Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wspomnienia z Wooda 2011
Autor Wiadomość
claudiamaria  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 30 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

a ja polecam mycie włosów we wiosce piwnej w ulewie - zero kolejek :mrgreen:
 
 
 
Hellann  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Koleś, który nucił marsz imperialny po wyjściu z kibla - mistrz

***
Inna kiblowa sytuacja: gość siedział w toiu z pół godziny, wyszedł, wchodzi następna osoba, uchyla drzwi "Staaryyy ale jebie!", na co gość odpowiada "Sorry, zapomniałem spuścić wodę." :D

***
-Która godzina?
-Coś koło piątku.

***
Koło ASP, pod wege wioską po ulewie ludzie zjeżdżali sobie na karimatach jak na sankach w tym błocie. Był plan zrobić tabliczki sędziowskie z ocenami (10,9,8) za te piękne gleby :D
 
 
Bonusik3kV  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Gościu z brodą, który mówił przez megafon "nakurwiam przyszłość" :-D
 
 
shrew  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 71
Skąd: Bn
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Niech pomyśle... :mrgreen: kumpla śmigającego w środku nocy po polu i pytającego (na jego nieszczęście) cudzoziemców: "wolałbyś się przespać ze mną czy z nią?!"

poszukiwania wódki czyli: gdzie jest wódka?! wódka, nie odbiera, wódka śpi!"

przytulone do siebie dwa męskie lica :mrgreen: i cały dzień z okrzykiem "Ty jesteś gejem! o tęczowa wioska!"

przyjaciela mojego brata, który darł się w niebo głosy iż mnie zna i był ze mną na moim pierwszym PW, więc porywa mnie na wódkę... moich kamratów od wina chyba to nie ucieszyło xD no i co ja miałam do gadania, zarzucił mnie na ramię i zaniósł obok Asp - wódka ze starym Punkiem zawsze smakuje dobrze xD

i chyba najważniejsze: Na głowie kwietny ma wianek w ręku zielony badylek a przed nią bieży baranek a nad nią lata motylek!
 
 
wojciecheu  
Rozkręca sie
Samotnik

Wiek: 33
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 102
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

:arrow: Pierwsze co mi przychodzi do głowy to koncert GAGA, na którym położyłem się na ziemii, a tu nagle podeszło dwóch łysych w koszulkach Polska duma, White pride i się mnie spytali:
- Wszystko dobrze ? i podali mi ręce by mi pomóc wstać.
Widać na PW wszystko jest możliwe.
:arrow: Rano któregoś dnia łaziłem z grupką i śpiewaliśmy:
Jeśli jesteś p.....y z nami klaszcz, jeśli masz krzywe ściany,z nami klaszcz. czy jakoś tak ?
:arrow: Jeszcze pamiętam grupkę ludzi z Gostynia co zrobili krąg z leżanek na drodze prosto na wioskę Kriszny i zapraszali do checkpointa.
:arrow: W piątek gdzieś o siódmej rano jak wstałem (jestem rannym ptaszkiem) to była młoda para koło białego VW transportera w wersji kampingowej rozdająca winiacze i to nie byle jakie - Ostrowina, niestety nie trafiłem na patyka, tylko:

ale i tak mnie elegancko postawiła na nogi
:arrow: któregoś poranka nagą nimfę wodną koło grzybka taplającą się w bajorze
  
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Pamiętam checkpointa! :D Też mnie zaprosili, ale akurat się spieszyłem. ; p

Za to pamietam 4 druidów w kocach, z kosturami, siedzących w kręgu i śpiewających jakieś mantry przy ścieżce na ASP. ;p
 
 
korror  
Forumowy prawiczek
Zaraz będzie ciemno!

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Najlepsze wspomnienia to : Zbieranie kasy na Gwiazdę Śmierci, Free Hugs, test ręczny jędrności piersi, koncert Zebrahead i dziewczyna co rano chodząca w spioszkach :D
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

korror napisał/a:
dziewczyna co rano chodząca w spioszkach :D

Rozwiń temat bo chyba coś kojarzę? W takich niebieskich ?
 
 
korror  
Forumowy prawiczek
Zaraz będzie ciemno!

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

m20 napisał/a:
korror napisał/a:
dziewczyna co rano chodząca w spioszkach :D

Rozwiń temat bo chyba coś kojarzę? W takich niebieskich ?


tak dokładniej niebieskojasnych z wstawkami białymi chyba w psiaki :)
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Cytat:
tak dokładniej niebieskojasnych z wstawkami białymi chyba w psiaki :)

I z dreadami spiętymi do góry w taki jakby kok? :shock:
 
 
Pryncypałek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 43
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Dla mnie podobał się darmowy autobus z pola do miasta z miasta na pole 'blue bus' czy jakoś tak... Dziewczynom za wypełnienie ankiety rozdawali papierosy więc mieliśmy co palić przez całego wooda. Pamiętam jak z nowo poznanym kolega pojechaliśmy właśnie tym autobusem do miasta, kupiliśmy zgrzewkę piwa i jeździliśmy sobie tym autobusem do miasta i na pole do miasta i na pole i tak w kolko przez kilka godzin popijając smaczne piwko i popalając ich papierosy ;d
 
 
korror  
Forumowy prawiczek
Zaraz będzie ciemno!

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

m20 napisał/a:
Cytat:
tak dokładniej niebieskojasnych z wstawkami białymi chyba w psiaki :)

I z dreadami spiętymi do góry w taki jakby kok? :shock:



Taaak! Co rano jak się budziłem i wychodziłem przed namiot ( ścieżka od Kryszny po Gastro) Ją widywałem :) Całkiem Sympatyczna się wydawała :)
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

korror napisał/a:
Taaak! Co rano jak się budziłem i wychodziłem przed namiot ( ścieżka od Kryszny po Gastro) Ją widywałem :) Całkiem Sympatyczna się wydawała :)

Człowieku.. Któregoś razu szedłem do siebie i ją spotkałem. Byłem bez koszulki i podeszła do mnie razem z koleżanką. Coś tam cześć cześć, a Ona zaczyna mnie po brzuchu dotykać. :shock: Zapaliliśmy po szlugu, rozmawiamy, zwierzyła mi się, że ma fetysz na brzuchy i że wczoraj wieczorem coś spaliły i chyba ma bombę wtórną. W sumie trzeźwo nie wyglądała, więc porozmawialiśmy jeszcze trochę i życzyłem jej udanego Woodstocku.
Na drugi dzień ją spotkałem jeszcze na ASP koło namiotu woj. Lubuskiego, ale się nie przywitałem.
A potem jeszcze raz niedaleko budek z żetonami, jak ten sam numer z brzuchem ćwiczyła z innym facetem. :-/
 
 
korror  
Forumowy prawiczek
Zaraz będzie ciemno!

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Co nie zmienia faktu że ciekawą postacią była :) a najlepsze me wspomnienie to ten kawałek na woodzie http://www.youtube.com/watch?v=V6LLSgyd7Cw
 
 
YogiCK  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

- namiot ludzi śpiewających Haribol do późna w nocy (nigdy więcej nocować w ich pobliżu :P)
- gumowa lala wspinająca się po drzewie
- zatrzymujący mnie co chwilę ludzie chcący przeczytać Dekalog Piwosza z mojej koszulki i czestujący piwem
- ekipa z Żuka która przyjechała na Woodstock prosto z tegorocznego Złombola
- laska w pociągu powrotnym która nie mogła utrzymać we śnie pionu i co chwile latała na boki
 
 
 
ulala  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 76
Skąd: kurwidołek
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

shrew napisał/a:

i chyba najważniejsze: Na głowie kwietny ma wianek w ręku zielony badylek a przed nią bieży baranek a nad nią lata motylek!

Taaak, to zdecydowanie dominuje!
Co jeszcze?!?:
# Człowiekarbuz- oczywiście że Ci postukałam w 'arbuzohełm' ;P
# 'Sprzedam punk'a, sprzedam punk'a, albo nie, zabierzcie go za darmo'- czyli: obwiązany taśmą punk wierzgający na ziemi
# kolejka pod prysznic (planowe otwarcie o 12 przedłużyło się o pół godziny) i ciągle puszczana piosenka "dobry deń, dobry deń" u jezusów (słyszalna chyba wszędzie!!)
# wspomniana ściana śmierci, a właściwie moje centralne usytuowanie w niej i nabicie niezłych siniaków
# podróż powrotna z pogo, kiedy to zgubiłam znajomego i strudzona, cała brudna, spocona i posiniaczona ( ściana śmierci) zostałam zaczepiona przez dwóch kolesi, którzy ewidentnie mnie żałując, kazali mi przy sobie usiąść, odsapnąć i wypić piwo- serdecznie pozdrawiam i dziękuję za paliwko :mrgreen:
# Żarcie u Kriszny!
# Aura otaczająca Toi-Toi'e
# wioska piwna i "tun tururun tun tun tun tun TUN!" - facet darł się jak oszalały :-D
# Chłopak, który w nocy szukał namiotu. Miał totalny obłęd i dezorientację w oczach. Zorganizowaliśmy mu u siebie w wiosce nocleg, a rano (chyba troszkę oprzytomniał) czarnowłosy ulotnił się dość szybko
# parówki z grilla
# darmowe przytulanie, które zaoferował mi facet z łzami w oczach
# piasek w ustach :mrgreen:
i duuuużo więcej
 
 
 
claudiamaria  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 30 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

pytaliśmy wszystkich, czy idą na koncert 'prodidżiego'
ktoś w piątek zrobił kupę koło drzewa, które było w naszym obozie, w sobotę rozwaliliśmy namiot kumpla ( Piast[*] ) a kiedy wróciliśmy z łąki łan ktoś sobie smacznie spał w tej kupie przykryty resztkami Piasta..
wracałam z miasta i spotkałam kolesia z którym uciełąm sobie krótką pogawędkę a on na koniec zapytał mnie 'co mi się stało w brzuch'. dodam, że mam zwykły, klasyczny, normalny model brzucha, nic w nim nadzwyczajnego :-P
tańce w wiosce piwnej <3
pozdrawiam kolesia, który w gastro dał nam CAŁĄ tackę jedzenia, to chyba były ziemniaki ze schabowym i jakąś surówką. kiedy to zjdeliśmy dowiedzieliśmy się, że to było ze śmietnika.
i strasznie podobała mi się altanka, którą ktoś zrobił sobie z mnóstwa desek na krańcu lasu od strony sceny ;-)
chłopak i dziewczyna który nadzy stali w dziwnych pozach i zbierali kasę przy kranach, geniusze! :mrgreen:
to był mój pierwszy łudstok, więć i pierwsze spotkanie z hare kryszna. miałam takiego pecha, że co sobie nie spacerowałam, to oni jechali z tym wielkim wózkiem, co wywoływało u mnie takie przerażenie, że raz się popłakałam, hahahaha
z samego rana trafiłam na czyszczenie toiek koło sceny, więc elegancko poszłam załatwić grubszą potrzebę, chwilę się tam porelaksowałam a kiedy wyszłam, w stronę toia którego używałam ruszył dziki, chyba 20osobowy tłum
a propos toiek przy scenie - któregoś dnia kiedy panowie je czyścili zepsuła im się pompa, czy coś, więc sporo tego się wylało i można było sobie obserwować statki :-|
  
 
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

No to ode mnie jeszcze będzie, może też ktoś to pamięta:

- dziewczyna pod gastronomią z tabliczką "oddam cnotę za dwa złote" :shock: Miała szczęście, że jeszcze nie byłem pijany.
- Darth Maul, który chyba będzie równie dobrze kojarzony co Kapitan Ameryka sprzed roku :-D
- Spartanie ! !
- atmosfera na rozpoczęciu i przelot samolotów :-)
- jak niosłem moją znajomą na rękach po Helloween bo nie miała butów, ale ciągle się upierała żebym ją puścił "bo jest za ciężka".. :-)
- totalna miazga na Łydce Grubasa, będę to chyba wszędzie powtarzał.. :lol:

W ogóle w chj tego jest.. Dlatego warto jeździć na Woodstocki. :-)
 
 
claudiamaria  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 30 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

m20 napisał/a:
- atmosfera na rozpoczęciu i przelot samolotów :-)


to jedno z moich najgorszych wspomnień - jakoś tak wyszło, że się tym i owym dość mocno 'zmęczyliśmy' więc poszliśmy spać do namiotów. kiedy obudziły mnie te samoloty myślałam, że ktoś nas bombarduje i że umrę na łudstoku. totalne przerażenie :-(

pozdrawiam też wszystkich z wioski piwnej, którzy znosili nasze śpiewy, większość czasu kiedy tam byliśmy, a spędziliśmy tam połowę wooda, śpiewaliśmy na zmianę 'Judas' lady gagi , 'paradise city' guns n roses i 'strawberry fields' beatelsów

a propos wioski piwnej-pamięta ktoś tą szczupłą dziewczynę w bikini która tańczyła bardzo wyuzdane tańce? hahahaha

no i świetny początek - w pociągu z poznania o 12.56 we wtorek ubraliśmy czapeczki, maseczki chirurgiczne i kitle i leczyliśmy cały pociąg oraz opisywaliśmy wagony jako sala nr1, sala nr2, a w wagonie,w którym wszyscy spali napisaliśmy wielkimi literami: KIŁA :mrgreen: pozdrawiam tez ekipę z misiem, któremu zrobiłam zastrzyk w odbyt pisakiem i wstawilam protezę zębową z gumy do żucia w ramach NFZ :mrgreen:
  
 
 
 
zula  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Ja szczególnie zapamiętałam kolesia rozebranego do naga zakrywającego ręką swoje przyrodzenie w dziwacznej pozie razem z laską odsłaniającą pierś, którzy zbierali na renowacje starożytnego posągu, którym niby sami byli :mrgreen: stali sobie koło krisznowców. ;-)
I jeszcze ludzi z którymi przez chwilę strzelałam do ''zamyślonych'' przechodniów z pistoletu na wodę, prawie się posikałam ze śmiechu jak ostrzelaliśmy zakonnicę :-D

grubasek w błocie, który latał na golasa i bawił się jak dziecko a jakaś stara baba robiła mu zdjęcia i strasznie się cieszyła z tego widoku bo jak powiedziała jest singlem i dawno nie widziała siusiaka :P
 
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Cytat:
to jedno z moich najgorszych wspomnień - jakoś tak wyszło, że się tym i owym dość mocno 'zmęczyliśmy' więc poszliśmy spać do namiotów. kiedy obudziły mnie te samoloty myślałam, że ktoś nas bombarduje i że umrę na łudstoku. totalne przerażenie

:!: Dlatego się nie pije przed obiadem. :-) Wiem, że to pomysł dość dziwny jak na PW, ale przeze mnie jak najbardziej propagowany. Można wtedy brać udział we wszystkich atrakcjach i się nie jest zbyt wcześniej "zmęczonym". ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group