17
Skąd: Tarnovićkie oGórecki
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Kolego, za to co napisałeś.... Stuknę monitor browarem, bo nawet jeśli monitor tego nie zniesie, będzie to ostatnia wypowiedź jaka mnie ucieszyła w tym bagiennym polemizowaniu. Twoje zdrowie! ...i ciul, czarny ekran.
 
 
 
Hipis  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Węgierska Górka
Wysłany: Czw 03 Maj, 2012   

Co racja, to racja, niech będzie co chce, byleby gnoju nie było. Woodstock jest dla każdego i każdy może na nim zagrać. W tamtym roku grało Prodigy, sprowadziło to wielu ludzi, należących do różnych subkultur ale jakoś nie zauważyłem żeby ktoś się komuś naprzykrzał. Żal mi tylko ludzi którzy nie pojmują tego, że PW jest po to, aby zatrzeć granice dzielące ludzi o różnych subkulturach i pozbyć się ich wrogiego nastawienia do siebie.

A co do samych analogsów, słyszało się ich nie raz, nie mam nic do nich i niech grają, niech tylko nie będą negatywnie nastawieni do ludzi, których poglądy im nie pasują. Jak będzie wporzo to sam się może na koncercie pojawię :)
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 03 Maj, 2012   

co wy mi tu pier*olice...... analogsi beda kwintesencja tegorocznego woodstocku!! zadym bedzie malo bo sie tego na woodzie nie toleruje a ten kto mowi ze oiowcy promuja agresje ten jest debilem.... sorry ze tak dosadnie ,ale nie chce mi sie tu wchodzic w debate co z niektorymi.....
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Czw 03 Maj, 2012   

Znowu Offtop ..... wracać do tematu ,a nie ...
 
 
 
Greenflag  
Coś już napisał
Make it Green


Wiek: 39
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: nie pamiętam już
Wysłany: Czw 03 Maj, 2012   

O kurwa! <szok>
To pierwsze co mi przyszło do głowy. Psia mać, tylko ciekawe czy dam rade dojechać, kapela zajebista. Nie znałem ich od początku ale szybko się przekonałem do ich twórczości, w 2005 kupiłem na woodzie ich płytę Oi! Młodzież. Żaden ze mnie punk, skinhead czy oiowiec, ich muzyka się zwyczajnie wyróżnia.
 
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

Jadę nie ma bata ,,.kocham ich a zwłaszcza Harcerza ...
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

Łaaa ;D fantastiko ;D Uwielbiam analogsów ;D
 
 
 
mhrok  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

a ja mam jeszcze bilet z Gdańska z przed kilu lat z autografem Harrego, czy jak wolicie Harcerza


ps. dziwne że na angielskiej wiki piszą o nim cokolwiek, zaś u nas wspominają tylko na stronie analogsów
 
 
butalbital  
Coś już napisał


Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 84
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

chętnie się przejdę, nie ukrywam.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 07 Maj, 2012   

Chętnie zostanę w namiocie sącząc browarka, nie ukrywam.
(Koncert 50 minutowy, do tego popołudniem, a nie wieczorem, więc źle nie będzie <z jezorem> )
 
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Sob 12 Maj, 2012   

Oj chyba pojde, spodobala mi sie piosenka Oi! Mlodziez, warto ich zobaczyc :))
 
 
 
MalyQQ  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 2
Skąd: Świno
Wysłany: Nie 13 Maj, 2012   

Po koncercie w Świnoujściu nie będzie takiej siły, która mnie odciągnie od szaleństwa pod sceną!

Jeśli ktoś chętny do obejrzenia relacji ze Świnoujścia, to zamieszczam filmik :)
[video]http://www.youtube.com/watch?v=RsAS4s34GvM[/video]

Oi! Oi! Oi! Będzie się działo !
 
 
peter  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 3
Skąd: radom
Wysłany: Śro 16 Maj, 2012   

a ja się cieszę że analogsi zagrają na przystanku woodstock i jeśli pojadę na pw to na pewno pod sceną na ich koncercie się pojawię
 
 
Gregory89  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Maj, 2012   

zajebiście:D
 
 
 
Rufio  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Nie 20 Maj, 2012   

Hipisi w martensach za pieniadze mamy...lecz ku$%^ na jarocin pojechala z hipisami...lubie ich i lubie woodstock ale za chlolere nie pasuja do tej imprezy;/
 
 
Zabka  
Forumowy prawiczek
OI OI OI !


Wiek: 30
Dołączyła: 08 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią 08 Cze, 2012   

Zajebiście, będzie moc.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group